Progres dzięki nauce​

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia

A4academy powstała by szkolić specjalistów do walki z chorobami cywilizacyjnymi, które rujnują życie tak wielu osobom na świecie. Wierzymy, że nowoczesny specjalista zdrowego trybu życia powinien łączyć 4 główne dyscypliny: zdrowy ruch, zdrową dietę, zdrową psychikę i zdrowy rozwój.

Dzięki temu może pomagać swoim podopiecznym w zwalczaniu skutków chorób cywilizacyjnych, poprawie zdrowia czy nawet w osiąganiu limitów swoich możliwości.

Problemy jakie widzimy

Pseudonauka
Widzimy w Internecie wiele treści, które po prostu nie są prawdą. Szkodliwa pseudonauka powielana jest nie tylko przez nieświadomych odbiorców, ale też przez niekompetentnych lub leniwych specjalistów. Efektem jest chaos informacyjny, przez co tak niewiele osób może cieszyć się zdrowiem.

Przestarzałe metody nauczania
Świat zmienia się tak szybko, że wczorajsze metody dziś już nie działają. Wraz z rozwojem naszego rozumienia o tym, jak ludzie zdobywają praktyczne kompetencje, powinniśmy zaktualizować nasze metody nauczania. Innowacyjność nauczania jest nadal bardzo niedoceniana.

Niekompetentni specjaliści
Od “broscience” do “ziębizmów” – wielu specjalistów powiela nieprawdę i przez to szkodzi swoim podopiecznym. Wielu specjalistów, nawet pomimo doskonałej wiedzy merytorycznej, posiada zbyt wielkie braki w zakresie pracy z klientami, co nie pomaga w skutecznym popularyzowaniu zdrowego trybu życia.

Niedostateczna edukacja
W naszym społeczeństwie niestety nadal obserwujemy zbyt niską świadomość zdrowotną. Za mało stawiamy na wczesną edukację w zakresie zdrowego trybu życia. Efektem tego jest obserwowana mnogość występowania wszelakich chorób cywilizacyjnych – również u dzieci.

Jakie mamy na to rozwiązania

Edukujemy najlepszych specjalistów
Absolwenci naszych kursów posiadają najlepszą, sprawdzoną wiedzę naukową oraz poznają praktyczne metody wprowadzania ich do swojej pracy. Dzięki temu jeszcze lepiej pomagają swoim podopiecznym w osiąganiu wymarzonych efektów.

Stawiamy na innowacyjną edukację
Zmieniamy się wraz z biegiem czasu. Przestarzałe formy edukacji zamieniamy na nowoczesne metody ze wsparciem najnowszych technologii.

Popularyzujemy naukową wiedzę
Jesteśmy 100% science-based, współpracujemy z ekspertami i zawsze weryfikujemy wiedzę w oparciu o najświeższe badania naukowe.

Wizja sukcesu

Jesteśmy pionierami edukacji do walki z chorobami cywilizacyjnymi, ponieważ chcemy widzieć, jak ludzkość przesuwa granice tego, co uważamy za możliwe. Wierzymy w przyszłość, w której pospolite dziś schorzenia są tylko odległym wspomnieniem, a wszyscy ludzie wspólnie mogą tworzyć lepszą przyszłość i przyczyniać się do postępu cywilizacji.

Zrób pierwszy krok

Wybierz dla siebie coś z naszej bogatej oferty programów edukacyjnych. Zapisz się na kurs online idealny dla Ciebie.