Kurs Online

Dietoterapia Zaburzeń Płodności Mężczyzn

Dieta i suplementacja mogą w znacznym stopniu pomóc mężczyznom starającym się o dzieci. W tym kursie przedstawiamy najlepiej udokumentowaną wiedzę popartą badaniami oraz doświadczeniem wielu prowadzących.

199 

Kurs online nowej generacji

Możesz zdobywać i poszerzać wiedzę w nowoczesny sposób. W A4® stawiamy na innowacyjne i skuteczne metody nauki.

Kurs online A4® dostosowuje się do Ciebie, Twoich oczekiwań i stylu życia. 

Dietoterapia Zaburzeń Płodności Mężczyzn

Przywróć płodność za pomocą diety

Ten kurs nauczy Cię jak zidentyfikować przyczyny męskiej niepłodności, a następnie pomoże wdrożyć dietoterapię, która realnie zwiększy szansę na powodzenie. Dowiesz się w jakim stopniu nadwaga i otyłość wpływają na płodność. Poznasz również szereg innych chorób, które nie pozostają obojętne na ten aspekt. Odkryjesz też jak interpretować wyniki badania nasienia oraz na co szczególnie zwracać uwagę. Nauczysz się jak niektóre leki wpływają na płodność. Dowiesz się również jakie mogą być przyczyny problemów z erekcją i ejakulacją, a wszystko to dzięki doświadczeniu wielu ekspertek.

Przed Tobą:

Zdobędziesz Zaświadczenie według rozporządzenia MEN

Dokumentem potwierdzającym Twoje nowe kompetencje będzie Zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Czego się nauczysz

Przed Tobą kompletny program nauki, który gwarantuje zdobycie nowych, wartościowych umiejętności.

 • Wdrożysz postępowanie dietetyczne, które zwiększy płodność
 • Będziesz znać najczęstsze przyczyny niepłodności mężczyzn
 • Będziesz wiedzieć jak stres, zmęczenie i presja wpływają na płodność
 • Wskażesz makroskładniki zwiększające libido u mężczyzn
 • Zalecisz tylko sprawdzone, potwierdzone badaniami suplementy
Dietoterapia Zaburzeń Płodności Mężczyzn

Poruszane tematy

W kursie znajdziesz 110 praktycznych lekcji, które logicznie przeprowadzą Cię przez następujące zagadnienia:
 • Jak dobrać dietę, która podnosi płodność u mężczyzn
 • Jakie używki są zakazane, gdy mężczyzna stara się o dziecko
 • Insulinooporność – ukryty winowajca?
 • Badanie nasienia – jak się do niego przygotować i jak interpretować wyniki
 • Choroby, które wpływają na obniżenie płodności u mężczyzn
 • Suplementy, które warto włączyć do diety mężczyzny
 • Wpływ leków na bezpłodność u mężczyzn
 • Praktyczne metody dietoterapii w wybranych przypadkach dietoterapii mężczyzn

100% naukowej wiedzy

Wszystkie kursy A4® tworzymy w oparciu o rzetelne naukowe źródła i ekspercką wiedzę - podaną w przystępny i zrozumiały sposób.

Materiały dodatkowe

Kup kurs do 27 stycznia 2023, a otrzymasz w prezencie dodatkowe materiały, które pozwolą Ci łatwiej i szybciej przyswoić wiedzę:

Zdrowe nasienie = poprawa płodności

Prezentacja • za darmo

Karta Pracy Kursanta

PDF • za darmo

Jak chronić plemniki

PDF • za darmo

Antyoksydanty a płodność mężczyzny

PDF • za darmo

Kto prowadzi kurs

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy

Joanna Adamczyk

Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na dwóch kierunkach – technologia żywności i żywienie człowieka oraz dietetyka. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Bardzo ważna jest dla niej praca z kobietami starającymi się zajść w ciążę. 

Specjalizacja: Dietetyk kliniczny

Renata Gołdys

Absolwentka studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyka, obecnie studentka dietetyki II stopnia UMW. Sekretarz i czynny członek Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Dietetyki. Miłośniczka dobrych książek i górskich wędrówek.

