A4ACADEMY.PL ®

530 151 424

ul. Wygoda 8, 31-106 Kraków

KRAKÓW – A4academy® GYM INSTRUCTOR & PERSONAL TRAINER PRO

Od: 229,00 

Najbliższe edycje:

WEEKENDOWE – ZAOCZNE

07.09.2019 – 05.10.2019
19.10.2019 – 16.11.2019
30.11.2019 – 29.12.2019

KURSY TYGODNIOWE

27.07.2019 – 04.08.2019
07.09.2019 – 15.09.2019
19.10.2019 – 27.10.2019
30.11.2019 – 08.12.2019

Struktura szkolenia: 4 weekendy + egzamin lub 8 dni + egzamin
Szczegółowy harmonogram: kliknij tutaj
Akredytacje: międzynarodowe, REPS i PZTP umożliwiające pracę w Polsce i za granicą
Certyfikacja: EQF4, międzynarodowy certyfikat oraz legitymacja
Uprawnienia: praca w zawodzie trenera personalnego lub instruktora siłowni
Dodatkowe materiały: 11 godzin materiałów wideo z zakresu treningu, dietetyki, obsługi klienta
Praca po szkoleniu: dla najlepszych kursantów zapewniamy pracę bezpośrednio po szkoleniu
Pakiet szkoleniowy: zeszyt ćwiczeń, profesjonalna koszulka trenerska
Prowadzący: doktoranci AWF, fizjoterapeuci, zawodnicy sportowi, więcej na stronie o nas
Lokalizacja: Kraków, ul. Berka Joselewicza 21a, ul. Wygoda 8
Cena
(zawiera opłatę za egzamin oraz akredytację REPS): 1899zł
Sposób płatności: jednorazowo lub raty

 

Wybierz poniżej sposób płatności i zarezerwuj miejsce:

1899,00 
229,00  / miesiąc przez 10 miesięcy

Kategorie: , ,

Opis

Jest to bardzo intensywne i obszerne merytorycznie szkolenie przeznaczone dla pasjonatów sportu, dietetyki i rozwoju osobistego, przyszłych i obecnych trenerów personalnych. Program opracowany jest w taki sposób, że skorzystają z niego zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Wychodząc z założenia najwyższej jakości – każdy moduł prowadzący jest przez mistrza w danej dziedzinie. Program opracowany jest we współpracy ze specjalistami największego zespołu trenerów personalnych na świecie – All For Body oraz zespołu wykwalifikowanych ekspertów (sportowców, naukowców i menedżerów) Healthnation LAB, co zapewnia absolutnie najwyższy jego poziom merytoryczny w Polsce i Europie. Program szkolenia jest systematycznie nadzorowany i korygowany, dzięki temu masz pewność, że informacje są jak najbardziej aktualne.

Czego m.in. nauczysz się w trakcie szkolenia:

 • Anatomii i fizjologii ciała człowieka
 • Jak zapobiegać kontuzjom, weryfikować wzorce ruchowe i wady postawy
 • Poznasz biomechanikę ciała ludzkiego i dowiesz się jak wykorzystać tą wiedzę w treningu
 • Zasady i tajniki treningu siłowego
 • Jak pracować z Kettlebells
 • Jak wykorzystać sztuki walki w treningu personalnym
 • Poznasz zasady użycia systemów podwieszanych i treningu funkcjonalnego
 • Nauczysz się teorii i praktyki Mobility i Stability
 • Dowiesz się jak układać plany treningowe i programować cykle treningowe
 • Jak planować progresję treningową
 • Jak projektować rozgrzewki
 • Zgłębisz tajniki treningu z PowerBands i innymi akcesoriami treningowymi
 • Nauczysz się podstaw przygotowania motorycznego
 • Jak poprawnie wykonać stretching, w tym metodą PiR i klasycznie
 • Jak układać plany żywieniowe we wszystkich systemach żywieniowych, jak low carb, high carb, paleo, IIFYM i wielu innych
 • Pracy z klientem we wszystkich aspektach
 • Metod pozyskiwania i utrzymywania klientów
 • i wielu innych

 

REPs Polska jest członkiem ICREPs – Międzynarodowej Federacji Akredytującej Profesjonalne Szkoły Fitness (International Confederation for Registers of Exercise Professionals ). Posiadanie akredytacji REPs Polska jest potwierdzeniem, że prowadzone przez placówki szkolenia, a tym samym ukończone przez instruktorów kursy spełniają światowe wymogi, a uzyskane dyplomy honorowane są we wszystkich krajach członkowskich ICREPs (Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia).

