Progres dzięki nauce​

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia

A4® powstała by szkolić specjalistów do walki z chorobami cywilizacyjnymi, które rujnują życie tak wielu osobom na świecie. Wierzymy, że nowoczesny specjalista zdrowego trybu życia powinien łączyć 4 główne dyscypliny: zdrowy ruch, zdrową dietę, zdrową psychikę i zdrowy rozwój.

Dzięki temu może pomagać swoim podopiecznym w zwalczaniu skutków chorób cywilizacyjnych, poprawie zdrowia czy nawet w osiąganiu limitów swoich możliwości.

Poznaj Ekspertów A4®

Nasze kursy, szkolenia, ebooki i artykuły tworzone są przez zweryfikowanych ekspertów

41 000 kursantów

Społeczność A4® rośnie od 2014 roku

Stawiamy na zweryfikowaną, naukową wiedzę połączoną z innowacyjnymi metodami nauczania, które gwarantują, że szybciej przyswoisz wiedzę i zastosujesz w praktyce. 

To nas wyróżnia i właśnie to doceniają członkowie Elitarnej Społeczności A4®.

Natalia Kowalik
Natalia Kowalik
Czytaj więcej
Od wykładów ciężko jest się oderwać a każdy kolejny jest ciekawszy 🙂 wiedza zdobyta na studiach w końcu układa się w głowie a konkretne informacje na pewno zapamiętam lepiej niż te które musiałam WYKUĆ bez zrozumienia.
Sandra Kwiatek
Sandra Kwiatek
Czytaj więcej
Polecam z całego serducha! Rzetelna wiedza, wsparcie teamu w razie jakichkolwiek pytań ✊ Materiał przygotowany w łatwo przyswajalny sposób, możliwość powrotu do danego materiału co znacznie pomaga w powtarzaniu do egzaminu. W obecnym czasie zwłaszcza fajnie z Wami zadbać o swoją wiedzę ❤️
Daniell Kozber
Daniell Kozber
Czytaj więcej
Nowoczesne, fajne kursy przygotowane bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Na pewno skorzystam ponownie, polecam wszystkim niezdecydowanym 👍 Dzięki "A4 Academy" 🤗
Olivka Michalska
Olivka Michalska
Czytaj więcej
Bardzo konkretna dawka wiedzy, kursy rozbudowane i merytoryczne, stały kontakt , szybka pomoc i odpowiedź na ewentualne pytania! Ogromnie polecam tą firmę i zostaje na dłużej! ❤️
Patrycja Biaduń
Patrycja Biaduń
Czytaj więcej
Wszystkie kursy oraz szkolenia zrobiona na bardzo wysokim poziomie. Wiedzą co robią, bardzo pozytywne jest to że do danego kursu można usiąść kiedy się chce nie ma żadnych ograniczeń. Jestem mega zadowolona również z darmowych szkoleń, wszystkie bardzo merytoryczne i dodatkowo certyfikowane. Polecam firmę a4academy na 1000000 % 🙂
Dominik Gomułka
Dominik Gomułka
Czytaj więcej
Polecam bardzo!!!. Sama konkretna wiedza poparta naukowymi badaniami, która rozwieje wiele mitów i nieprawdziwych informacji odnośnie odżywiania jak i treningu,, a pomoc i sprawne odpowiadanie na maile i pytania podkreślają profesjonalność szkoleń. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! 👌👍🤩🤩🤩
Poprzedni
Następny

Problemy jakie widzimy

Pseudonauka

Widzimy w Internecie wiele treści, które po prostu nie są prawdą. Szkodliwa pseudonauka powielana jest nie tylko przez nieświadomych odbiorców, ale też przez niekompetentnych lub leniwych specjalistów. Efektem jest chaos informacyjny, przez co tak niewiele osób może cieszyć się zdrowiem.

Niekompetentni specjaliści

Od “broscience” do “ziębizmów” – wielu specjalistów powiela nieprawdę i przez to szkodzi swoim podopiecznym. Pomimo doskonałej wiedzy merytorycznej, niektórzy posiadają zbyt wielkie braki w zakresie pracy z klientami, co nie pomaga w skutecznym popularyzowaniu zdrowego trybu życia.

Przestarzałe metody nauczania

Świat zmienia się tak szybko, że wczorajsze metody dziś już nie działają. Wraz z rozwojem naszego rozumienia o tym, jak ludzie zdobywają praktyczne kompetencje, powinniśmy zaktualizować nasze metody nauczania. Innowacyjność nauczania jest nadal bardzo niedoceniana.

Niedostateczna edukacja

W naszym społeczeństwie niestety nadal obserwujemy zbyt niską świadomość zdrowotną. Za mało stawiamy na wczesną edukację w zakresie zdrowego trybu życia. Efektem tego jest obserwowana mnogość występowania wszelakich chorób cywilizacyjnych – również u dzieci.

Jakie mamy na to rozwiązania

Edukujemy najlepszych specjalistów

Absolwenci naszych kursów posiadają najlepszą, sprawdzoną wiedzę naukową oraz poznają praktyczne metody wprowadzania ich do swojej pracy. Dzięki temu jeszcze lepiej pomagają swoim podopiecznym w osiąganiu wymarzonych efektów.

Stawiamy na innowacyjną edukację

Zmieniamy się wraz z biegiem czasu. Przestarzałe formy edukacji zamieniamy na nowoczesne metody ze wsparciem najnowszych technologii.

Popularyzujemy naukową wiedzę

Jesteśmy 100% science-based, współpracujemy z ekspertami i zawsze weryfikujemy wiedzę w oparciu o najświeższe badania naukowe.

Jesteśmy pionierami edukacji do walki z chorobami cywilizacyjnymi, ponieważ chcemy widzieć, jak ludzkość przesuwa granice tego, co uważamy za możliwe. Wierzymy w przyszłość, w której pospolite dziś schorzenia są tylko odległym wspomnieniem, a wszyscy ludzie wspólnie mogą tworzyć lepszą przyszłość i przyczyniać się do postępu cywilizacji.

Zespół A4®

Codzinnie dbamy o to, by dostarczać wam nowoczesną, innowacyjną i naukową wiedzę specjalistyczną

Wojtek Habało

CEO & Founder

Bartek Szczepaniak

CMO

Patrycja Gubała

Content Quality Manager

Gabriela Bartnik

Specjalista ds. PR & Marketingu

Marcin Janiczek

Visual Manager

Popularne kursy

Poznaj A4®

Jesteśmy pionierami edukacji do walki z chorobami cywilizacyjnymi. Przesuwamy granice!

Pomoc

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Sprawdź naszą rozbudowaną sekcję pomocy lub skontaktuj się.

Zaloguj się

Jesteś członkiem A4®?
Masz wykupiony kurs?

Built with science 

 © 2021 A4®