[TEST] Trener personalny – czy to zawód dla Ciebie?

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

W tym artykule ...

MYŚLISZ O ZOSTANIU TRENEREM PERSONALNYM?

Zawód trenera personalnego jest rewelacyjnym wyborem dla wielu osób. Daje dużo swobody i wolności, dobre zarobki, elastyczność, kontakt z ciekawymi ludźmi. Jednocześnie wymaga kilku cech, bez których trudno będzie osiągnąć w nim sukces.

Czy jesteś gotowy/a sprawdzić, czy TY masz to coś? 😉

Jeśli wypełnisz test i poznasz jego wyniki, w najbliższych dniach wyślemy do Ciebie kilka maili z wartościowymi informacjami o tym zawodzie. Dowiesz się, co jest ważne w czasie wyboru kursu, jak wygląda zwykły dzień trenera, otrzymasz też przykładowe lekcje merytoryczne, abyś sprawdził/a, czy taka wiedza łatwo wchodzi Ci do głowy.

Do usłyszenia!

ZRÓB NASZ TEST I SPRAWDŹ,
CZY POWINIENEŚ/POWINNAŚ ZOSTAĆ TRENEREM PERSONALNYM!


Jeśli myślisz o karierze trenera personalnego, to najwyższy czas przestać o tym myśleć, a zacząć działać. Oto osiem powodów, dlaczego powinieneś zastanowić się, nad przeistoczeniem swojej pasji do świata fitness w karierę:

  1. Możesz zarobić na życie poprzez pomoc innym w zmienianiu się, poprawić ich kondycję fizyczną, zdrowie oraz w rezultacie – ich dobre samopoczucie.
  2. Otrzymujesz konkretne, widoczne rezultaty swojej pracy, kiedy klienci osiągają swoje cele zdrowotne jak i fitnessowe. Sprawia to, że ścieżka kariery staje się naprawdę satysfakcjonująca i codziennie daje powody do radości.
  3. Masz możliwość aby pracować z rozmaitą grupą osób, które mają różnorodne potrzeby – poznając ich, rozwijasz siebie.
  4. Możesz decydować, w której dziedzinie chciałbyś się specjalizować. Poprzez to sam możesz kontrolować rozwój swojej kariery.
  5. Rozwijasz swoje umiejętności w profesji, która jest przewidywana jako jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w przeciągu następnych 20 lat.
  6. Podczas gdy w końcu założysz działalność biznesową w branży fitness, masz swobodę w tworzeniu swojego własnego harmonogramu pracy.
  7. Wynagrodzenie za pracę trenera personalnego zaczyna się od około 100 zł za godzinę i później tylko rośnie – dzięki swobodzie zatrudnienia, jeśli będziesz niezależnym trenerem, możesz zgarniać nawet całość tej sumy.
  8. Masz możliwość odegrania ogromnej roli w walce z epidemią otyłości.
Ostatnia aktualizacja: 17 października 2019

Eksperci w tym artykule

No items found

Podobał Ci się artykuł? Podziel się!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

Progres dzięki nauce

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia. Jesteśmy pionierami w walce z chorobami cywilizacyjnymi i wierzymy w progres dzięki nauce.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie? Napotkałeś problem techniczny? Przejrzyj nasze artykuły pomocy lub skontaktuj się z nami. 

Zaloguj się

Masz konto w platformie? Zaloguj się!

Zarejestruj się

Dołącz do A4® i rozwijaj się razem z nami!

Built with science 

 © 2021 A4®