Co wydarzy się we wrześniu na FIWE Fitness Trade Show? Sprawdź!

Jak mieliśmy przyjemność poinformować niedawno, objęliśmy patronatem medialnym największe wydarzenie w branży fitness: FIWE Fitness Trade Show. Przedstawiamy Wam dokładny plan targów - będzie się działo.
Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

W tym artykule ...

FIWE rozpoczęte mocnym uderzeniem

Nie tylko pasjonaci sportu będą mogli się cieszyć sportową rywalizacją. „Białe kołnierzyki”, czyli ludzie, którzy na co dzień nie trenują zawodowo, zmierzą się ze sobą podczas specjalnej, charytatywnej gali. We wcześniejszej edycji wzięli udział m.in Dariusz Michalczewski, Paweł Skrzecz, Przemysław Saleta, Andrzej Supron, Marcin Tybura czy Wojciech Zieliński. Zapisy na tę edycję Biznes Boxing trwają!

Merytoryczna wiedza o branży fitness

Dla wszystkich tych, dla których wiedza z zakresu branży fitness jest podstawą rozwoju personalnego i zawodowego, przygotowano konferencje i prelekcje ekspertów. Jednym z takich rozwiązań jest sobotnia Debata CEO&Experts dedykowana profesjonalistom w branży fitness. W trakcie wydarzenia będą omawiane tematy branżowe m.in co zrobić, by zwiększyć atrakcyjność klubu fitness i jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Dla wszystkich obecnych będzie dostępna Strefa Networkingu, gdzie uczestnicy będą mogli w luźnej atmosferze poznać wzajemne biznesy i porozmawiać o wspólnych możliwościach. Wśród gości pojawią się między innymi producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy, odżywki, odzież, jak również inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce.

W drugi dzień FIWE nie zwalnia tempa, w hali 3 odbędzie się konferencja FIWE Business. Skupiać będzie zagadnienia wokół rozwiązać e-commerce. Prelegenci przedstawią skuteczne wskazówki dotyczące sprzedaży w internecie, kampanii, promocji i podobnych tematów, żeby osiągnąć zamierzone cele sprzedażowe. 

FIWE dla trenerów personalnych

Dla pasjonatów zdrowego i aktywnego trybu życia, polecamy FIWE Training – na pytania jak ćwiczyć żeby uzyskać maksymalną efektywność, jak unikać błędów w trakcie ćwiczeń, jak urozmaicić swój plan treningowy odpowiedzą najlepsi eksperci w Polsce. Podczas wydarzenia zostaną również poruszone kwestie takie jak praca z klientem i sposoby na utrzymanie relacji z klientami.

W ramach wydarzenia zostanie również zorganizowane spotkanie FIWE Diet. Obecni będą sami cenieni i popularni dietetycy w Polsce i podzielą się z uczestnikami swoimi przemyśleniami co do rozwiązań i pomogą dobrać schematy żywieniowe najbardziej adekwatne do obranego celu i aktywności fizycznej.

Pełny program FIWE Fitness Trade Show można znaleźć na stronie fiwe.pl z zakładce PROGRAM.

Ostatnia aktualizacja: 6 sierpnia 2021

Eksperci w tym artykule

No items found

Podobał Ci się artykuł? Podziel się!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

Progres dzięki nauce

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia. Jesteśmy pionierami w walce z chorobami cywilizacyjnymi i wierzymy w progres dzięki nauce.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie? Napotkałeś problem techniczny? Przejrzyj nasze artykuły pomocy lub skontaktuj się z nami. 

Zaloguj się

Masz konto w platformie? Zaloguj się!

Zarejestruj się

Dołącz do A4® i rozwijaj się razem z nami!

Built with science 

 © 2021 A4®