8 prostych sposobów na to, by podnieść swoją atrakcyjność

Dostępność: Dla członków A4®
Zaloguj się, by pobrać

Ten ebook dostępny jest dla członków A4®. Dołącz za darmo!

Temat atrakcyjności w zasadzie zawsze wydaje się być aktualny. A co możemy zrobić, żeby ją podnieść? Autor tego materiału – Piotr Widera dostarcza odpowiedzi na to pytanie przedstawiając 8 konkretnych sposobów. To obszerne opracowanie zdaje się być punktem obowiązkowym dla każdego!

Dzięki temu materiałowi PDF dowiesz się:

👉 o co chodzi z byciem atrakcyjnym w sposób pasywny i aktywny,
👉 jak duży wpływ na atrakcyjność ma status,
👉 co mówią badania naukowe odnośnie atrakcyjności,
👉 co jest ulubionym tematem do rozmów wszystkich ludzi.

Kto jest autorem ebooka?

  • Piotr Widera

    Od siedmiu lat zawodowo zajmuję się treningami personalnymi, w tym sześć jako freelancer. Oprócz samego treningu i diety, moją specjalizacją jest budowanie relacji z ludźmi, co skutecznie wykorzystuję w pracy trenera. Dzięki temu prawie wszyscy klienci, którzy do mnie trafią, zostają u mnie na długie miesiące, a nawet lata.

    Osobiście uważam, że praca trenera jest wspaniała, ale i trudna – nigdy nie mamy bowiem pewności czy dany klient przedłuży z nami współpracę, a dokładając nieprzewidziane wydarzenia, z dnia na dzień możemy znaleźć się w sytuacji finansowego kryzysu, w której musimy budować wszystko od nowa. Zabezpieczenie się przed tym, poprzez budowanie odpowiedniej relacji i zaufania wśród swoich podopiecznych, jest jednym z najlepszych kroków jakie podjąłem jako trener. Dlatego, aby pomagać ludziom budować lepsze relacje, które można wykorzystać nie tylko w budowaniu stabilnej pozycji na rynku, stworzyłem kanał YouTube o nazwie “Interpersonalny”, gdzie dzielę się wiedzą teoretyczną (psychologia) oraz praktyczną.