Kierunek Kariery Online

A4® Personal Trainer

Właśnie tak powinien wyglądać kurs online. Bardzo logiczny i bez zbędnego żargonu
Jeszcze nie spotkałem się z tak świetną obsługą klienta. Dzięki dla całego teamu
Certyfikat z A4 autentycznie coś znaczy. Trzymam go w ręce i mam poczucie renomy
Kurs dosłownie pochłonęłam w jeden dzień, ale często wracam do lekcji
Rozwój kosztuje, często ogromne pieniądze, ale w Pakiecie VIP to wcale nie tak dużo
Zapisałem się przez przypadek, ale zostałem na dłużej i to już mój 7 kurs u was
3270 uczestników

Zostań certyfikowanym Trenerem Personalnym. Rozpocznij swoją karierę od praktycznego kursu online stworzonego przez topowych ekspertów w branży health & fitness.

Pracuj w zawodzie przyszłości

Interesujesz się treningiem i chcesz pracować z klientami premium? Wolisz być własnym szefem i masz ambicje, by zarabiać ponad 100 zł / godzinę?

Rosnącą popularność zawodu Trenera Personalnego można wyjaśnić na kilka sposobów. Pierwszym będzie lawinowy wzrost osób z nadwagą i otyłością (w Polsce to ponad 55% dorosłych). Drugim – siedzący tryb życia, który pandemia tylko pogorszyła. Ponadto coraz więcej osób chce cieszyć się atrakcyjną (“instagramową”) sylwetką i ma pieniądze na usługę premium, jaką jest trening personalny.

A4® Personal Trainer to kurs, który dopracowaliśmy do perfekcji przez ostatnie 8 lat. Setki kursów stacjonarnych w całej Polsce, tysiące nowych trenerów personalnych i unikalna metodyka A4PT – gwarantują najwyższy poziom wiedzy praktycznej, nawet w trybie nauki zdalnej (online).

Przed Tobą:

 • 452 ciekawe lekcje video prowadzone w angażujący sposób
 • 100 godzin nauki online, bez wychodzenia z domu (chyba że na siłownię)
 • 4 pełne nagrania webinarów szkoleniowych
 • 12 dodatkowych materiałów edukacyjnych w formie PDF, Prezentacji i Infografik
 • 2 ekskluzywne bonusy o dużej wartości

„Kurs jest 11/10 i nie przesadzam. OGROMNIE dużo wiedzy, ale nauka jest przyjemna i wciągająca. Po kursie czuję ogromną pewność siebie w pracy z klientami i mam autentyczną przyjemność z pracy jako trener personalny. Często wracam też do materiałów, gdy potrzebuję sobie coś przypomnieć. Polecam, doskonała inwestycja w siebie!”

Magda

Postaw na prawdziwe kompetencje

Po ukończeniu kursu i zdaniu testu, otrzymasz następujące dokumenty:

Dlaczego forma online?

Zdecydowaliśmy się na wersję online, ponieważ niesie o wiele więcej korzyści dla Ciebie niż wersja stacjonarna:

Wersja online

Wersja stacjonarna

Czego się nauczysz?

A4® Personal Trainer powstał na bazie 8 lat, w których prowadziliśmy setki kursów stacjonarnych w całej Polsce. Dzięki udoskonalonej metodyce A4PT, teraz możesz wziąć udział w wersji online – z zachowaniem najwyższej jakości dydaktycznej. Zapisując się otrzymujesz obszerny pakiet edukacyjny, który zawiera wszystko, co potrzebne jest w pracy trenera personalnego. Przed tobą ponad 100 godzin nauki i praktyki, ale to ty decydujesz, czego się uczysz i w jakiej kolejności. Po ukończeniu nauki:

 • Będziesz posiadać kwalifikacje niezbędne do pracy jako trener personalny
 • Twoja wiedza treningowa będzie na poziomie profesjonalnym
 • Będziesz potrafić przeprowadzać treningi personalne z podopiecznymi
 • Będziesz układać indywidualne plany treningowe dla swoich klientów
 • Będziesz w stanie poprowadzić dietetycznie swoich klientów
 • Z łatwością pozyskasz klientów na treningi personalne

Zapisz się na ten Kierunek jeśli chcesz dołączyć do grona wysoko wykwalifikowanych Trenerów A4® i zależy ci na świetnym starcie twojej kariery trenerskiej.

