KIERUNEK KARIERY ONLINE

A4® Personal Trainer

Zostań certyfikowanym Trenerem Personalnym. Rozpocznij swoją karierę od praktycznego kursu online stworzonego przez topowych ekspertów w branży health & fitness.

5/5
430 kursantów

790 

Zapisy tymczasowo zamknięte

Dla kogo?

A4® Personal Trainer powstał na bazie 8 lat, w których prowadziliśmy setki kursów stacjonarnych w całej Polsce. Dzięki dopracowanej formule teraz możesz wziąć udział w wersji online – z zachowaniem najwyższej jakości dydaktycznej. Zapisz się jeśli:

  • Interesujesz się zdrowym trybem życia i chcesz pomagać innym
  • Trenujesz na siłowni i chcesz przejść na wyższy, profesjonalny poziom*
  • Zależy ci na zdobyciu najlepszej, potwierdzonej wiedzy
  • Lubisz uczyć się w swoim tempie i na swoich zasadach
  • Chcesz otrzymać certyfikat, legitymację i zaświadczenie na wzorze Ministerstwa Edukacji i Nauki

Zapisz się na ten Kierunek jeśli chcesz dołączyć do grona wysoko wykwalifikowanych Trenerów A4® i zależy ci na świetnym starcie twojej kariery trenerskiej.

* Możesz również zapisać się, jeśli nie masz doświadczenia treningowego. Wszystkiego nauczysz się w kursie.

Czego się nauczysz?

Zapisując się na Kierunek otrzymujesz obszerny pakiet edukacyjny, który zawiera wszystko, co potrzebne jest w pracy trenera personalnego. Przed tobą ponad 100 godzin nauki i praktyki, ale to ty decydujesz, czego się uczysz i w jakiej kolejności.

Moduł 01 – Podstawy pracy trenera
Na czym polega praca trenera? Co wyróżnia najlepszego trenera? I jak skorzystać z materiałów, by stać się trenerem, którego nie da się zastąpić?

Moduł 02 – Anatomia, Biomechanika i Diagnostyka
Poznanie ludzkiego ciała to podstawa pracy trenera. Układ kostny, mięśniowy i nerwowy oraz ich połączenia i wspólne funkcjonowanie przedstawiamy w tym module. Ważnym elementem w tym tygodniu będzie również diagnostyka.

Moduł 03 – Fundamenty Treningu Siłowego
Zaczniemy od podstaw treningu siłowego, wyjaśnimy podstawowe pojęcia i omówimy najczęstsze błędy. Zaprezentujemy również najważniejsze ćwiczenia oraz ich funkcje i wykorzystanie.

Moduł 04 – Metody Treningu Siłowego
W tym module zajmiemy się omówieniem metod wykorzystywanych w treningu siłowym w kontekście różnych celów i w różnym stopniu zaawansowania.

Moduł 05 – Trening Funkcjonalny
Czym jest trening funkcjonalny i kiedy go wykorzystujemy? W tym module omówimy podstawowe zagadnienia i ćwiczenia z wykorzystaniem akcesoriów treningowych.

Moduł 06 – Trening Wytrzymałościowy
Praca trenera personalnego to nie tylko siłownia i trening z ciężarami. W tym module przedstawimy rodzaje treningu wytrzymałościowego wykorzystywane w treningu personalnym.

Moduł 07 – Mobility + Stretching
Zapobieganie kontuzjom, poprawienie zakresów ruchu i angażowanie wszystkich partii mięśniowych. Ten moduł omawia praktyczne metody przygotowania układu ruchu do wysiłku oraz przyspieszenia regeneracji po treningu.

Moduł 08 – Regeneracja i relaksacja
Regeneracja jest jednym z podstawowych czynników wpływających na trening i wyniki sportowe. Ten moduł przybliży kursantom zasady i metody prawidłowej, zdrowej regeneracji oraz przedstawi sposoby relaksacji w pracy z klientem.

Moduł 09 – Programowanie Treningowe
Jak ułożyć idealny plan treningowy dla różnych przypadków i celów? W tym module omawiamy wszystkie zagadnienia, które potrzebne są do zaprojektowania i późniejszej modyfikacji planu treningowego.

Moduł 10 – Podstawy Dietetyki
Trener A4® powinien dobrze poznać temat prawidłowego odżywiania, dlatego ten moduł pokrywa podstawy żywienia oraz diagnostyki żywieniowej.

Moduł 11 – Dietetyka w Sporcie
Odżywianie jest integralną częścią sportu, dlatego w tym module zajmiemy się żywieniem oraz suplementacją w celu maksymalizacji wyników sportowych w różnych przypadkach.

