A4ACADEMY.PL ®

530 151 424

ul. Wygoda 8, 31-106 Kraków

 
sprawdź

Kim jesteśmy

pasja, wiedza i doświadczenie

nasza kadra

mkd-team-image

Michał Tkacz

Trening, przygotowanie motoryczne
mkd-team-image

jakub wróbel

Kettlebell, Combat
mkd-team-image

Caroline Nowakowski

Anatomia, Fizjoterapia
mkd-team-image

magdalena bobek

Menedżer
mkd-team-image

Wojciech Habało

Egzaminator, Know how
mkd-team-image

dominika gleń

Programowanie treningowe i akcesoria
mkd-team-image

Piotr kruczek

Marketing Guru

dlaczego całościowe podejście?

przyszłość fitnessu

Branża wellness będzie medycyną XXI wieku i jest jedynym skutecznym rozwiązaniem zmian stylu życia starzejącego się i rozwiniętego społeczeństwa, które zmaga się z wieloma chorobami w związku ze swoim stylem życia. Przyszłość nie będzie już należeć do instruktorów w klubach fitness i trenerów personalnych tylko do coachów zdrowego stylu życia, którzy swoim ciągłym rozwojem i wiedzą z zakresu dietetyki, dietoterapii, psychologii, różnych form aktywności, coachingu, rozwoju osobistego, treningu rehabilitacyjnego i medycznego, treningu motorycznego, diagnostyki i personalizacji, wiedzy o chorobach będą posiadać umiejętności współpracy z innymi specjalistami w branży oraz lekarzami. Specjalista nowej generacji będzie potrafił pomagać w sposób ciągły rożnymi narzędziami współpracy, szerszym wachlarzem usługi i dostępności poprzez ceny, czas oraz technologię. Zmiana w branży wymaga zbudowania nowego systemu kształcenia i zapewnienie w najbardziej dostępnej formie najnowszej wiedzy od najlepszych specjalistów w branży dzięki szkoleniom online, egzaminatorom w wielu miastach, szkoleniom stacjonarnym, zapraszaniu gości specjalnych. To wszystko w odwrotnym modelu biznesowym gdzie zamiast płatności za jedno szkolenie kilkuset złotych osoby chcące pomagać będą mieć ta wiedzę dostępną na koszt pracodawcy bezpłatnie lub w niewielkich abonamentach miesięcznych bez limitu dostępu. A4academy współpracuje z uczelniami wyższymi, pasjonatami zdrowia, lekarzami, ekspertami różnych dziedzin sportu i zdrowia aby zapewnić co misiach najświeższa wiedzę i inspiracje w najniższej cenie na rynku. Naszym celem jest wykształcenie branży specjalistów zdrowia pomiędzy światem fitnessu a medycyna konwencjonalną. Ludzi którzy chcą pomagać innym w zdrowiu i rozwoju.

co myślimy?

“Dzisiejsi klienci trenerów personalnych potrzebują i oczekują kompleksowych oraz indywidualnych programów współpracy, zaprojektowanych na 6-12 miesięcy, bazując na wiedzy i doświadczeniu trenera ale także biorąc pod uwagę zdrowie klienta, jego potrzeby, pragnienia i możliwości”

"Witam [...] przyszłych kursantów. Właśnie skończyłem nasz kurs który trwał 5 tygodni - mega wiedza i kawał dobrej roboty. Możliwość podjęcia pracy po szkoleniu to duży atut. Polecam wszystkim i widzimy się na treningu!"

Marcin Sasiński
Trener personalny

"Przyszłam tutaj po wiedzę - i taką wiedzę też otrzymałam. Spotkałam niesamowitych ludzi z tej branży, którzy dzielą się ze mną swoją pasją. Ania Przebinda, Paulina Kowalska, [...] wszystkie moduły były naprawdę fantastycznie przeprowadzone"

Daniella Stilger
Trener personalny

"Brałem udział w szkoleniu z dietetyki i suplementacji. Bardzo dobra wiedza od podstaw po zaawansowane tematy. Prowadzący był świetnie przygotowany i potrafił przekazać wiedzę. Polecam na 100%"

michał mikłasz
pasjonat