Kettlebells Hardstyle

Pełny kurs online na temat treningu z kettlami w metodzie hardstyle. To wspaniałe uzupełnienie wiedzy do treningu z akcesoriami. W trakcie 3 godzin kursu poznasz wiele technik treningu z odważnikiem i jak włączyć je do jednostki treningowej.

Trening w Ciąży i po Porodzie

Dodatkowy, specjalistyczny kurs online – 1,5 godziny materiałów na temat treningu w ciąży i po porodzie. Wiedza tego kursu pozwoli Ci prowadzić treningowo kobiety w ciąży i przywracać sprawność po porodzie.

Dieta dla Mózgu

2 godziny kursu online, który pozwoli Ci zoptymalizować pracę mózgu za pomocą diety i suplementacji. W trakcie 24 lekcji video dowiesz się, jak poprawić wydajność mózgu, wspierać układ nerwowy, wzmocnić koncentrację i zyskać nową energię.

Dieta Redukcyjna od Podstaw

Kurs online, który pozwoli Ci zrozumieć redukcję i z łatwością spalać tkankę tłuszczową. W trakcie 1,5 godziny nauki online przekazujemy tylko te metody, które mają udowodnione naukowo działanie. Dzięki temu nigdy więcej nie zmarnujesz czasu i będziesz w stanie z łatwością utracić nadmiarowe kilogramy.

Analiza Badań Krwi

Pełny i obszerny kurs online na temat analizy badań krwi w kontekście dietetyki. To aż 32 lekcje, ponad 3 godziny praktycznej nauki online i 3 dodatkowe materiały. Dzięki wiedzy z tego kursu z łatwością zinterpretujesz wyniki badań krwi, co pozwoli Ci dobrać odpowiednie postępowanie dietetyczne w wielu przypadkach.