Jesteśmy zobowiązani do prowadzenia, wspierania i rozwijania innowacyjnej branży fitness, która obejmuje dzielenie się wiedzą, profesjonalizmem i wysokimi standardami obsługi klienta.

 

Dlaczego my?


Dla placówek szkoleniowych akredytacja REPs Polska oznacza potwierdzenie, że dana szkoła spełnia międzynarodowe wymogi, tzn. posiada odpowiednią kadrę szkoleniową, materiały szkoleniowe, miejsca przeprowadzania kursów, prawidłowo przeprowadzane egzaminy – wszystko to, co ma bezpośredni wpływ na jakość instruktora kończącego kurs w danej placówce. Placówki szkoleniowe posiadające akredytację REPs Polska prowadzą najlepsze w kraju kursy, oferując najwyższe międzynarodowe standardy.

Dla instruktorów indywidualnych rejestracja REPs Polska daje niezależną weryfikację dyplomów i w konsekwencji potwierdza czy zarejestrowana osoba spełnia na bieżąco najwyższe normy branżowe. REPs Polska umożliwia globalną mobilność instruktorów i trenerów, ponieważ uzyskane certyfikaty honorowane są we wszystkich krajach członkowskich ICREPs.

Dla osób z sektora publicznego REPs Polska, poprzez posiadaną wyszukiwarkę, umożliwia odnalezienie wysoko wyspecjalizowanych Instruktorów Fitness, Instruktorów Siłowni, Trenerów Personalnych i Szkoleniowców.

REPs Polska umożliwia szybkie i łatwe odnalezienie najlepszych na rynku fitness placówek szkoleniowych, instruktorów i trenerów personalnych – wystarczy zaznaczyć opcję „wyszukaj”.

Rejestracja w REPs Polska jest procesem rocznym tzn., że wiedza instruktorów jest na bieżąco uzupełniana poprzez ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. Doszkalanie się jest podstawowym wymogiem utrzymania certyfikatu REPs Polska. Kwalifikacje początkowe, zapewniające wpis do rejestru REPs Polska przedłużane są wyłącznie na podstawie dyplomów z kursów doszkalających.

Każdy członek REPs Polska zobowiązany jest również do przestrzegania zapisów naszych podstawowych aktów prawnymi (statut i uchwały).

 

Dlaczego Ty?


Jeżeli jesteś osobą, która chciałaby dopiero zdobyć zawód Instruktora Fitness lub Trenera Personalnego, dzięki REPs Polska będziesz pewny, że wybierając akredytowaną placówkę, wybierasz szkołę oferującą najwyższej jakości kursy.

Jeżeli jesteś osobą, która chciałaby uzyskać porady profesjonalnego Instruktora Fitness lub Trenera Personalnego, dzięki wyszukiwarce REPs Polska będziesz pewny, że korzystasz z usług akredytowanego, doskonale wyszkolonego instruktora.

REPs Polska, dla wszystkich obiektów w branży fitness, to swego rodzaju „certyfikat jakości„, potwierdzający światową jakość i najwyższe kompetencje.

 

"Witam [...] przyszłych kursantów. Właśnie skończyłem nasz kurs który trwał 5 tygodni - mega wiedza i kawał dobrej roboty. Możliwość podjęcia pracy po szkoleniu to duży atut. Polecam wszystkim i widzimy się na treningu!"