Program nauczania

Przed Tobą 452 lekcji, a w nich najlepsza praktyczna wiedza podana w zrozumiały i logiczny sposób.
MODUŁ #1

Anatomia i Diagnostyka

Poznanie ludzkiego ciała to podstawa pracy trenera. Układ kostny, mięśniowy i nerwowy oraz ich połączenia i wspólne funkcjonowanie przedstawiamy w tym module.

MODUŁ #2

Trening Siłowy

Trening siłowy to podstawa pracy każdego trenera – wyjaśnimy podstawowe pojęcia i omówimy najczęstsze błędy, a potem przejdziemy do bardziej zaawansowanych zagadnień. Zaprezentujemy również najważniejsze ćwiczenia oraz ich funkcje i wykorzystanie. W tym module zajmiemy się także omówieniem metod wykorzystywanych w treningu siłowym w kontekście różnych celów i w różnym stopniu zaawansowania.

MODUŁ #3

Trening Funkcjonalny

Ten obszerny moduł dotyczy treningu, który przywraca prawidłowe funkcjonowanie ciała. Często w pracy trenera spotkasz się z klientami, którzy pracują za biurkiem, lub zmagają się z nieprawidłowościami ruchowymi lub sylwetkowymi. Dzięki treningowi funkcjonalnemu pomożesz im powrócić do optymalnej sprawności.

MODUŁ #4

Trening Wytrzymałościowy

Cardio w stałym tempie czy interwały? W tym module poznasz rodzaje treningu wytrzymałościowego oraz dowiesz się, kiedy je stosować.

MODUŁ #5

Mobility i Stretching

Jako trener musisz wiedzieć wszystko o mobilności i stabilności. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie moduł, w którym poznasz techniki mobilizacji, a także poznasz stretching od podstaw wraz ze wszystkimi najważniejszymi metodami.

MODUŁ #6

Programowanie Treningowe

Jak rozpisać plan treningowy? Ten moduł odpowiada obszernie na to pytanie. Poznasz zasady budowy planów treningowych, odkryjesz takie pojęcia jak intensywność, objętość i częstotliwość, a ponadto dowiesz się, jak budować plany treningowe w różnych przypadkach.

MODUŁ #7

Podstawy Dietetyki

Nie musisz komponować planów dietetycznych, ale musisz znać podstawy dietetyki. Twoi klienci będą oczekiwali, że doradzisz im w kwestiach odżywiania. Dlatego w tym module poznasz zasady dietetyki – od makroskładników, przez zapotrzebowanie energetyczne, aż po korzystne produkty i metody przygotowywania posiłków.

MODUŁ #8

Dieta i Suplementacja w Sporcie

Dieta osoby aktywnej fizycznie ma swoje założenia. Ten moduł nie pozostawi pytań bez odpowiedzi. Dowiesz się, jak powinna wyglądać dieta i suplementacja w sporcie, poznasz posiłki okołotreningowe i nauczysz się komponować dietę dla osób aktywnych.

MODUŁ #9

Biznes Trenera

Trener bez klienta nie jest trenerem. Po skończeniu tego modułu będziesz rozumiał, jakimi prawami rządzi się biznes trenera, poznasz marketing i pozyskiwanie klientów, a także nauczysz się tak organizować swoją pracę, aby mieć czas również na własne treningi i … swoje życie.

MODUŁ #10

Obsługa Klienta

Większość trenerów ignoruje ten element swojej pracy. Obsługa klienta to jeden z kluczowych obszarów, w których trener musi być doskonały. Praca trenera to praca z klientem, a w tym module dowiesz się, jak sprawić, by Twoi klienci trenowali z Tobą miesiące, a nawet lata.

Zajrzyj do środka

Całość podzielona jest na krótkie – ok. 5 min – lekcje, aby łatwiej było przyswoić wiedzę.

Rozszerzenie wiedzy

Dodatkowo dołączyliśmy nagrania specjalistycznych szkoleń, które uzupełnią Twoją wiedzę.

Ścieżki rozwoju trenera

Obsługa programu KCALMAR

Jak zaplanować trening siłowy dla optymalnych efektów

Metody relaksacji po treningu personalnym

Dodatkowe materiały edukacyjne

Otrzymasz również starannie dobrane materiały dodatkowe, gotowe do pobrania.

