Kurs Online

Psychodietetyka w Praktyce

Poznaj psychodietetykę od podstaw i poznaj praktyczne sposoby, które pomogą Twoim klientom trzymać się diety

559 

Kurs online nowej generacji

Możesz zdobywać i poszerzać wiedzę w nowoczesny sposób. W A4® stawiamy na innowacyjne i skuteczne metody nauki.

Kurs online A4® dostosowuje się do Ciebie, Twoich oczekiwań i stylu życia. 

Psychodietetyka w Praktyce

Dołącz do kursu opartego na badaniach naukowych i zweryfikowanych publikacjach. Nauczysz się rozmawiać z klientem tak, by trzymał się zaleceń. Dowiesz się, jak budować zdrowe nawyki żywieniowe. Poznasz również wiele przypadków z gabinetów dietetyków i odkryjesz, jak sobie z nimi radzić. A na koniec przekonasz się, jak i kiedy zakończyć współpracę z pacjentem.

 • Odkryjesz osobowość klienta i jej wpływ na efekt
 • Zdiagnozujesz zaburzenia odżywiania i niezdrowej relacji z jedzeniem
 • Poznasz temat uzależnienia, stresu i emocji w odżywianiu
 • Nauczysz się ustalać i progresować cele dla maksymalnej skuteczności
 • Dowiesz się jaką rolę odgrywa otoczenie i jak może wspierać proces
 • Poznasz proces budowania zdrowych nawyków żywieniowych
 • Odkryjesz metody kontroli postępu i korygowania zmiany
 • Poznasz wiele praktycznych przykładów z gabinetów

To tylko niektóre tematy poruszone w kursie. Otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja skuteczność we współpracy z pacjentami wyraźnie wzrosła.

Przed Tobą:

Zdobędziesz Zaświadczenie według rozporządzenia MEN

Dokumentem potwierdzającym Twoje nowe kompetencje będzie Zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Czego się nauczysz

Przed Tobą kompletny program nauki, który gwarantuje zdobycie nowych, wartościowych umiejętności.

 • Twoi pacjenci będą z większą łatwością realizować cele dietetyczne
 • Zostaniesz specjalistą znanym ze skuteczności i zyskasz polecenia
 • Zrozumiesz swoich klientów i dobierzesz najlepsze metody pracy
 • Będziesz z łatwością radzić sobie z problematycznymi sytuacjami

Zapisz się na kurs, który w prosty i zrozumiały sposób nauczą Cię być skutecznym psychodietetykiem.

Psychodietetyka w Praktyce

Poruszane tematy

100% naukowej wiedzy

Wszystkie kursy A4® tworzymy w oparciu o rzetelne naukowe źródła i ekspercką wiedzę - podaną w przystępny i zrozumiały sposób.

Materiały dodatkowe

Kup kurs do 28 stycznia 2023, a otrzymasz w prezencie dodatkowe materiały, które pozwolą Ci łatwiej i szybciej przyswoić wiedzę:
No items found

Kto prowadzi kurs

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy

Paulina Sztangier

Z wykształcenia jest dietetykiem oraz psychodietetykiem (ukończyła studia podyplomowe). Jej sukcesem jest to, że mimo strachu wciąż próbuje nowych rzeczy, ostatnio zaczęłam uczyć licealistów dietetyki. W wolnych chwilach czyta, spaceruje, gotuje, praktykuje jogę.

Specjalizacja: Psychodietetyka

Karolina Walawender

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich, kierunek psychologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa poprzez pracę w placówkach medycznych, zajmujących się profesjonalnym niesieniem pomocy psychologicznej. Szczególnym zainteresowaniem darzy dziedzinę neuropsychologii.

Specjalizacja: Psychoterapia

Alicja Podolak

Mgr dietetyki, psychodietetyk oraz psychoterapeuta w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii. Na co dzień pracuję z osobami, które chcą w sposób świadomy i bezpieczny oraz zdrowy zredukować swoją masę ciała, a także z osobami, które cierpią na zaburzenia odżywiania lub chcą po prostu zmienić swój sposób odżywiania. Prowadzi własny gabinet we Wrocławiu.

