A4® Personal Trainer

Zostań certyfikowanym trenerem personalnym

z międzynarodową akredytacją REPs

Certyfikat A4® Personal Trainer jest wszystkim, czego potrzebujesz, by sprawnie rozpocząć swoją karierę jako trener personalny

Poznaj swoich mentorów

Rozpocznij karierę pod okiem najlepszych

Piotr Borecki

Jestem trenerem personalnym, szkoleniowcem, ale przede wszystkim czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych. Jedną z nielicznych osób posiadających status zawodowca PRO LEAGUE w Polsce. Wielokrotny medalista światowych zawodów, mistrz Europy. Jako jeden z 3 Polaków w historii zakwalifikowałem się na najbardziej prestiżowe zawody na świecie jakimi zdecydowanie są zawody Mr Olimpia w Las Vegas. Moje motto to ” Nie ciężar, a technika zrobią z Ciebie zawodnika”

Paula Mocior

Jestem trenerem personalnym i szkoleniowcem, a także aktywną zawodniczką sportów sylwetkowych Bikini fitness z tytułem zawodowca IFBB ELITE PRO. Przez ostatnie 6 lat miałam zaszczyt zdobywać dla naszego kraju liczne medale na zawodach rangi europejskiej i światowej z czego jestem niezwykle dumna. Przez bogaty wachlarz doświadczeń w zakresie pracy nad kobiecą sylwetką dołączyłam do jednego z najlepszych w Polsce centrów szkoleniowych A4®

Pozostali eksperci

Treści do kursu przygotowali także najlepsi eksperci A4®

Wojtek Habało
Trenerskie know-how
Michał Tkacz
Podstawy treningu
Anna Przebinda
Dietetyka
Piotr Widera
Praca z klientem
Arek Ptaszkowski
Biznes trenera
Paweł Osak
Anatomia i fizjoterapia
Bartek Szczepaniak
Marketing trenera

To nie jest kolejny kurs na trenera personalnego

Ten kurs jest efektem 7 lat dopracowywania autorskiej metody A4PT zweryfikowanej i potwierdzonej przez ponad 5000 trenerów, którzy swoją karierę zaczęli od A4®

Zobacz krótkie video

Pierwszy w Polsce hybrydowy kurs

… który gwarantuje najlepszy start w karierę trenerską

2 miesiące intensywnego autorskiego programu

Zdobędziesz o wiele więcej wiedzy niż w tradycyjnym kursie trenerskim dzięki metodzie A4PT

8 ekstremalnie praktycznych dni stacjonarnych

Wypracujesz najlepsze umiejętności praktyczne pod okiem ekspertów

120 godzin nauki online z prowadzeniem

Otrzymasz mnóstwo merytorycznych materiałów, do których wrócisz w każdej chwili

13 praktycznych modułów

Nasz autorski system A4PT doskonalony przez 7 lat

Na czym polega praca trenera? Co wyróżnia najlepszego trenera? I jak skorzystać z tego kursu, by stać się trenerem, którego nie da się zastąpić?

Poznanie ludzkiego ciała to podstawa pracy trenera. Układ kostny, mięśniowy i nerwowy oraz ich połączenia i wspólne funkcjonowanie. Ważnym elementem w tym module będzie również diagnostyka.

Zaczniemy od podstaw treningu siłowego, wyjaśnimy podstawowe pojęcia i omówimy najczęstsze błędy. Zaprezentujemy również najważniejsze ćwiczenia oraz ich funkcje i wykorzystanie.

W tym module zajmiemy się omówieniem metod wykorzystywanych w treningu siłowym w kontekście różnych celów i w różnym stopniu zaawansowania.

Czym jest trening funkcjonalny i kiedy go wykorzystujemy? W tym module omówimy podstawowe zagadnienia i ćwiczenia z wykorzystaniem akcesoriów treningowych.

Praca trenera personalnego to nie tylko siłownia i trening z ciężarami. W tym module przedstawimy rodzaje treningu wytrzymałościowego wykorzystywane w treningu personalnym.

Zapobieganie kontuzjom, poprawienie zakresów ruchu i angażowanie wszystkich partii mięśniowych. Ten moduł omawia praktyczne metody przygotowania układu ruchu do wysiłku oraz przyspieszenia regeneracji po treningu.

Regeneracja jest jednym z podstawowych czynników wpływających na trening i wyniki sportowe. Ten moduł przybliży kursantom zasady i metody prawidłowej, zdrowej regeneracji oraz przedstawi sposoby relaksacji w pracy z klientem.

Jak ułożyć idealny plan treningowy dla różnych przypadków i celów? W tym module omawiamy wszystkie zagadnienia, które potrzebne są do zaprojektowania i późniejszej modyfikacji planu treningowego.

Trener A4® powinien dobrze poznać temat prawidłowego odżywiania, dlatego ten moduł pokrywa podstawy żywienia oraz diagnostyki żywieniowej.