Moduł 12 – Biznes Trenera i Marketing
Poza wiedzą merytoryczną, trener powinien znać podstawy funkcjonowania biznesu trenera oraz pozyskiwania klientów. Ten moduł nauczy kursantów jak przyciągać klientów i zarabiać jako trener personalny.

Moduł 13 – Obsługa Klientów i Umiejętności Miękkie
Praca trenera to praca z człowiekiem. Umiejętności interpersonalne i obsługa klientów to podstawa, którą tak wielu trenerów zaniedbuje, dlatego w tym module przedstawimy kodeks trenera oraz nauczymy jak budować trwałe relacje z klientami.

Ale to nie wszystko!
Dodatkowo otrzymasz Atlas Ćwiczeń – to ponad 750 filmów instruktażowych obrazujących prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń. Kurs ponadto napakowany jest wieloma dodatkami – ebookami, szablonami, infografikami i dodatkowymi materiałami edukacyjnymi.

Po ukończeniu:

  • Będziesz posiadać kwalifikacje niezbędne do pracy jako trener personalny
  • Twoja wiedza treningowa będzie na poziomie profesjonalnym
  • Będziesz potrafić przeprowadzać treningi personalne z podopiecznymi
  • Będziesz w stanie poprowadzić dietetycznie swoich klientów
  • Z łatwością pozyskasz klientów na treningi personalne

Zapisz się na kurs, który pozwoli ci na idealny start w twojej karierze trenerskiej i odbierz certyfikat, legitymację oraz zaświadczenie na wzorze Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Zobacz, co mówią kursanci

Nie wierz nam na słowo, posłuchaj kursantów

“Zdziwiła mnie ilość praktyki. Spodziewałem się samej teorii, a tu praktyka, praktyka i praktyka.”

Mateusz, Bielsko-Biała

“Prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i przyjemny sposób, który każdy zrozumie na pewno.”

Angelika, Konin

“Tyle wartości w takiej cenie? Mam wrażenie, że każdy temat został wyczerpany i objaśniony do końca.”

Tadeusz, Suwałki

“Dużym plusem jest praca w swoim tempie i to, że do egzaminu można podejść więcej niż tylko raz.”

Daria, Hamburg

Co otrzymasz?

Zapisując się na ten Kierunek Kariery, otrzymasz więcej niż tylko kurs. Chcemy, by Twoja nauka była przyjemnością, a pomagają w tym:

Ważne! Nasze materiały często aktualizujemy o nową wiedzę i materiały, aby Twoje doświadczenie było jak najlepsze. Aktualizacje otrzymujesz w cenie.

Dlaczego warto się zapisać?

Kierunek powstał w oparciu o najwyższe standardy

Rzetelna wiedza

Masz 100% pewności, że w naszych kursach znajdziesz tylko najnowszą, zweryfikowaną naukowo wiedzę

Zrozumiały język

Nawet najtrudniejsze zagadnienia tłumaczymy w prosty i przystępny sposób, który każdy zrozumie

Mnóstwo materiałów

Oprócz lekcji video dołączamy również PDFy, tabele, infografiki, prezentacje, itd. by Twoja nauka była przyjemnością

Najlepsi eksperci

Wybieramy tylko takich ekspertów, którzy mają potwierdzone kompetencje i potrafią ciekawie przekazywać wiedzę

Nowoczesna platforma

Ucz się w nowoczesny sposób, śledź swój progres i wracaj kiedy chcesz - na smartfonie, tablecie czy laptopie

Certyfikat i zaświadczenie MEN

Zdobędziesz nowe umiejętności, które potwierdzisz nie tylko certyfikatem, ale też zaświadczeniem na wzorze Ministerstwa Edukacji i Nauki

Gotowy? Zaczynajmy!

Nasza gwarancja jakości

Kierunek zaprojektowaliśmy tak, by dać Ci 10x więcej wartości, niż oczekujesz. Jesteśmy pewni, że kierunek spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci poszerzyć swoją wiedzę, dlatego oferujemy zwrot pieniędzy, jeśli nie będziesz w pełni zadowolony.

