A4ACADEMY.PL ®

530 151 424

ul. Wygoda 8, 31-106 Kraków

Pakiet 100 szkoleń

Od: 149,00 

Co zawiera pakiet: możliwość wzięcia udziału w szkoleniach z listy poniżej bez ograniczeń
Czas trwania: pakiet pozwala na korzystanie ze szkoleń bez limitu przez 12 miesięcy
Tematyka szkoleń: trening, trening medyczny, przygotowanie motoryczne, dietetyka, dietoterapia, rozwój trenerski
Lista szkoleń: kliknij, żeby zobaczyć aktualną listę szkoleń
Certyfikacja: szkolenia są certyfikowane
Dodatkowe materiały: dostęp do około 50 szkoleń wideo
Prowadzący: doktoranci AWF, fizjoterapeuci, zawodnicy sportowi, Barbell Brothers, MedFood, Dr. Jacob Harden, Steve Maxwell i inni
Lokalizacja: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań
Cena
: 1799zł za cały rok szkoleń (100 szkoleń bez limitu)
Sposób płatności: jednorazowo lub raty

Masz więcej pytań? Chcesz bezpłatnie spróbować? Napisz do nas!

Odpowiemy na Twoje pytania i powiemy Ci jak odebrać pełnowartościowe szkolenie w Twoim mieście.






1799,00 
149,00  / miesiąc przez 12 miesięcy

Kategorie: , ,

Opis

Przygotowaliśmy dla Was pakiet 100 szkoleń stacjonarnych rocznie z zakresu treningu, treningu medycznego, przygotowania motorycznego, dietetyki i dietoterapii, psychodietetyki i coachingu. Szkolenia uzupełnione są przez ponad 50 szkoleń wideo. Lista dostępnych szkoleń jest cały czas rozbudowywana o kolejne pozycje. Zapraszamy gwiazdy szkoleniowe z Polski i zagranicy takie jak np. Steve Maxwell, Barbell Brothers, MedFood, Z widelcem Po Zdrowie, Jakub Wróbel, Jarosław Kawa i wielu innych ekspertów.

