Jak zbudować dobre relacje z klientami?

Kiedy: 24 lutego 2021, 19:00
Formuła: Wywiad
Gdzie: Publicznie
Zaloguj się, by oglądać

Link do transmisji dostępny jest dla członków A4®. Dołącz za darmo!

Dlaczego warto budować dobre relacje z klientami? I jak bardzo pomagają w biznesie?

Ten wywiad live skierowany jest do specjalistów: trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów, ale też skorzystają na nim osoby spoza branży health & fitness.

Kto będzie gościem A4®?

  • Piotr Widera

    Od siedmiu lat zawodowo zajmuję się treningami personalnymi, w tym sześć jako freelancer. Oprócz samego treningu i diety, moją specjalizacją jest budowanie relacji z ludźmi, co skutecznie wykorzystuję w pracy trenera. Dzięki temu prawie wszyscy klienci, którzy do mnie trafią, zostają u mnie na długie miesiące, a nawet lata.

    Osobiście uważam, że praca trenera jest wspaniała, ale i trudna – nigdy nie mamy bowiem pewności czy dany klient przedłuży z nami współpracę, a dokładając nieprzewidziane wydarzenia, z dnia na dzień możemy znaleźć się w sytuacji finansowego kryzysu, w której musimy budować wszystko od nowa. Zabezpieczenie się przed tym, poprzez budowanie odpowiedniej relacji i zaufania wśród swoich podopiecznych, jest jednym z najlepszych kroków jakie podjąłem jako trener. Dlatego, aby pomagać ludziom budować lepsze relacje, które można wykorzystać nie tylko w budowaniu stabilnej pozycji na rynku, stworzyłem kanał YouTube o nazwie “Interpersonalny”, gdzie dzielę się wiedzą teoretyczną (psychologia) oraz praktyczną.