Progres dzięki nauce

Szkolimy najlepszych specjalistów oraz inspirujemy do zdrowego trybu życia. Chcemy wygrać z chorobami cywilizacyjnymi, ponieważ wierzymy, że w każdym człowieku drzemie potencjał, by przesuwać granice znane ludzkości. Dlatego najnowszą, naukową wiedzę przekazujemy w zrozumiały i praktyczny sposób.

Poznaj nas bliżej >
Odtwórz wideo
Logo A4

4 filary zdrowia

Wspieramy was w najbardziej kluczowych dla zdrowia tematach

Zdrowa Dieta

W świecie dostatku zdrowie to sztuka wyboru odpowiednich produktów i sposobu odżywiania. Zdrowa dieta zaczyna się od wiedzy podanej w lekkostrawnej formie.

Zdrowy Ruch

Regularny ruch jest receptą na długie i szczęśliwe życie. Aktywność fizyczna może być przyjemnością, a przemyślany trening pomaga przekraczać granice w sporcie.

Zdrowy Umysł

Ciało i umysł powinny działać w harmonii. Zdrowie psychiczne to równowaga, która pozwala wykorzystać pełen potencjał mózgu i cieszyć się szczęśliwym życiem.

Zdrowy Biznes

Specjalista w branży zdrowia potrzebuje umiejętności biznesowych. Dzięki temu może skutecznie realizować swoją misję i pomóc jeszcze większej liczbie osób.

Naukowa wiedza podana w przystępny sposób

Nasze kursy online projektujemy tak, by nauka była przyjemnością – nawet najtrudniejsze zagadnienia przekazujemy w zrozumiały i nowoczesny sposób. Stale aktualizujemy materiały edukacyjne wraz ze zmieniającą się wiedzą naukową. Stosujemy najwyższe standardy jakości.

A4 to najlepsi eksperci

Wierzymy, że najlepsi eksperci to ci, którzy posiadają najlepszą wiedzę – nie najwięcej obserwatorów w social mediach. W ten sposób gwarantujemy najwyższą jakość naszych materiałów edukacyjnych.

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco i śledź nas w social mediach

Partnerzy i Przyjaciele

Wspólnie z naszymi partnerami realizujemy misję inspirowania i edukowania w zakresie zdrowia i sportu

Wybierz kurs idealny dla Ciebie

Przeglądaj wszystkie kursy A4® i wybierz najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb

Dieta i trening mogą być przyjemnością – krok po kroku osiągnij pięknie wymodelowaną, szczupłą sylwetkę bez restrykcji i wyrzeczeń

179 

Poznaj zdrowe odżywianie od podstaw w lekkostrawnej formie kursu online z apetycznymi edukacyjnymi dodatkami

199 

Poznaj psychodietetykę od podstaw i poznaj praktyczne sposoby, które pomogą Twoim klientom trzymać się diety

179 

Zostań trenerem przygotowania motorycznego i pomagaj sportowcom osiągać najlepsze wyniki w danej dyscyplinie, na każdym poziomie rywalizacji.

249 

Chcesz więcej?

Progres dzięki nauce

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia. Jesteśmy pionierami w walce z chorobami cywilizacyjnymi i wierzymy w progres dzięki nauce.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie? Napotkałeś problem techniczny? Przejrzyj nasze artykuły pomocy lub skontaktuj się z nami. 

Zaloguj się

Masz konto w platformie? Zaloguj się!

Built with science 

 © 2022 A4®