„Od pierwszych prezentacji byłam pozytywnie zaskoczona, a jak wiadomo pierwsze wrażenie robi sie tylko raz 🙂 Skończyłam cały pierwszy moduł i już mogę śmiało polecić kurs osobom, które chcą poszerzyć wiedzę zarówno pod kątem merytoryki jak i ciekawych niuansów wtrącanych w każdą lekcję. Ponadto, obszerna pomoc dydaktyczna oraz wiele materiałów i prezentacji jako wiedza dodatkowa. Jestem bardzo zadowolona z wyboru A4academy 🙂

Sylwia, kursantka
Zapisz się na Kierunek

A4® Personal Trainer

Zostań certyfikowanym Trenerem Personalnym. Rozpocznij swoją karierę od praktycznego kursu online stworzonego przez topowych ekspertów w branży health & fitness.

Otrzymasz:

790 

Zapisy tymczasowo zamknięte

Kto prowadzi lekcje?

Kierunki Kariery przygotowują najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy

Anna Przebinda
Dietoterapia, Psychodietetyka
Piotr Widera
Umiejętności miękkie
Paweł Osak
Fizjoterapia
Michał Tkacz
Przygotowanie motoryczne
Alina Listwan
Trener personalny
Arkadiusz Ptaszkowski
Biznes i zarządzanie
Mieszko Bulik
Trener personalny, Trener CrossFit
Wojtek Habało
Rozwój kariery
Logo A4

Ponad 50 tysięcy kursantów

Społeczność A4® rośnie od 2014 roku

Jesteśmy liderem nowoczesnej edukacji. Stawiamy na zweryfikowaną, naukową wiedzę połączoną z innowacyjnymi metodami nauczania, które gwarantują, że szybciej przyswoisz wiedzę i zastosujesz w praktyce. 

To nas wyróżnia i właśnie to doceniają członkowie Społeczności A4®.

Szczerze polecam kursy A4academy. Trafiłam przez przypadek, a zostałam na dłużej. Kursy są przemyślane, krótkie lekcje to wielkie ułatwienie, a wiedza jest przekazywana w bardzo jasny sposób. Kursy wciągają jak dobry serial i dużo się zapamiętuje. Dobrym pomysłem są materiały dodatkowe, których jest naprawdę sporo. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie – ekipa A4academy szybko rozwiąże każdy problem! Dziękuję!”

Magda, kursantka
Zapisz się na Kierunek

A4® Personal Trainer

Zostań certyfikowanym Trenerem Personalnym. Rozpocznij swoją karierę od praktycznego kursu online stworzonego przez topowych ekspertów w branży health & fitness.

Otrzymasz:

790 

Zapisy tymczasowo zamknięte

FAQ

Kierunek Kariery to rozbudowany program edukacyjny mający na celu zdobycie specjalistycznych kompetencji potwierdzonych nie tylko certyfikatem A4, ale też zaświadczeniem na wzorze Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach.

Przesyłamy Ci dostęp do platformy na podany adres e-mail. Pamiętaj, aby wpisać go bez błędów.

Tyle, ile chcesz. Kursy otrzymujesz bezterminowo.

Dane logowania do platformy wysyłane są przez nas automatycznie po zakupie. Czasami jednak wiadomość trafia do zakładki „oferty” w Twojej poczcie lub do spamu. Poszukaj dokładnie w tych miejscach.
Jeśli nadal nie możesz odszukać maila, możesz samodzielnie wygenerować nowe hasło.

Tak, certyfikat może zdobyć każdy z kursantów. Dodatkowo po ukończeniu Kierunku Kariery możesz otrzymać zaświadczenie na wzorze Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Oczywiście. Daj nam znać po zdanym egzaminie, że chcesz również certyfikat po angielsku.

Uzyskanie „Zaświadczenia o ukończeniu kursu” możliwe jest po poprawnie zdanym egzaminie, który zgodnie z przepisami ustawy w przypadku kształcenia na odległość musi zostać przeprowadzony w innej formie (stacjonarnej). Możliwość zapisu na egzamin stacjonarny będzie otwarta dla każdego uczestnika po ukończeniu kursu.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

A4® Personal Trainer nie jest dostępny w Pakiecie VIP

790 

Gratulacje!

Twoje miejsce na kurs zostało zarezerwowane

Krok 1

My też nie lubimy spamu! Szanujemy Twoją prywatność.
Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych oraz otrzymywanie informacji handlowych od A4academy sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Morawskiego 5/524 (Administrator danych). Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Gratulacje!

Zapisujesz się na kurs A4® Personal Trainer

Nigdy nie wysyłamy spamu.
Klikając przycisk „Zapisz się” wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych: Regulamin i polityka prywatności

Gratulacje!

albo

Rozpocznij za darmo w Pakiecie VIP

Ten kurs możesz mieć za darmo jeśli dołączysz do Pakietu VIP – a razem z nim ponad 70 kursów dietetycznych i treningowych z certyfikatami.