Progres dzięki nauce​

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia

A4® powstała by szkolić specjalistów do walki z chorobami cywilizacyjnymi, które rujnują życie tak wielu osobom na świecie. Wierzymy, że nowoczesny specjalista zdrowego trybu życia powinien łączyć 4 główne dyscypliny: zdrowy ruch, zdrową dietę, zdrową psychikę i zdrowy rozwój.

Dzięki temu może pomagać swoim podopiecznym w zwalczaniu skutków chorób cywilizacyjnych, poprawie zdrowia czy nawet w osiąganiu limitów swoich możliwości.

Poznaj Ekspertów A4®

Nasze kursy, szkolenia, ebooki i artykuły tworzone są przez zweryfikowanych ekspertów

Problemy jakie widzimy

Pseudonauka

Widzimy w Internecie wiele treści, które po prostu nie są prawdą. Szkodliwa pseudonauka powielana jest nie tylko przez nieświadomych odbiorców, ale też przez niekompetentnych lub leniwych specjalistów. Efektem jest chaos informacyjny, przez co tak niewiele osób może cieszyć się zdrowiem.

Niekompetentni specjaliści

Od “broscience” do “ziębizmów” – wielu specjalistów powiela nieprawdę i przez to szkodzi swoim podopiecznym. Pomimo doskonałej wiedzy merytorycznej, niektórzy posiadają zbyt wielkie braki w zakresie pracy z klientami, co nie pomaga w skutecznym popularyzowaniu zdrowego trybu życia.

Przestarzałe metody nauczania

Świat zmienia się tak szybko, że wczorajsze metody dziś już nie działają. Wraz z rozwojem naszego rozumienia o tym, jak ludzie zdobywają praktyczne kompetencje, powinniśmy zaktualizować nasze metody nauczania. Innowacyjność nauczania jest nadal bardzo niedoceniana.

Niedostateczna edukacja

W naszym społeczeństwie niestety nadal obserwujemy zbyt niską świadomość zdrowotną. Za mało stawiamy na wczesną edukację w zakresie zdrowego trybu życia. Efektem tego jest obserwowana mnogość występowania wszelakich chorób cywilizacyjnych – również u dzieci.

Jakie mamy na to rozwiązania

Edukujemy najlepszych specjalistów

Absolwenci naszych kursów posiadają najlepszą, sprawdzoną wiedzę naukową oraz poznają praktyczne metody wprowadzania ich do swojej pracy. Dzięki temu jeszcze lepiej pomagają swoim podopiecznym w osiąganiu wymarzonych efektów.

Stawiamy na innowacyjną edukację

Zmieniamy się wraz z biegiem czasu. Przestarzałe formy edukacji zamieniamy na nowoczesne metody ze wsparciem najnowszych technologii.

Popularyzujemy naukową wiedzę

Jesteśmy 100% science-based, współpracujemy z ekspertami i zawsze weryfikujemy wiedzę w oparciu o najświeższe badania naukowe.

Jesteśmy pionierami edukacji do walki z chorobami cywilizacyjnymi, ponieważ chcemy widzieć, jak ludzkość przesuwa granice tego, co uważamy za możliwe. Wierzymy w przyszłość, w której pospolite dziś schorzenia są tylko odległym wspomnieniem, a wszyscy ludzie wspólnie mogą tworzyć lepszą przyszłość i przyczyniać się do postępu cywilizacji.

Zespół A4®

Codzinnie dbamy o to, by dostarczać wam nowoczesną, innowacyjną i naukową wiedzę specjalistyczną

Wojtek Habało

CEO & Founder

Bartek Szczepaniak

CMO

Patrycja Kawiak

Content Quality Manager

Gabriela Bartnik

Specjalista ds. PR & Marketingu

Marcin Janiczek

Visual Manager

Wybierz kurs idealny dla Ciebie

Tylko zweryfikowana 100% naukowa wiedza podana w przystępny i zrozumiały sposób

Progres dzięki nauce

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia. Jesteśmy pionierami w walce z chorobami cywilizacyjnymi i wierzymy w progres dzięki nauce.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie? Napotkałeś problem techniczny? Przejrzyj nasze artykuły pomocy lub skontaktuj się z nami. 

Zaloguj się

Masz konto w platformie? Zaloguj się!

Zarejestruj się

Dołącz do A4® i rozwijaj się razem z nami!

Built with science 

 © 2021 A4®