Anna Przebinda w social media

Obserwuj eksperta

Ekspert A4®

Anna Przebinda

Specjalizacja: Dietoterapia, Psychodietetyka
Anna Przebinda w social media

Obserwuj eksperta

Kim jest Anna Przebinda?

Jest z wykształcenia psychologiem i psychodietetykiem oraz założycielką poradni Z widelcem po zdrowie. Studiowała Nutritional Consultancy w Plaskett Nutritional Medicine College, uzyskała też certyfikat Praktykanta Medycyny Funkcjonalnej w Functional Medicine University. Uczy się ciągle, bo jak twierdzi, dietetyka dziś przypomina smoka o wielu głowach – jeśli nie czytasz najnowszych badań, będziesz się cofał. Prowadzi również szkolenia dla młodego pokolenia dietetyków w A4®.

Kursy

Dowiedz się jak przygotować się do badań krwi oraz jak interpretować ich wyniki. Odkryj jak odczytywać poszczególne parametry, aby dojść do trafnej diagnozy.

Osiągaj więcej w swojej dyscyplinie sportu. Zapisz się na kurs, który nie tylko idealnie łączy dietetykę sportową z potwierdzoną naukowo suplementacją, ale też pozwoli Ci zrozumieć procesy energetyczne w Twoim organizmie.

Naucz się komponować dietę wspomagającą układ hormonalny. Poznaj gotowe do wdrożenia wskazówki od zaraz i dowiedz się jak działać w różnych przypadkach.

Dowiedz się czy warto kupować popularne i reklamowane suplementy, naucz się dla kogo suplementacja jest wskazana i poznaj wartość biologiczną białka.

Naucz się czym jest glikogen i jakie są mechanizmy jego działania. Poznaj jak działa dług tlenowy - EPOC oraz dowiedz się jakie są zalecenia żywieniowe dla poszczególnych somatotypów.

Dowiedz się jak działa tarczyca, jak jest zbudowana i zrozum mechanizm działania jej hormonów. Poznaj czym jest TSH i TBP oraz naucz się jak rozpoznawać nadczynnośc tarczycy.

Naucz się rozpoznawać dolegliwości związane z tarczycą i dowiedz się jak funkcjonuje. Poznaj leczenie zdiagnozowanych przypadłości i wdroż praktyczne, dietetyczne wskazówki.

Naucz się jakie produkty wybierać w dietoterapii, aby ustabilizować pracę nadnerczy. Odkryj ich zależność ze stresem. Poznaj jak działa kortyzol i jego rytm dobowy.

Dowiedz się co powinna zawierać zdrowa, zbilansowana dieta dla kobiet, które starają się o dziecko, lub które są już w ciąży. Poznaj praktyczne wskazówki i aktualne zalecenia Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Dowiedz się jak zdrowo bilansować dietę oraz poznaj zalecenia oparte na nauce w kwestii suplementacji. Odkryj wartościowe produkty i naucz się praktycznych zasad, które pozwalają uniknąć niedoborów.

Dowiedz się jak możesz wpływać dietą na hormony. Poznaj postępowanie oraz zyskaj komplet informacji o tym, jakie produkty wyeliminować. Odkryj ich działanie i znaczenie w organizmie.

Odkryj w całości potencjał swojego umysłu i ciała. Dowiedz się jak wpływać na układ nerwowy oraz odkryj sprawdzone suplementy potwierdzone badaniami.

Dowiedz się jak rozpoznawać SIBO i jak z nim walczyć przy pomocy sprawdzonej dietoterapii. Naucz się jak interpretować wyniki oraz wybierać odpowiednie produkty.

Odkryj najważniejsze zasady odżywiania. Otrzymaj komplet praktycznych informacji o makroskładnikach i skomponuj dietę dopasowaną do swoich potrzeb, lub Twoich klientów.

Dołącz do kompleksowego programu, który pozwoli Ci poprawić swoje wyniki lub przekroczyć granice. Zapisz się i otrzymaj praktyczną wiedzę, gotowe schematy, plany żywieniowe, smaczne przepisy i wskazówki oparte o doświadczenie.

Poznaj sprawdzone metody dietoterapii w insulinooporności oraz dowiedz się jakie funkcje pełni insulina w organizmie. Naucz się mechanizmów odpowiedzialnych za zaburzenia gospodarki cukrowej.  

Artykuły

Progres dzięki nauce

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia. Jesteśmy pionierami w walce z chorobami cywilizacyjnymi i wierzymy w progres dzięki nauce.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie? Napotkałeś problem techniczny? Przejrzyj nasze artykuły pomocy lub skontaktuj się z nami. 

Zaloguj się

Masz konto w platformie? Zaloguj się!

Zarejestruj się

Dołącz do A4® i rozwijaj się razem z nami!

Built with science 

 © 2021 A4®