🌺☀️ Letnia okazja! -24% z kodem LATO☀️🌺

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Użyj teraz kod MAJOWKA i zgarnij -30% na kursy🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Uwaga w maju z kodem MAJ24 odbierz -25% na VIP i Kierunki! 🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Certyfikowany Kurs Online

Praktyka Komponowania Planów Żywieniowych

Dowiedz się, co zrobić, by praca dietetyka stała się przyjemniejsza i szybsza. Komponuj bez wysiłku urozmaicone jadłospisy.

299 zł

Co zyskasz?

Przed Tobą kompletny program nauki, który pozwoli Ci na zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Znacząco przyspieszysz swoją pracę
 • Przeprowadzisz rzetelny wywiad z pacjentem i nie zapomnisz o żadnych istotnych kwestiach
 • Ułatwisz sobie pracę i znajdziesz więcej czasu na kolejnych pacjentów
 • Unikniesz wypalenia zawodowego a Twoja praca zacznie sprawiać Ci przyjemność

Zaświadczenie ukończenia kursu

Jako absolwent możesz otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione według wytycznych zawartych w § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Szczegółowe wytyczne zawarte są w sekcji pytania i odpowiedzi.

Pracuj szybciej i łatwiej

Chcesz układać indywidualne jadłospisy, ale zajmuje to dużo czasu? Brakuje Ci konkretnego poradnika jak używać programu dietetycznego?

Dla wielu dietetyków tworzenie planu żywieniowego to żmudna praca, która zajmuje sporo czasu. Nierzadko zdarza się, że po kilku latach pracy możesz poczuć wypalenie zawodowe i brak radości z wybranej ścieżki kariery. Wielu pacjentów dietetycznych skarży się na plany żywieniowe z szablonu, które nie biorą pod uwagę ich preferencji. Dietetycy często wysyłają podobne plany żywieniowe swoim klientom, aby oszczędzić czas, a to nie przekłada się na efekty i zniechęca do dalszej współpracy.

Ten kurs pomoże Ci łatwo i szybko projektować indywidualne plany żywieniowe. Poznasz zasady komponowania jadłospisu, dowiesz się i jak przeprowadzić wywiad z pacjentem. Zobaczysz również jak efektywnie używać programu dietetycznego kcalmar.pro, aby Twoja praca była łatwa i przyjemna. Dzięki temu Twoi pacjenci szybko zobaczą efekty i będą czuć zadowolenie ze współpracy.Kurs przeznaczony jest dla dietetyków, studentów dietetyki, specjalistów żywienia oraz trenerów personalnych.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • Jakie są zasady układania planów żywieniowych w różnych przypadkach?
 • Jak przeprowadzić wywiad z pacjentem?
 • Jakie informacje o pacjencie są niezbędne do zbilansowania diety?
 • Jak używać programu dietetycznego kcalmar.pro?
 • Jakie dodatkowe funkcje kryje program Kcalmar.pro?
 • W jaki sposób planować założenia jadłospisu w zależności od celu i rodzaju diety?
 • Dlaczego prawidłowe bilansowanie jadłospisu jest tak istotne i jakie praktyki to usprawnią?
 • Jak usprawnić swoją pracę, by układać plany żywieniowe łatwo i szybko?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Zasady komponowania jadłospisu
 • Normy żywienia dla populacji Polski
 • Potencjalne niedobory składników odżywczych we współczesnej diecie
 • Elementy wywiadu z pacjentem kluczowe dla planowania jadłospisu – szczegółowe pytania analiza składu ciała, dzienniczek żywienia, cele pacjenta
 • Program Kcalmar.pro – wprowadzanie pacjenta, omówienie ankiety żywieniowo-zdrowotnej, obliczanie zapotrzebowania kalorycznego
 • Planowanie założeń jadłospisu w zależności od celu i rodzaju diety – odchudzanie, budowanie masy, dieta w ciąży i laktacji, dieta w chorobach i diety alternatywne
 • Bilansowanie jadłospisu – case study
 • Dodatkowe funkcje programu Kcalmar.pro

Dodatkowe materiały

Zapisz się na kurs, a w prezencie otrzymasz kilka dodatkowych materiałów do pobrania. Do naszych kursów dodajemy materiały, które wspomogą i przyspieszą Twoją naukę, w tym m.in.:

Dokładną listę materiałów zobaczysz po zapisie na kurs.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Michał Pecha

Dietetyk kliniczny, dziecięcy oraz sportowy. Jest założycielem Centrum Dietetyczno-Sportowego. Przeprowadzi Cię przez komponowanie diety w programie kcalmar.pro.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do kursu

teraz tylko

299 zł

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Już za chwilę możesz zdobywać kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Co otrzymasz

teraz tylko

299 zł

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok. Podobnie w przypadku wykupienia pojedynczego kursu – masz aż rok na jego realizację.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej podczas egzaminu stacjonarnego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Za egzamin obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 49zł, która pokrywa koszty organizacji egzaminu i koszty wysyłki zaświadczenia.

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

kurs online

Gratulacje!

Zapisujesz się na Praktyka Komponowania Planów Żywieniowych. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.