Teoria treningu funkcjonalnego

PDF • za darmo

Rodzaje treningu wytrzymałościowego w treningu personalnym

PDF • za darmo

Rodzaje regeneracji z zastosowaniem w treningu personalnym

PDF • za darmo

Redukcja stresu i mindfulness

PDF • za darmo

Najczęstsze choroby kości i stawów

Prezentacja • za darmo

Mobility360 – podręczny zestaw mobilizacji

PDF • za darmo

Kodeks Trenera Personalnego – 100 elementów idealnego treningu

PDF • za darmo

Jak zapobiegać bólom mięśni?

Prezentacja • za darmo

Czynniki ryzyka bólu pleców

Infografika • za darmo

Biomechanika w Praktyce

PDF • za darmo

8 rodzajów dystrofii mięśniowej

Infografika • za darmo

32 metody treningowe Weidera

PDF • za darmo

Ale to nie wszystko!

Kup do 2 grudnia 2022 a dołączymy ekskluzywne bonusy – za darmo!
BONUS #1

Atlas Ćwiczeń

Obszerna baza filmów zawierająca prawie 1000 ćwiczeń wraz z prawidłową techniką wykonywania. W Atlasie znajdziesz zarówno ćwiczenia siłowe, jak i plyometryczne, z ciężarami i z obciążeniem własnego ciała oraz wiele innych wariantów. Całość z wygodną wyszukiwarką i filtrowaniem.

Wartość: 197 zł
BONUS #2

Marketing Trenera

Nagranie szkolenia, które prowadzi Bartek Szczepaniak, marketer z 15-letnim doświadczeniem. Bartek dzieli się praktycznymi metodami, które pozwolą Ci szybko i tanio generować nowych klientów w Internecie. Jeśli zastosujesz wiedzę z tego szkolenia, masz gwarancję na szybkie zapełnienie swojego kalendarza, nawet jeśli dopiero startujesz.

Wartość: 147 zł

Twoje Potwierdzenie Kompetencji

Kurs możesz przerabiać w dowolnej kolejności i uczyć się tak długo lub krótko, jak tylko chcesz. Gdy poczujesz gotowość, podejdź do egzaminu w formie testu. Nie martw się, jeśli nie zdasz – po prostu wróć do materiałów i spróbuj jeszcze raz. 

Po ukończeniu otrzymasz:

Imienny Certyfikat

Twoje imię i nazwisko, a pod nim „A4® Personal Trainer”. Drukowany certyfikat w języku polskim i angielskim, na wysokiej jakości papierze wyślemy bezpłatnie na Twój adres.

Legitymacja Specjalisty

Od teraz będziesz legitymować się jako A4® Personal Trainer. Na potwierdzenie otrzymasz od nas legitymację w specjalnym protektorze i smyczy do zawieszenia lub przypięcia do ubrania.

Zaświadczenie według rozporządzenia MEN

Czy może być coś bardziej wiarygodnego niż dokument zaświadczający o ukończeniu szkolenia zgodny z rozporządzeniem MEN? Jako placówka kształcenia ustawicznego jesteśmy uprawnieni do wystawiania zaświadczeń zgodnych z rozporządzeniem MEN, które respektowane są w całym kraju.

99%

pozytywnych ocen

Certyfikat z A4 autentycznie coś znaczy. Trzymam go w ręce i mam poczucie renomy
5 minut tu, 5 minut tam i kurs zrobiony w mgnieniu oka. Dużo lepszy pomysł niż webinar
Pierwszy taki kurs, który oglądałam z przyjemnością. Wciąga jak dobry serial. Bardzo polecam
Zapisałem się przez przypadek, ale zostałem na dłużej i to już mój 7 kurs u was
Właśnie tak powinien wyglądać kurs online. Bardzo logiczny i bez zbędnego żargonu
Podoba mi się to, że nie trzeba być specjalistą, żeby zrozumieć, o co chodzi w kursie
Kurs dosłownie pochłonęłam w jeden dzień, ale często wracam do lekcji
Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na ten kurs. Jest po prostu rewelacyjny
Jeszcze nie spotkałem się z tak świetną obsługą klienta. Dzięki dla całego teamu
Dziękuję za certyfikat! Wygląda super, a najlepiej prezentuje się na ścianie
Rozwój kosztuje, często ogromne pieniądze, ale w Pakiecie VIP to wcale nie tak dużo
W takiej cenie tyle wartości nie da się znaleźć nigdzie indziej. Pakiet VIP to strzał w 10

