sprawdź

Kim jesteśmy

co nas wyróżnia

Podchodzimy do tematu całościowo

Wychodzimy z założenia, że nowoczesny trener/coach zdrowego stylu życia powinien posiadać szereg umiejętności związanych z różnorodnymi formami treningu – treningiem funkcjonalnym nastawionym na minimalizowanie dysfunkcji podopiecznych związanych z trybem życia, treningiem przygotowania motorycznego, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie osób uprawiających sport, elementami treningu medycznego, dzięki czemu w ścisłej współpracy z fizjoterapeutą można przeciwdziałać kontuzjom, urazom lub wyprowadzać z już istniejących. Następnym nieodłącznym elementem wg. nas powinna być wiedza z zakresu dietetyki i elementów dietoterapii, na tyle, aby współpracując z dietetykiem osiągać zaawansowane cele podopiecznych lub pomagać w jednostkach chorobowych. Wreszcie elementy regeneracji i zdrowia psychicznego takie jak podstawowy masaż lub elementy medytacji wprowadzane do jednostek treningowych. Ostatnim elementem kompletnego trenera są wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacja i organizacja.

Nasza misja.

Misją A4academy® jest przygotowywanie kompleksowych szkoleń dla nowoczesnych trenerów i specjalistów związanych ze zdrowym trybem życia i sportem.

Nasza historia.

Historia A4academy® sięga 5 lat wstecz kiedy to przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy pierwsze kursy trenerskie odpowiadające na potrzeby kursantów poszukujących wiedzy i umiejętności popartych praktyką i doświadczeniem zamiast akademickiej teorii. Przez lata dostosowywaliśmy program szkolenia do najnowszych trendów i zapotrzebowania kursantów, pozwalając im jak najszybciej i skutecznie wdrożyć się w rynek, lub umocnić swoją pozycję na nim.

co robimy

Wspieramy rozwój nowoczesnych specjalistów ds. zdrowego trybu życia

Prowadzimy szkolenia z zakresu treningu personalnego, dietetyki, obsługi klienta, skierowane dla ludzi związanych z branżą fitness/wellness - głównie dla trenerów personalnych obecnych i przyszłych oraz dietetyków i specjalistów ds. odżywiania, a także pasjonatów sportu i zdrowego stylu życia. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i on-line w formie wideokursów.

Wyróżnia nas nastawienie na praktykę i skuteczność zastosowania nabytej wiedzy w realnych sytuacjach. Unikamy pseudonaukowego bełkotu, a wiedza i umiejętności, nawet te najbardziej zaawansowane przedstawimy w sposób przystępny i do zastosowania “od razu”. To wszystko w adekwatnej cenie i z wykorzystaniem narzędzi oszczędzających czas i pieniądze kursantów, jak materiały i szkolenia wideo.

"Brałem udział w szkoleniu z dietetyki i suplementacji. Bardzo dobra wiedza od podstaw po zaawansowane tematy. Prowadzący był świetnie przygotowany i potrafił przekazać wiedzę. Polecam na 100%"

michał mikłasz
pasjonat
120

Tematów szkoleń

11

Miast

400

Lekcji wideo

5

Lat działalności

1500

Dni szkoleniowych

1000

Przeszkolonych kursantów