Anna Przebinda w social media

Obserwuj eksperta

Ekspert A4®

Anna Przebinda

Specjalizacja: Dietoterapia, Psychodietetyka
Anna Przebinda w social media

Obserwuj eksperta

Kim jest Anna Przebinda?

Jest z wykształcenia psychologiem i psychodietetykiem oraz założycielką poradni Z widelcem po zdrowie. Studiowała Nutritional Consultancy w Plaskett Nutritional Medicine College, uzyskała też certyfikat Praktykanta Medycyny Funkcjonalnej w Functional Medicine University. Uczy się ciągle, bo jak twierdzi, dietetyka dziś przypomina smoka o wielu głowach – jeśli nie czytasz najnowszych badań, będziesz się cofał. Prowadzi również szkolenia dla młodego pokolenia dietetyków w A4®.

Kursy

Osiągaj więcej w swojej dyscyplinie sportu. Zapisz się na kurs, który nie tylko idealnie łączy dietetykę sportową z potwierdzoną naukowo suplementacją, ale też pozwoli Ci zrozumieć procesy energetyczne w Twoim organizmie.

Dowiedz się co powinna zawierać zdrowa, zbilansowana dieta, aby cieszyć się dobrym samopoczuciem i mieć pełno energii. Odkryj swoje najgorsze nawyki żywieniowe i wyeliminuj je raz, na zawsze.

Odkryj jak skomponować zdrową, pełnowartościową dietę przy zaburzeniach hormonalnych. Dowiedz się co należy zrobić w przypadku niskiego i wysokiego poziomu estrogenów. Poznaj sprawdzone suplementy, które przynoszą realne efekty. 

Poznaj najważniejsze systemy żywienia i naucz się samodzielnie projektować indywidualne protokoły dietetyczne.

Dowiedz się jak przygotować się do badań krwi oraz jak interpretować ich wyniki. Odkryj jak odczytywać poszczególne parametry, aby dojść do trafnej diagnozy.

Osiągaj więcej w swojej dyscyplinie sportu. Zapisz się na kurs, który nie tylko idealnie łączy dietetykę sportową z potwierdzoną naukowo suplementacją, ale też pozwoli Ci zrozumieć procesy energetyczne w Twoim organizmie.

Dowiedz się czy warto kupować popularne i reklamowane suplementy, naucz się dla kogo suplementacja jest wskazana i poznaj wartość biologiczną białka.

Naucz się czym jest glikogen i jakie są mechanizmy jego działania. Poznaj jak działa dług tlenowy - EPOC oraz dowiedz się jakie są zalecenia żywieniowe dla poszczególnych somatotypów.

Dowiedz się jak działa tarczyca, jak jest zbudowana i zrozum mechanizm działania jej hormonów. Poznaj czym jest TSH i TBP oraz naucz się jak rozpoznawać nadczynnośc tarczycy.

Naucz się rozpoznawać dolegliwości związane z tarczycą i dowiedz się jak funkcjonuje. Poznaj leczenie zdiagnozowanych przypadłości i wdroż praktyczne, dietetyczne wskazówki.

Naucz się jakie produkty wybierać w dietoterapii, aby ustabilizować pracę nadnerczy. Odkryj ich zależność ze stresem. Poznaj jak działa kortyzol i jego rytm dobowy.

Dowiedz się co powinna zawierać zdrowa, zbilansowana dieta dla kobiet, które starają się o dziecko, lub które są już w ciąży. Poznaj praktyczne wskazówki i aktualne zalecenia Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Dowiedz się jak zdrowo bilansować dietę oraz poznaj zalecenia oparte na nauce w kwestii suplementacji. Odkryj wartościowe produkty i naucz się praktycznych zasad, które pozwalają uniknąć niedoborów.

Dowiedz się jak możesz wpływać dietą na hormony. Poznaj postępowanie oraz zyskaj komplet informacji o tym, jakie produkty wyeliminować. Odkryj ich działanie i znaczenie w organizmie.

Odkryj w całości potencjał swojego umysłu i ciała. Dowiedz się jak wpływać na układ nerwowy oraz odkryj sprawdzone suplementy potwierdzone badaniami.

Dowiedz się jak rozpoznawać SIBO i jak z nim walczyć przy pomocy sprawdzonej dietoterapii. Naucz się jak interpretować wyniki oraz wybierać odpowiednie produkty.

Odkryj najważniejsze zasady odżywiania. Otrzymaj komplet praktycznych informacji o makroskładnikach i skomponuj dietę dopasowaną do swoich potrzeb, lub Twoich klientów.

Dołącz do kompleksowego programu, który pozwoli Ci poprawić swoje wyniki lub przekroczyć granice. Zapisz się i otrzymaj praktyczną wiedzę, gotowe schematy, plany żywieniowe, smaczne przepisy i wskazówki oparte o doświadczenie.

Poznaj sprawdzone metody dietoterapii w insulinooporności oraz dowiedz się jakie funkcje pełni insulina w organizmie. Naucz się mechanizmów odpowiedzialnych za zaburzenia gospodarki cukrowej.  

Artykuły

Progres dzięki nauce

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia. Jesteśmy pionierami w walce z chorobami cywilizacyjnymi i wierzymy w progres dzięki nauce.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie? Napotkałeś problem techniczny? Przejrzyj nasze artykuły pomocy lub skontaktuj się z nami. 

Zaloguj się

Masz konto w platformie? Zaloguj się!

Zarejestruj się

Dołącz do A4® i rozwijaj się razem z nami!

Built with science 

 © 2021 A4®