Specjalizacja: Psychoterapia, psychodietetyka

Paula Łysakowska

Specjalizuje się w dietetyce klinicznej i psychodietetyce. Zdobyła wyróżnienie w Orłach medycyny 2018, 2019, 2020 i zdobyła 3 miejsce w rankingu dietetyków w Gdyni 2019. Kolejnym sukcesem są opinie po przeprowadzonych szkoleniach i warsztatach, potwierdzone certyfikatami.

Specjalizacja: Dietetyka kliniczna, psychodietetyka

Ewelina Gleń

Dyplomowany dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z Psychodietetyki. Jest biegłym sądowym z zakresu dietetyki i psychodietetyki. Prywatnie lubi spędzać czas z rodziną i swoim pupilem. W wolnych chwilach czyta książki, szczególnie Nicholasa Sparksa.

Specjalizacja: Zaburzenia odżywiania

Dominika Szura

Aktywny psycholog i redaktor. Prowadzi konsultacje i warsztaty psychologiczne, a także sesje coachingowe, które pomagają jej klientom w podnoszeniu jakości ich życia. Przez ostatnie 2 lata zdobywała doświadczenie zawodowe na Majorce, gdzie prowadziła gabinet psychologiczny dla Polaków.

Specjalizacja: Relacje międzyludzkie

Agata Przybylska

Psycholog, psychodietetyk, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza oraz dietetyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pracuje według standardów Kodeksu Etyczno-Zawodowego psychologa, swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Specjalizacja: Psychologia, psychodietetyka

Roksana Wojciechowska

Ukończyła studia magisterskie na Politechnice Opolskiej. Aktualnie oprócz osób wymagających konsultacji dietetycznych ma pod skrzydłami na stałe grupy pacjentów geriatrycznych z placówek pobytowych. Gotowanie to jej pasja, potrafi spędzać całe weekendy w kuchni.

Specjalizacja: Psychodietetyka

Ada Jędraszek

Dietetyk i psychodietetyk. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, aktualnie w trakcie studiów magisterskich. Kocha gotować smacznie, prosto i przede wszystkim zdrowo.

Specjalizacja: Psychodietetyka

Anna Paluch

Psycholog, psychodietetyk, szkoleniowiec, właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow By Ania, autorka szkoleń stacjonarnych oraz e-kursów i webinarów psychodietetycznych dla specjalistów. Współtworzyła kurs multiekspercki Psychodietetyka w Praktyce. Pracuje holistycznie – korzysta z różnych gałęzi psychologii, ale również narzędzi coachingu, psychologii zdrowia, sportu, motywacji.

Specjalizacja: Psychodietetyka

Olga Białas

Dyplomowany psychodietetyk, trener personalny, szkoleniowiec i autor licznych artykułów branżowych. Autorka książki „Jak odzyskać kontrolę nad odchudzaniem”. Od 4 lat pomaga pacjentom w stałej zmianie
nawyków oraz podejmowaniu świadomych wyborów żywieniowych.

Specjalizacja: Psychodietetyka

99% pozytywnych opinii

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

Dziękuję za certyfikat! Wygląda super, a najlepiej prezentuje się na ścianie
Podoba mi się to, że nie trzeba być specjalistą, żeby zrozumieć, o co chodzi w kursie
Certyfikat z A4 autentycznie coś znaczy. Trzymam go w ręce i mam poczucie renomy
Rozwój kosztuje, często ogromne pieniądze, ale w Pakiecie VIP to wcale nie tak dużo
Pierwszy taki kurs, który oglądałam z przyjemnością. Wciąga jak dobry serial. Bardzo polecam
Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na ten kurs. Jest po prostu rewelacyjny
8329 uczestników

“Mam już 3 kursy od A4 academy i każdy trzyma poziom. Lekcje są prowadzone w bardzo łatwy do zrozumienia sposób, a prowadzący widać, że są nie tylko ekspertami, ale też pasjonatami. Na pewno wrócę po więcej!”