Specjalizacja: Dietetyk kliniczny

Aleksandra Bykowska-Derda

Dietetyk z 9-letnim doświadczeniem w Polsce, UK i USA. Swoje wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo (USA). Czynnie współpracuje z pacjentami. Prowadzi konsultacje i dopasowuje plany żywieniowe skrojone na miarę potrzeb pacjentów.

Specjalizacja: Dietetyk kliniczny

Nannette Sierant

Absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Dietetyka stała się jej sposobem na życie. Dzięki niej zaczęła wprowadzać nowe, ciekawsze smaki do swojej codziennej kuchni. Doceniła smakowitość i różnorodność zdrowego jedzenia.

Specjalizacja: Dietetyk kliniczny

Justyna Bylinowska

Redaktor naczelna i twórca portalu Dietetycy.org.pl. Doświadczony wykładowca akademicki i szkoleniowiec. Autor licznych artykułów w prasie branżowej oraz naukowej. Często pojawia się w mediach, aby wypowiedzieć się w licznych, ważnych tematach.

Specjalizacja: Dietetyk kliniczny

Magdalena Kowalska

Dietetyk kliniczny, właścicielka poradni Light Life we Wrocławiu. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej, szczególnie w żywieniu w chorobach metabolicznych,  onkologicznych, zaburzeniach odżywiania oraz problemach z niepłodnością. 

Specjalizacja: Dietetyk kliniczny

Katarzyna Bednarska

Dietetyk kliniczny, swoją wiedzę zdobywała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W swojej pracy opiera się na faktach, badania naukowe są jej szczególnie bliskie. Uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach, aby nieustannie poszerzać swoją wiedzę. 

Specjalizacja: Dietetyk kliniczny

Angelika Kargulewicz

Dietetyk kliniczny, wykładowczyni uniwersytecka na kilku polskich uczelniach, prelegentka na licznych konferencjach dotyczących leczenia i dietoterapii w niepłodności i nadwadze. Autorka licznych, eksperckich artykułów opartych na merytorycznych, zweryfikowanych źródłach.

Specjalizacja: Dietetyk kliniczny

Sylwia Leszczyńska

Mgr dietetyki klinicznej, psychodietetyczka, certyfikowana europejska specjalistka leczenia otyłości (cert. SCOPE), właścicielka „Sanvita” – Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej, autorka książki “Dieta dla płodności”. Specjalistka w zakresie leczenia otyłości, dietoterapii niepłodności, chorób dzieci i dorosłych oraz zaburzeń odżywiania.

Specjalizacja: Dietoterapia niepłodności

Żaneta Michalak

Ukończyła dietetykę (w tym specjalność sportową) na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Szczególnie pasjonuję ją dietetyka sportowa, a także kliniczna w zakresie endokrynologii. Ukończyła „Ziołolecznictwo w profilaktyce i terapii” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Specjalizacja: Dietetyka sportowa i kliniczna

Kinga Skoracka

Dietetyczka i propagatorka zdroworozsądkowego podejścia do zdrowego stylu życia. Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i tu też kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Prowadzi własną poradnię dietetyczną. W pracy z pacjentami szczególną uwagę kładzie na edukację i zmianę nawyków żywieniowych. 

Specjalizacja: Dietetyk kliniczna

99% pozytywnych opinii

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

Największy plus: prowadzący. Wiedza podana w bardzo ciekawy i angażujący sposób
5 minut tu, 5 minut tam i kurs zrobiony w mgnieniu oka. Dużo lepszy pomysł niż webinar
Zapisałem się przez przypadek, ale zostałem na dłużej i to już mój 7 kurs u was
Podoba mi się to, że nie trzeba być specjalistą, żeby zrozumieć, o co chodzi w kursie
Certyfikat z A4 autentycznie coś znaczy. Trzymam go w ręce i mam poczucie renomy
W takiej cenie tyle wartości nie da się znaleźć nigdzie indziej. Pakiet VIP to strzał w 10
1520 uczestników

“Mam już 3 kursy od A4 academy i każdy trzyma poziom. Lekcje są prowadzone w bardzo łatwy do zrozumienia sposób, a prowadzący widać, że są nie tylko ekspertami, ale też pasjonatami. Na pewno wrócę po więcej!”