“Kurs ONLINE na trenera personalnego? To co, może jeszcze na chirurga zrobicie? – pomyślałem. Ale potem zapisałem się, bo przecież jest gwarancja zwrotu pieniędzy. Jakie było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że kurs jest MEGA dobry. Sam konkret, BARDZO praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od razu. Kilka razy po prostu musiałem wyjść na siłownię, żeby przećwiczyć w praktyce to, czego się nauczyłem. Ogólnie jeśli zależy Ci na najlepszej wiedzy i potrafisz trenować samodzielnie, to ten kurs jest strzałem w dziesiątkę. POLECAM gorąco! Największe pozytywne zaskoczenie mojego życia. Pozdrawiam”

Mateusz

“Nigdy nie było mi po drodze na stacjonarny kurs. Zawsze a to termin nie pasował, a to nie było nigdzie blisko, a wiadomo dojazdy też kosztują. Postanowiłam sprawdzić kurs A4 Personal Trainer, bo znam już A4academy i wiem, że jakość kursów jest 10/10. Szkolenie jest obszerne, rzeczywiście materiałów jest ogromnie dużo, ale nauka to sama przyjemność. Lekcje można przerabiać w dowolnej kolejności i nie trzeba oglądać wszystkiego, choć przydaje się to do końcowego egzaminu. Odebrałam już certyfikat, legitymację i zaświadczenie, a teraz zaczynam pierwsze treningi personalne. Polecam gorąco!”

Angelika

“Ciężko uwierzyć, że można tyle wartości otrzymać w tak niskiej cenie. Normalne szkolenie stacjonarne kosztuje prawie 2000 zł, a tutaj za mniej niż połowę mam wrażenie, że dostałem 10x więcej treści. Co do samego kursu to, na pewno na plus jest to, że lekcje są krótkie, ale treściwe. Ani przez moment nie poczułem się znudzony jak na wykładzie – wręcz przeciwnie! Czasem nie można oderwać się od kompa, bo jest przecież kolejna lekcja do obejrzenia hehe. Ten kurs to dobry pomysł dla kogoś, kto nie ma czasu, a jednak chce się nauczyć. No i papier też robi swoje. Pozdrawiam.”

Tadeusz

“Jeśli się wahasz, to przestań. Po prostu zapisz się! Jestem trenerem od 5 lat, ale wiadomo, lepiej się dokształcać. Mój kurs stacjonarny był krótko mówiąc słaby, a wszystkiego i tak musiałam potem uczyć się na własną rękę. Miałam certyfikat trenera, ale co z tego? Dlatego kupowałam szkolenia online, które zwykle były w formie webinarów, a prowadzący mam wrażenie, że robili je za karę. A w A4? Kompletnie inny poziom, inna galaktyka. Jestem przekonana, że jeśli bym zaczęła od tego kursu, to od razu byłabym dużo lepszym trenerem. Największy plus? Obszerne moduły o biznesie trenera i obsłudze klienta. Dzięki temu treningów mam nawet więcej niż chciałam!”

Daria

Instruktorzy

W A4® stawiamy na najlepszych ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy

Mateusz Durbas

Dietetyk kliniczny oraz sportowy. Ukończył studia magisterskie na kierunku dietetyka ze specjalnością dietetyka kliniczna, jak również setki szkoleń specjalistycznych z dziedziny żywienia w sporcie

Czynnie pracuje z podopiecznymi zarówno stacjonarnie jak i online, jest autorem licznych publikacji o tematyce żywieniowej i suplementacyjnej. Chętnie dzieli się swoją wiedzą również w licznych programach telewizyjnych i radiu.  

Specjalizacja: Dietetyk kliniczny i sportowy

Mieszko Bulik

Head coach CrossFit Dekerta. Twórca programu Athlete Program dla zawodników CrossFit. Absolwent AWF Katowice i autor książki “System”. Zwycięzca Zawodów Crossfitowych: Under The Bridge, Strength Coach Performance, BF Games.  Finalista największych imprez CrossFitowych w kraju: Medieval Games, Amarok East Side Challenge, Battle of Poland oraz wielu prestiżowych imprez. Dwukrotny zwycięzca Pucharu Polski, członek kadry narodowej, uczestnik Mistrzostw Świata, zawodowy sportowiec. Trener Mistrza Świata, trener podwójnego Mistrza Polski, trener brązowej medalistki mistrzostw polski oraz wielu wspaniałych zawodników.