Angelika

“Kupowałem wcześniej kursy od nazwisk znanych w branży – i nie były wcale tak dobre, jak te w A4. To tylko dowodzi, że liczba followersów nie równa się wiedza i umiejętność jej przekazania.”

Maciej

“Polecam A4academy każdemu, kto lubi uczyć się w ciekawy sposób. Kursy wciągają jak dobry serial i nie można się oderwać! A na koniec otrzymujesz certyfikat. Masz to na Netflixie?”

Julia

“Skusiła mnie opcja nauki 5 minut dziennie. Krótkie lekcje można oglądać w drodze do pracy, stojąc w kolejce, itd. W ten sposób odebrałam już 4 certyfikat za ukończony kurs, a nie czuję, żeby to była nauka taka, jak znamy ze szkoły.”

Dagmara

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od zapisu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań.

Kupujesz bez ryzyka.

Zapisz się teraz

Rozpocznij naukę już dziś

Otrzymasz:

teraz tylko
559 
Bezpieczne płatności
Dostępne raty 0%

Pytania i odpowiedzi

Odpowiedzieliśmy na pytania, które kursanci zadawali najczęściej.

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach.

Przesyłamy Ci dostęp do platformy na podany adres e-mail. Pamiętaj, aby wpisać go bez błędów.

Tyle, ile chcesz. Kursy otrzymujesz bezterminowo.

Dane logowania do platformy wysyłane są przez nas automatycznie po zakupie. Czasami jednak wiadomość trafia do zakładki „oferty” w Twojej poczcie lub do spamu. Poszukaj dokładnie w tych miejscach.
Jeśli nadal nie możesz odszukać maila, możesz samodzielnie wygenerować nowe hasło.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652) §23 ust. 5 (Link do źródła).Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego na co najmniej 90%. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

lub wypełnij formularz:

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Logo A4

Ponad 50 tysięcy kursantów

Społeczność A4® rośnie od 2014 roku

Jesteśmy liderem nowoczesnej edukacji. Stawiamy na zweryfikowaną, naukową wiedzę połączoną z innowacyjnymi metodami nauczania, które gwarantują, że szybciej przyswoisz wiedzę i zastosujesz w praktyce. 

To nas wyróżnia i właśnie to doceniają członkowie Społeczności A4®.

Szczerze polecam kursy A4academy. Trafiłam przez przypadek, a zostałam na dłużej. Kursy są przemyślane, krótkie lekcje to wielkie ułatwienie, a wiedza jest przekazywana w bardzo jasny sposób. Kursy wciągają jak dobry serial i dużo się zapamiętuje. Dobrym pomysłem są materiały dodatkowe, których jest naprawdę sporo. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie – ekipa A4academy szybko rozwiąże każdy problem! Dziękuję!”

Magda, kursantka

Partnerzy i Przyjaciele

Wspólnie z naszymi partnerami realizujemy misję inspirowania i edukowania w zakresie zdrowia i sportu

Zapisz się teraz

Nie czekaj i rozpocznij naukę już dzisiaj

Przetestuj za darmo kurs Psychodietetyka w Praktyce

Wypełnij formularz i zajrzyj do środka

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Gratulacje!

Zapisujesz się na kurs Psychodietetyka w Praktyce i za chwilę rozpoczniesz naukę.

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Przetestuj za darmo

Oto Twoja darmowa lekcja z kursu

Więcej lekcji znajdziesz w kursie

Odbierz zniżkę -10%

Kliknij w przycisk poniżej, aby odebrać zniżkę -10%, którą możesz wykorzystać na zakup Kursu, Kierunku lub Pakietu VIP

Kod ważny jest tylko przez 20 minut

Wykorzystaj swój kod