Marcin Sasiński

"Przyszłam tutaj po wiedzę - i taką wiedzę też otrzymałam. Spotkałam niesamowitych ludzi z tej branży, którzy dzielą się ze mną swoją pasją. Ania Przebinda, Paulina Kowalska, [...] wszystkie moduły były naprawdę fantastycznie przeprowadzone"

Daniella Stilger

"Brałem udział w szkoleniu z dietetyki i suplementacji. Bardzo dobra wiedza od podstaw po zaawansowane tematy. Prowadzący był świetnie przygotowany i potrafił przekazać wiedzę. Polecam na 100%"

michał mikłasz

Dodatkowe informacje

Wybierz edycję:

Kwiecień (24.03-5.05), Maj (5.05-9.09), Czerwiec (9.06-14.07), Lipiec (9-15.2018 – edycja tygodniowa)

Egzamin

Egzamin odbywa się ostatniego dnia szkolenia i składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Do zaliczenia egzaminu teoretycznego wymagana jest poprawna odpowiedź na 80% pytań.
Do zaliczenia egzaminu praktycznego jest wymagane zdobycie minimum 80% punktów.
Do zaliczenia egzaminu wymagana jest co najmniej 80% frekwencja na zajęciach.

Dodatkowe 10% punktów można zdobyć za aktywność podczas zajęć (wykładowcy oznaczają to w swoich arkuszach po każdych zajęciach).

Szczegółowy opis egzaminu przesyłamy po zapisaniu się na kurs.

Płatności

Dostępne są 3 metody płatności:

 1. Płatność jednorazowa przez stronę internetową
 2. Płatność ratalna przez stronę internetową (bez dodatkowych kosztów)
 3. Płatność bezpośrednio na nasze konto:
  A4academy sp. z o.o.
  ul. Zwierzyniecka 14/4
  31 – 102 Kraków
  Numer konta, BZWBK: 13 1090 2590 0000 0001 3436 7170

Rabaty

 1. Rabat 10% dla studentów/uczniów – podczas zakupu należy wpisać kod a4student.
 2. Rabat 20% dla dwójki znajomych wybierających się wspólnie na szkolenie, żeby skorzystać należy podczas bukowania każdego ze szkoleń wpisać kod a4przyjaciele i w uwagach do zamówienia wpisać imię i nazwisko osoby, z którą się przychodzi.
 3. Trzecia osoba przychodzi gratis – dla trójki znajomych, którzy chcą przyjść na szkolenie w cenie 2 osób – należy napisać do nas na biuro@a4academy imiona i nazwiska wszystkich 3 osób i zrobić przelew na nasze konto za 2 osoby.
 4. Rabat 599zł dla obecnych trenerów, którzy chcą uaktualnić wiedzę / poszerzyć umiejętności – należy podczas zakupu wpisać kod a4trener (lub a4trenerraty w razie płatności ratalnej ) i przesłać na biuro@a4academy.pl zdjęcie certyfikatu ukończenia szkolenia trenerskiego/instruktorskiego.
 5. rabat 10% dla naszych byłych kursantów – żeby skorzystać należy wpisać kod a4kursant – rabat udzielany jest osobom, które były na dowolnym naszym szkoleniu w przeszłości.

Dofinansowanie 50-70%

 1. Dla osób prowadzących własną działalność
 2. Dla osób zatrudnionych w innym miejscu (może być umowa zlecenie, dzieło lub o pracę)
 3. Dla pracodawców chcących wykształcić swoją kadrę
 4. Dla bezrobotnych z Urzędu Pracy

Masz pytania? Chcesz skorzystać z rabatu / dofinansowania? Napisz do nas!


Certyfikat i legitymacja

Każdy kursant otrzymuje certyfikat oraz legitymację w języku angielskim. Szkolenie spełnia europejskie normy EQF4 oraz standardy MSUES 2.0
Szkolenie jest akredytowane przez REPS, dzięki temu certyfikat i legitymacja uzyskane podczas szkolenia jest uznawany w Polsce i za granicą.