Nazwa szkoleniaTERMINPROWADZĄCYLOKALIZACJAGODZINY
Periodyzacja treningowa12-13 stycznia 2019Barbell BrothersKraków10:00-18:00
Anatomia i fizjologia w treningu personalnym26 stycznia 2019Caroline NowakowskiKraków9:00-17:00
Analiza Posturalna i Funkcjonalna27 stycznia 2019Mateusz WysockiGdańsk10:00-16:00
Inversja - warsztat soft-acrobatics3 lutego 2019Tomasz KoszańskiWarszawa11:00-17:00
Trening funkcjonalny9 lutego 2019Michał TkaczKraków9:00-17:00
Redukcja w chorobie9 lutego 2019Marek Fischer, Paulina IhnatowiczWarszawa
Mobility&Stretching10 lutego 2019Jarosław KawaKraków9:00-17:00
Adaptogeny w praktyce10 lutego 2019Marek FischerWarszawa
Programowanie treningowe16 lutego 2019Michał TkaczKraków9:00-17:00
Dietetyka sportowa: moduł I16 lutego 2019Anna PrzebindaKraków10:00-15:00
Dietetyka sportowa: moduł II17 lutego 2019Anna PrzebindaKraków10:00-15:00
Doping w sporcie16-17 marca 2019Barbell BrothersWarszawa10:00-17:00
Przygotowanie motoryczne Moduł 123 marca 2019Michał TkaczKraków9:00-17:00
Przygotowanie motoryczne Moduł 224 marca 2019Michał TkaczKraków9:00-17:00
Zaburzenia gospodarki węglowodanowej24 marca 2019Emilia Ptak (SanDiet)Poznań11:00-17:00
Trenerskie know-how30 marca 2019Arkadiusz PtaszkowskiKraków9:00-17:00
Trening kobiet w aspekcie mięśni dna miednicy, przed, w trakcie i po ciąży6 kwietnia 2019Caroline NowakowskiGdańsk12:00-18:00
Trener przygotowania motorycznego Poziom 1 : Moduł 16 kwietnia 2019Piotr BoraKraków9:00-16:00
Trener przygotowania motorycznego Poziom 1 : Moduł 27 kwietnia 2019Piotr BoraKraków9:00-16:00
Programowanie treningowe13 kwietnia 2019Michał TkaczKraków9:00-17:00
Lifting therapy13 kwietnia 2019Barbell BrothersWarszawa10:00-17:00
Trener przygotowania motorycznego Poziom 1 : Moduł 3 i 414 kwietnia 2019Piotr BoraKraków9:00-19:00
Przygotowanie motoryczne I11 maja 2019Michał TkaczGdańsk12:00-18:00
Przygotowanie motoryczne II12 maja 2019Michał TkaczGdańsk12:00-18:00
Inversja - warsztat soft-acrobatics12 maja 2019Tomasz KoszańskiKraków11:00-17:00
Trener przygotowania motorycznego Poziom 1 : Moduł 518 maja 2019Piotr BoraKraków9:00-15:00
Trener przygotowania motorycznego Poziom 1 : Moduł 619 maja 2019Piotr BoraKraków9:00-15:00
Trener przygotowania motorycznego Poziom 1 : Moduł 725 maja 2019Piotr BoraKraków9:00-15:00
Anatomia i fizjologia w treningu personalnym25 maja 2019Caroline NowakowskiKraków9:00-17:00
Trener przygotowania motorycznego Poziom 1 : Moduł 826 maja 2019Piotr BoraKraków9:00-15:00
Fundamenty dietetyki26 maja 2019Anna PrzebindaKraków9:00-17:00
Trenerskie know-how1 czerwca 2019Arkadiusz PtaszkowskiKraków9:00-17:00
Trening funkcjonalny8 czerwca 2019Michał TkaczKraków9:00-17:00
Mobility&Stretching15 czerwca 2019Jarosław KawaKraków9:00-17:00
Olimpijskie podnoszenie ciężarów16 czerwca 2019Bartosz MalakPoznań9:00-15:00
Kettlebells Masterclass: Moduł 129 czerwca 2019Jakub WróbelKraków11:00-17:00
Kettlebells Masterclass: Moduł 230 czerwca 2019Jakub WróbelKraków11:00-17:00
Dietetyka sportowa: Moduł I i II22-23 czerwca 2019Anna PrzebindaKraków10:00-15:00
Interpretacja wyników badań krwi6 lipca 2019Paulina IhnatowiczWarszawa11:00-17:00
Zaburzenia gospodarki węglowodanowej7 lipca 2019Paulina IhnatowiczWarszawa11:00-17:00
Kettlebells Masterclass: Moduł 313 lipca 2019Jakub WróbelKraków11:00-17:00
Kettlebells Masterclass: Moduł 414 lipca 2019Jakub WróbelKraków11:00-17:00
Przygotowanie motoryczne I13 lipca 2019Michał TkaczPoznań10:00-17:00
Przygotowanie motoryczne II14 lipca 2019Michał TkaczPoznań10:00-17:00
Ocena sylwetki z doborem ćwiczeń do dysfukcji27 lipca 2019Maria MajKraków11:00-17:00
Trening powięziowy3 sierpnia 2019Caroline NowakowskiKraków11:00-17:00
Inversja - warsztat soft-acrobatics18 sierpnia 2019Tomasz KoszańskiPoznań11:00-17:00
Przygotowanie motoryczne I17 sierpnia 2019Michał TkaczWarszawa10:00-17:00
Przygotowanie motoryczne II18 sierpnia 2019Michał TkaczWarszawa10:00-17:00
Interpretacja wyników badań krwi7 września 2019Emilia Ptak (SanDiet)Kraków11:00-17:00
Samoobrona i walka wręcz15 września 2019Jakub WróbelKraków10:00-17:00
Stability and balance21 września 2019Tomasz KoszańskiKraków11:00-17:00
Kettlebells Masterclass I5 października 2019Jakub WróbelKraków11:00-17:00
Combat: Kettlebells w sztukach walki6 października 2018Jakub WróbelKraków11:00-17:00
Przygotowanie motoryczne I12 października 2019Michał TkaczKraków10:00-17:00
Przygotowanie motoryczne II13 października 2019Michał TkaczKraków10:00-17:00
Dietetyka sportowa: moduł I i II19-20 października 2019Anna PrzebindaKraków10:00-15:00
Przygotowanie motoryczne III9 listopada 2019Michał TkaczKraków10:00-17:00
Przygotowanie motoryczne IV10 listopada 2019Michał TkaczKraków10:00-17:00
Terapia manualna, terapia tkanek miękkich w pracy trenera16 listopada 2019Maria MajKraków11:00-17:00
Rozejście kresy białej1 grudnia 2019Caroline NowakowskiKraków11:00-17:00
Kettlebells Masterclass I7 grudnia 2019Jakub WróbelWarszawa11:00-17:00
Combat: Kettlebells w sztukach walki8 grudnia 2019Jakub WróbelWarszawa11:00-17:00
Taping w treningu14 grudnia 2019Maria MajKraków11:00-17:00