Jak przywrócić płodność i libido stosując metody dietoterapii w 28 dni?

Innowacyjny kurs online, napisany przez 16 ekspertów, który w 28 dni przeprowadzi Cię przez najnowszą naukową wiedzę i praktyczne metody wspierania płodności kobiet i mężczyzn za pomocą diety i suplementacji

Sprzedaż startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

15 000 kursantów - społeczność A4® rośnie od 2014 roku

Stawiamy na zweryfikowaną, naukową wiedzę połączoną z innowacyjnymi metodami nauczania, które gwarantują, że szybciej przyswoisz wiedzę i zastosujesz w praktyce. 

To nas wyróżnia i właśnie to doceniają członkowie Elitarnej Społeczności A4®.

TYLKO w A4®

Innowacyjny, naukowy proces powstawania kursu​

Ten kurs powstał we współpracy z 16 ekspertami dietetyki, lekarzami i naukowcami, by zagwarantować najwyższą jakość i zgodność z najnowszą naukową wiedzą. Każda lekcja jest skonstruowana tak, by przekazać Ci maksymalnie dużo wartościowych informacji w jak najkrótszym czasie i wygodnej formie.

Kurs został opracowany w oparciu o ponad 400 źródeł naukowych.

Krok 1 - Wybraliśmy Ekspertów

Wierzymy, że kurs napisany przez wielu specjalistów będzie niósł o wiele więcej wartości niż taki pisany przez jedną osobę, dlatego poświęciliśmy dużo czasu na znalezienie najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach.

Krok 2 - Eksperci przygotowali lekcje

W kolejnym kroku każdy ekspert przygotował treści lekcji w oparciu o naukowe źródła, badania i publikacje naukowe.

Krok 3 - Zweryfikowaliśmy każdy fakt

Nasi naukowi recenzenci przeanalizowali wszystkie treści, zweryfikowali badania i źródła, a następnie wprowadzili poprawki, aby zagwarantować najlepszą zgodność z naukową wiedzą.

Krok 4 - Przygotowaliśmy dodatkowe materiały i nagraliśmy kurs

Wzbogaciliśmy kurs o prezentacje, dodatkowe materiały oraz ćwiczenia i quizy, dzięki czemu efektywna nauka staje się łatwiejsza, a następnie nagraliśmy każdą lekcję.

Zapisz się na kurs online

Dietoterapia Zaburzeń Płodności i Profilaktyka

28 lekcji, które nauczą Cię skutecznie wspierać płodność nawet w najtrudniejszych przypadkach zaburzeń płodności u kobiet i mężczyzn

Moduł 1 - Dietoterapia Kobiet

Moduł 2 - Dietoterapia Mężczyzn

Ale to nie wszystko!

Przygotowaliśmy dla was również pakiety dodatków, w tym: zeszyty ćwiczeń, zamkniętą grupę dla uczestników, dodatkowe szkolenia live, certyfikaty premium i konsultacje 1-1 z ekspertami.

Innowacyjna edukacja,
100% naukowa wiedza

Nasze kursy mają formę 100% online. Wszystkie lekcje video są starannie opracowane i zrealizowane tak, by ułatwić proces uczenia. Wspomagamy je również o prezentacje, animacje, wykresy, schematy, a także dołączamy dodatkowe materiały, np. PDF.

Zapisując się na kurs, otrzymasz błyskawicznie dostęp do platformy edukacyjnej i możesz oglądać bez limitu (dożywotnio) w wygodnym dla Ciebie czasie, na każdym urządzeniu, również na smartfonie.

100% naukowej wiedzy

Zdobędziesz najnowszą, naukową wiedzę opartą na badaniach

Innowacyjna edukacja

Z łatwością przyswoisz wiedzę dzięki dodatkowym materiałom

Elitarna społeczność

Nawiążesz kontakt z innymi i zadasz nurtujące pytania na zamkniętych grupach

Dożywotni dostęp

Możesz uczyć się w swoim tempie, bo dostęp dostajesz dożywotnio

Ucz się gdzie chcesz, kiedy chcesz

Lekcje obejrzysz na każdym urządzeniu, w dowolnej chwili

Jesteśmy pionierami edukacji do walki z chorobami cywilizacyjnymi, ponieważ chcemy widzieć, jak ludzkość przesuwa granice tego, co uważamy za możliwe. 

A4® powstała by szkolić specjalistów do walki z chorobami cywilizacyjnymi, które rujnują życie tak wielu osobom na świecie. Wierzymy, że nowoczesny specjalista zdrowego trybu życia powinien łączyć 4 główne dyscypliny: zdrowy ruch, zdrową dietę, zdrową psychikę i zdrowy rozwój.

Dzięki temu może pomagać swoim podopiecznym w zwalczaniu skutków chorób cywilizacyjnych, poprawie zdrowia czy wreszcie w osiąganiu limitów swoich możliwości.

Kurs startuje 2 listopada

Zapisz się na listę zainteresowanych kursem, aby jako pierwszy otrzymać link zakupowy. Pierwsze 10 osób, które wykupi dostęp do kursu, otrzyma od nas unikalny prezent.

Zapisz się i dołącz do listy

Zapisy na listę kończą się za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

FAQ

Pierwszy raz w historii A4® zrealizowaliśmy kurs w tak innowacyjny sposób. We wspołpracy z kilkunastoma ekspertami zostały stworzone treści, następnie zweryfikowane, a dopiero potem przedstawione w kursie. Cały materiał oparty jest na naukowej wiedzy i badaniach. Łącznie to ponad 400 merytorycznych źródeł.

Ceny i zawartość pakietów zostaną ogłoszone wkrótce. Zapisz się na listę, aby jako pierwszy otrzymać komplet informacji.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu.

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że pakiet nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach.

Przesyłamy Ci dostęp do platformy na podany adres e-mail. Pamiętaj, aby wpisać go bez błędów.

Tyle, ile chcesz. Kursy otrzymujesz dożywotnio.

Dane logowania do platformy wysyłane są przez nas automatycznie po zakupie. Czasami jednak wiadomość trafia do zakładki „oferty” w Twojej poczcie lub do spamu. Poszukaj dokładnie w tych miejscach.
Jeśli nadal nie możesz odszukać maila, możesz samodzielnie wygenerować nowe hasło.

Tak, certyfikat w formie elektronicznej uzyskuje każdy z kursantów. Natomiast cetyfikat w formie papierowej jest zawarty w cenie niektórych pakietów, lub wymaga dopłaty w wysokości 29 zł. To kwota, która pozwala nam pokryć koszt wydruku oraz przesyłki.

Oczywiście. Daj nam znać po zdanym egzaminie, że chcesz również certyfikat po angielsku.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu Pakietu VIP.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Nie, żeby uzyskać tytuł dietetyka, należy skończyć studia.
Nasze kursy są nastawione na dostarczenie wiedzy i umiejętności dla kursantów – to ich główne zadanie.
Na rynku jest wielu świetnych dietetyków, oraz również świetnych specjalistów nie będących dietetykami.
Wszystko zależy od podejścia danego człowieka, czy rozwija się w temacie dietetyki czy nie. Do pracy z klientami zalecamy zdobywać wiedzę stale, korzystając z różnych źródeł, polecamy książki, artykuły naukowe, drążenie tematów i samorozwój.