Specjalizacja: Trener personalny, Trener CrossFit

Aneta Winiarz

Absolwentka studiów dietetycznych i certyfikowany trener personalny, trener sportu i rekreacji ruchowej. Swoją pasję realizuje z powodzeniem od ponad 10 lat. W pracy stawia na zdrowie, motywację i kontrolę efektów. Przemiany podopiecznych realizuje dzięki autorskiemu projektowi „Metamorfozy”. Przez 5 lat startowała w zawodach sylwetkowych, gdzie m.in. dwukrotnie zdobyła tytuł Uniwersyteckiej V-ce Mistrzyni Polski w kategorii bikini fitness. Aneta jest doświadczonym praktykiem, który dba o ciągły rozwój swoich umiejętności.

Specjalizacja: Dietetyk, Trener personalny

Alina Listwan

Jest certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem siłowni, po studiach magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego. Była zawodniczka biegów przełajowych, a także biegów krótkich 100, 400 m. Przez 11 lat trenowała ju-jitsu, lubi wyzwania, w wolnym czasie szuka nowych sposobów na aktywne spędzanie czasu. Sport i zdrowe odżywianie to jej pasja. Wzięła udział w licznych szkoleniach z zakresu dietetyki jak i treningu, w tym: trening medyczny, trening dla kobiet, motoryka czy gimnastyki korekcyjnej. Ciągle się rozwija, wiedzę zdobywa od najlepszych w swojej dziedzinie. W swojej pracy opiera się m.in na merytorycznych, zagranicznych źródłach. Stawia na treningi prozdrowotne z naciskiem na poprawne, bezpieczne i świadome wykonywanie ćwiczeń. Moje motto to „Kto chce szuka sposobu, inni szukają powodów”.

Specjalizacja: Trener personalny

Paweł Osak

Absolwent fizjoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum i trener personalny. Fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego w żeńskiej sekcji piłki siatkowej Wisła Kraków w latach 2013 – 2016. Ceni sobie nieustanny rozwój uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Jego specjalizacja to fizjoterapia sportowa i medyczny trening terapeutyczny. Sport był dla niego ważny już od najmłodszych lat, natomiast w tej chwili nie wyobraża sobie bez niego życia.

Specjalizacja: Fizjoterapia

Wojtek Habało

CEO A4® firmy kształcącej nowoczesnych specjalistów zdrowego stylu życia, z ramienia której wykształconych zostały tysiące specjalistów w okresie 7 lat. Prelegent na różnego rodzaju wydarzeniach branżowych, targach, konferencjach.
Szkoleniowiec z zakresów: zarządzania obiektami fitness, dietetyki i suplementacji, sportów siłowych oraz komunikacji i obsługi klienta w branży fitness/wellness. Prywatnie pasjonat przedsiębiorczości, dietetyki i sportów siłowych.

Specjalizacja: Rozwój kariery

Arkadiusz Ptaszkowski

8 lat w branży treningów personalnych
5 lat intensywnie jako trener (kilka tysięcy przeprowadzonych treningów i konsultacji)
5 lat jako zarządzający klubami treningów personalnych
4 otwarte kluby fitness
Przeszło 100 specjalistów w bezpośredniej współpracy
Setki prowadzonych szkoleń dla innych specjalistów
12 lat zawodnik biegów narciarskich
4 lata w Szkole Mistrzostwa Sportowego (zdobyty medal mistrzostw Polski)
4 lata pracy w innych branżach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta

Specjalizacja: Biznes i zarządzanie

Artur Pietras

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego Piłki Nożnej w Krakowie, praktyki kliniczne odbywał w NZOZ ORTOPEDICUM. Jest też Instruktorem Sportu, specjalność: kulturystyka. Uczestniczył w praktykach klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Artur jest również absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia, gdzie zdobył licencjat.

Specjalizacja: Fizjoterapia

Piotr Widera

Od siedmiu lat zawodowo zajmuję się treningami personalnymi, w tym sześć jako freelancer. Oprócz samego treningu i diety, moją specjalizacją jest budowanie relacji z ludźmi, co skutecznie wykorzystuję w pracy trenera. Dzięki temu prawie wszyscy klienci, którzy do mnie trafią, zostają u mnie na długie miesiące, a nawet lata.

