Emilia Ptak w social media

Obserwuj eksperta

Ekspert A4®

Emilia Ptak

Specjalizacja: Dietetyka kliniczna
Emilia Ptak w social media

Obserwuj eksperta

Kim jest Emilia Ptak?

Założycielka poradni “San Diet”, ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz oraz szereg specjalistycznych kursów. Prowadzi szereg szkoleń i webinariów w całym kraju, szkoląc z zakresu dietetyki klinicznej i zdrowia. Zaprasza na na największe branżowe konferencje w roli prelegenta m.in. EU4YA, PEI, Kongres Zapytaj Trenera, konferencja VitaImmun z Anną Lewandowską. Piszę artykuły popularno-naukowe do gazet m.in. Shape, czy Body Challenge.

Kursy

Z łatwością interpretuj wyniki badań morfologii, czy moczu. Dowiedz się jak się do nich przygotować, aby uzyskać miarodajne wyniki. Naucz się o czym świadczy wysokie stężenie hematokrytu, hemoglobiny oraz czerwonych krwinek. 

Naucz się komponować zdrową, pełnowartościową dietę przy różnych chorobach układu pokarmowego. Dowiedz się jak diagnozować SIBO, chorobę Leśniowskiego-Crohna czy zespół jelita drażliwego. Odkryj jak może pomóc probiotykoterapia. 

Zyskaj komplet praktycznych informacji o podstawach żywienia i naucz się dobierać dietę przy konkretnych dolegliwościach. Odkryj rolę białka, tłuszczów i węglowodanów.

Dowiedz się który protokół będzie najlepszy przy konkretnych dolegliwościach i poczuj różnicę. Naucz się holistycznego podejścia do diety oraz poznaj jej rodzaje. Odkryj zalety, które płyną ze świadomego wdrażania postów.

Dowiedz się na jakie choroby najczęściej chorują ludzie w Polsce, poznaj składniki, które należy dostarczać organizmowi, aby cieszyć się zdrowiem i naucz się czym są kalorie i dlaczego są potrzebne.

Poznaj jaki jest idealny obraz lipidogramu, naucz się czym jest skala SCORE i dlaczego warto z niej korzystać. Dowiedz się co oznacza wysokie stężenie cholesterolu całkowitego oraz skąd może się brać wysoki poziom HDL.

Dowiedz się jak w sposób fizjologiczny powinna wyglądać równowaga gospodarki cukrowej w naszym organizmie. Poznaj co dzieje się, kiedy jesteśmy na długotrwałej głodówce i naucz się czym się charakteryzuje hipoglikemia.

Artykuły

No items found

Progres dzięki nauce

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia. Jesteśmy pionierami w walce z chorobami cywilizacyjnymi i wierzymy w progres dzięki nauce.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie? Napotkałeś problem techniczny? Przejrzyj nasze artykuły pomocy lub skontaktuj się z nami. 

Zaloguj się

Masz konto w platformie? Zaloguj się!

Zarejestruj się

Dołącz do A4® i rozwijaj się razem z nami!

Built with science 

 © 2021 A4®