Odżywianie jest integralną częścią sportu, dlatego w tym module zajmiemy się żywieniem oraz suplementacją w celu maksymalizacji wyników sportowych w różnych przypadkach.

Poza wiedzą merytoryczną, trener powinien znać podstawy funkcjonowania biznesu trenera oraz pozyskiwania klientów. Ten moduł nauczy kursantów jak przyciągać klientów i zarabiać jako trener personalny.

Praca trenera to praca z człowiekiem. Umiejętności interpersonalne i obsługa klientów to podstawa, którą tak wielu trenerów zaniedbuje, dlatego w tym module przedstawimy kodeks trenera oraz nauczymy jak budować trwałe relacje z klientami.

Dla kogo jest ten kurs?

Sprawdź, czy kurs A4® Personal Trainer jest dla Ciebie

Zapisz się na kurs, jeśli:

Ten kurs NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Czym wyróżnia się kurs A4® Personal Trainer?

A4® Personal Trainer to nowa jakość, której w Polsce jeszcze nie było

Czas trwania

Tradycyjne kursy

Zwykle trwają 7-8 dni (tygodniowy) lub 4-5 weekendów (weekendowy)

A4® Personal Trainer

To 2-miesięczny, intensywny kurs – łącznie ponad 160 godzin praktyki oraz starannie zaprojektowanej nauki online

Jakość nauczania

Tradycyjne kursy

Całą wiedzę przyswajasz podczas zajęć stacjonarnych, a swoją własną praktykę realizujesz dopiero po kursie

A4® Personal Trainer

Wiedzę zdobywasz stopniowo, realizujesz materiał, ćwiczysz umiejętności pod okiem ekspertów i wykonujesz zadania praktyczne w zaplanowany sposób

Ilość materiałów

Tradycyjne kursy

Realizujesz tyle materiałów edukacyjnych, na ile pozwala kurs trwający 8-10 dni

A4® Personal Trainer

Realizujesz 90 dni rozszerzonego programu edukacyjnego w oparciu o autorski system A4PT, w tym zajęcia stacjonarne, merytoryczne lekcje video, szkolenia online, ebooki i prezentacje, do których wrócisz, kiedy potrzebujesz

Kadra dydaktyczna

Tradycyjne kursy

Trenerzy personalni, specjaliści, szkoleniowcy

A4® Personal Trainer

Kwalifikacje zdobędziesz pod okiem medalistów mistrzostw świata w kulturystyce, doświadczonych trenerów, praktyków biznesu oraz wykwalifikowanych i szanowanych specjalistów 

Zakres tematyczny

Tradycyjne kursy

Standardowy program kursu trenerskiego

A4® Personal Trainer

Rozszerzone moduły treningowe, elementy fizjoterapii, regeneracji i relaksacji, praktyczna dietetyka oraz mocny nacisk na biznes i marketing trenera

Wsparcie

Tradycyjne kursy

Ograniczone wsparcie w trakcie kursu oraz po jego zakończeniu

A4® Personal Trainer

Otrzymasz najlepsze przygotowanie do zawodu trenera, odpowiedź na każde pytanie w zamkniętej grupie w platformie (nawet po zakończeniu kursu) oraz bezterminowy dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych, do których wrócisz również po ukończeniu kursu

Certyfikat A4® z międzynarodową akredytacją

Po ukończonym kursie podejdziesz do egzaminu, a potem odbierzesz certyfikat A4® wraz z akredytacją REPs, która umożliwia pracę jako trener personalny nie tylko w Polsce, ale również za granicą

Dołącz do grona najlepszych trenerów

Zapisz się na kurs A4® Personal Trainer

Terminy 4 zjazdów stacjonarnych (8 dni)

Zjazdy odbywają się w weekendy (sobota i niedziela) w Krakowie

Zjazd #01

24-25 lip

Wprowadzenie do pracy trenera i techniki treningu

2 dni
Zjazd #02

14-15 sie

Praktyka treningu siłowego, trening funkcjonalny

2 dni
Zjazd #03

4-5 wrz

Zaawansowane metody treningowe

2 dni
Zjazd #04

25-26 wrz

Praca z klientem, marketing, obsługa + EGZAMIN

2 dni

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Już od 1199 PLN (lub raty od 499 PLN)

Podaj swoje dane – skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać opcję idealną dla Ciebie.

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od A4academy sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Morawskiego 5/524 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Progres dzięki nauce

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia. Jesteśmy pionierami w walce z chorobami cywilizacyjnymi i wierzymy w progres dzięki nauce.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie? Napotkałeś problem techniczny? Przejrzyj nasze artykuły pomocy lub skontaktuj się z nami. 

Zaloguj się

Masz konto w platformie? Zaloguj się!

Zarejestruj się

Dołącz do A4® i rozwijaj się razem z nami!

Built with science 

 © 2021 A4®