Wkrótce w A4®

Dieta przy zaburzeniach gospodarki hormonalnej kobiet

Certyfikowany kurs online

Poznaj najczęstsze problemy związane z miesiączką u kobiet starających się o dziecko. Dowiedz się co może być pomocne w łagodzeniu objawów PMS oraz naucz się jaki wpływ może mieć odpowiednia dieta i suplementacja.

Poznaj autora kursu

W A4® stawiamy na jakość i doświadczenie

Paulina Ihnatowicz

Założycielka poradni “SanDiet”. Moje motto brzmi „Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby”. Dzień w dzień staram się pokazywać swoim pacjentom, że prawidłowe odżywianie może zdziałać cuda. Jestem dietetykiem ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Współpracuję ze Stowarzyszeniem Health is Trendy. Sama jestem prezesem Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella”.

Czego się nauczysz

Kurs “Dieta przy zaburzeniach gospodarki hormonalnej kobiet” to ogromna dawka wiedzy w 100% oparta na nauce. Całość została przekazana w ciekawy i przystępny sposób przez jedną z najpopularniejszych dietetyczek, a jednocześnie autorkę wielu publikacji.

Dowiesz się wszystkiego co najważniejsze o cyklu menstruacyjnym i naucz się jakie badania hormonów płciowych mogą być pomocne przy objawach PMS. Zgłębisz wiedzę o estrogenie, progesteronie i testosteronie.

Poznasz jakie są przyczyny i kryteria diagnostyczne PCOS . Dowiesz się czym jest i jak leczyć czynnościowy, podwzgórzowy brak miesiączki. 

Dla kogo jest ten kurs?

Na kursie najbardziej skorzystają:
  • Dietetycy, nieustannie głodni nowej wiedzy
  • Studenci dietetyki, którym zależy na wiedzy przekazanej w prosty i przystępny sposób
  • Trenerzy personalni, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie
  • Osoby, które są ciekawe tego tematu

Co otrzymasz

Na kurs składają się:
  • Lekcje video prowadzone w zrozumiały i ciekawy sposób
  • PDFy z przepisami
  • Plany żywienia
  • Praktyczne schematy
  • Zeszyt ćwiczeń
  • Dodatkowe materiały

Zapisz się teraz

Kurs startuje już wkrótce. Zapisz się na listę, by otrzymać informację o starcie i najlepszą cenę.

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od A4academy sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Morawskiego 5/524 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Built with science 

 © 2021 A4®