Angelika

“Kupowałem wcześniej kursy od nazwisk znanych w branży – i nie były wcale tak dobre, jak te w A4. To tylko dowodzi, że liczba followersów nie równa się wiedza i umiejętność jej przekazania.”

Maciej

“Polecam A4academy każdemu, kto lubi uczyć się w ciekawy sposób. Kursy wciągają jak dobry serial i nie można się oderwać! A na koniec otrzymujesz certyfikat. Masz to na Netflixie?”

Julia

“Skusiła mnie opcja nauki 5 minut dziennie. Krótkie lekcje można oglądać w drodze do pracy, stojąc w kolejce, itd. W ten sposób odebrałam już 4 certyfikat za ukończony kurs, a nie czuję, żeby to była nauka taka, jak znamy ze szkoły.”

Dagmara

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od zapisu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań.

Kupujesz bez ryzyka.

Zapisz się teraz

Rozpocznij naukę już dziś

Otrzymasz:

teraz tylko
199 
Bezpieczne płatności
Dostępne raty 0%

Pytania i odpowiedzi

Odpowiedzieliśmy na pytania, które kursanci zadawali najczęściej.

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach.

Przesyłamy Ci dostęp do platformy na podany adres e-mail. Pamiętaj, aby wpisać go bez błędów.

Tyle, ile chcesz. Kursy otrzymujesz bezterminowo.

Dane logowania do platformy wysyłane są przez nas automatycznie po zakupie. Czasami jednak wiadomość trafia do zakładki „oferty” w Twojej poczcie lub do spamu. Poszukaj dokładnie w tych miejscach.
Jeśli nadal nie możesz odszukać maila, możesz samodzielnie wygenerować nowe hasło.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652) §23 ust. 5 (Link do źródła).Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego na co najmniej 90%. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

lub wypełnij formularz:

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Logo A4

Ponad 50 tysięcy kursantów

Społeczność A4® rośnie od 2014 roku

Jesteśmy liderem nowoczesnej edukacji. Stawiamy na zweryfikowaną, naukową wiedzę połączoną z innowacyjnymi metodami nauczania, które gwarantują, że szybciej przyswoisz wiedzę i zastosujesz w praktyce. 

To nas wyróżnia i właśnie to doceniają członkowie Społeczności A4®.

Szczerze polecam kursy A4academy. Trafiłam przez przypadek, a zostałam na dłużej. Kursy są przemyślane, krótkie lekcje to wielkie ułatwienie, a wiedza jest przekazywana w bardzo jasny sposób. Kursy wciągają jak dobry serial i dużo się zapamiętuje. Dobrym pomysłem są materiały dodatkowe, których jest naprawdę sporo. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie – ekipa A4academy szybko rozwiąże każdy problem! Dziękuję!”

Magda, kursantka

Partnerzy i Przyjaciele

Wspólnie z naszymi partnerami realizujemy misję inspirowania i edukowania w zakresie zdrowia i sportu

Zapisz się teraz

Nie czekaj i rozpocznij naukę już dzisiaj

Przetestuj za darmo kurs Dietoterapia Zaburzeń Płodności Mężczyzn

Wypełnij formularz i zajrzyj do środka

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Gratulacje!

Zapisujesz się na kurs Dietoterapia Zaburzeń Płodności Mężczyzn i za chwilę rozpoczniesz naukę.

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Przetestuj za darmo

Oto Twoja darmowa lekcja z kursu

To tylko jedna z 110 lekcji w kursie

Odbierz zniżkę -10%

Kliknij w przycisk poniżej, aby odebrać zniżkę -10%, którą możesz wykorzystać na zakup Kursu, Kierunku lub Pakietu VIP

Kod ważny jest tylko przez 20 minut

Wykorzystaj swój kod