Osobiście uważam, że praca trenera jest wspaniała, ale i trudna – nigdy nie mamy bowiem pewności czy dany klient przedłuży z nami współpracę, a dokładając nieprzewidziane wydarzenia, z dnia na dzień możemy znaleźć się w sytuacji finansowego kryzysu, w której musimy budować wszystko od nowa. Zabezpieczenie się przed tym, poprzez budowanie odpowiedniej relacji i zaufania wśród swoich podopiecznych, jest jednym z najlepszych kroków jakie podjąłem jako trener. Dlatego, aby pomagać ludziom budować lepsze relacje, które można wykorzystać nie tylko w budowaniu stabilnej pozycji na rynku, stworzyłem kanał YouTube o nazwie “Interpersonalny”, gdzie dzielę się wiedzą teoretyczną (psychologia) oraz praktyczną.

Specjalizacja: Umiejętności miękkie

Michał Tkacz

Trener przygotowania motorycznego w pierwszoligowym zespole koszykówki kobiet – Good Lood AZS Politechnika Kraków. Trener personalny oraz szkoleniowiec na kursach dla trenerów. Współpracował z Kadrą Małopolski w koszykówce chłopców U14 oraz Wisłą CanPack Kraków U16. Wykładowca na konferencji licencyjnej dla trenerów koszykówki w Brennej. Uczestnik elitarnych szkoleń w zakresie treningu motorycznego, m. in. EXOS, Elite Performance Institute, Certified Functional Strength Coach, Australian Strength and Conditioning Association czy Functional Movement Screen, gdzie zdobywał wiedzę u specjalistów współpracujących z najlepszymi zawodnikami na świecie. Współpracuje z zawodowymi sportowcami (m. in. lekkoatleci, koszykarze, piłkarze, bokserzy), amatorami sportu, jak i osobami, które chcą poprawić swoje parametry.

Specjalizacja: Przygotowanie motoryczne

promocja

A4® Personal Trainer

Wykup dostęp do Kierunku

1580 zł

790 zł

Rozpocznij naukę

Odblokuj natychmiastowy dostęp do wszystkich lekcji i materiałów dodatkowych

W A4® jesteśmy dla Ciebie:
Kupujesz bez ryzyka. Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań.
Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie. Po przejściu do kasy zaznacz opcję „Płatność do 30 dni”.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.
Bezpieczne płatności

FAQ

Kierunek Kariery to rozbudowany program edukacyjny mający na celu zdobycie specjalistycznych kompetencji potwierdzonych zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Przesyłamy Ci dostęp do platformy na podany adres e-mail. Pamiętaj, aby wpisać go bez błędów.

Tyle, ile chcesz. Kursy otrzymujesz bezterminowo.

Dane logowania do platformy wysyłane są przez nas automatycznie po zakupie. Czasami jednak wiadomość trafia do zakładki „oferty” w Twojej poczcie lub do spamu. Poszukaj dokładnie w tych miejscach.
Jeśli nadal nie możesz odszukać maila, możesz samodzielnie wygenerować nowe hasło.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652) §23 ust. 5 (Link do źródła).

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Członkowie VIP otrzymują specjalną zniżkę na Kierunek.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego na co najmniej 90%. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Logo A4

Ponad 50 tysięcy kursantów

Społeczność A4® rośnie od 2014 roku

Jesteśmy liderem nowoczesnej edukacji. Stawiamy na zweryfikowaną, naukową wiedzę połączoną z innowacyjnymi metodami nauczania, które gwarantują, że szybciej przyswoisz wiedzę i zastosujesz w praktyce. 

To nas wyróżnia i właśnie to doceniają członkowie Społeczności A4®.

Szczerze polecam kursy A4academy. Trafiłam przez przypadek, a zostałam na dłużej. Kursy są przemyślane, krótkie lekcje to wielkie ułatwienie, a wiedza jest przekazywana w bardzo jasny sposób. Kursy wciągają jak dobry serial i dużo się zapamiętuje. Dobrym pomysłem są materiały dodatkowe, których jest naprawdę sporo. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie – ekipa A4academy szybko rozwiąże każdy problem! Dziękuję!”

Magda, kursantka

Partnerzy i Przyjaciele

Wspólnie z naszymi partnerami realizujemy misję inspirowania i edukowania w zakresie zdrowia i sportu

Gotowy? Zaczynajmy!

Zapisz się teraz i rozpocznij naukę

Gratulacje!

Zapisujesz się na kierunek A4® Personal Trainer