Uwaga

Tylko teraz zapisując się na kurs z użyciem kodu PROGRES, a otrzymasz zniżkę o wartości aż 30% (-297 zł).

Kod wygasa 8.03.2024

zostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Jedyny Kurs Trenerski, który Gwarantuje Pracę i Klientów

Chcesz pomagać innym i zarabiać na swojej pasji? A4® Personal Trainer to kurs trenerski z indywidualnym prowadzeniem, który zwróci Ci się nawet po 30 dniach od zostania Trenerem Personalnym – gwarantujemy to!

Zostajesz trenerem - i co dalej?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to jesteś na dobrej drodze.

Zostać trenerem nie jest wcale trudno. Nawet nie musisz iść na kurs trenerski. Możesz po prostu zacząć.

Czy to dobry pomysł? Raczej nie.

Dlaczego?

Czy musisz iść na kurs trenerski?

Dobry kurs trenerski da Ci treningową wiedzę merytoryczną – nauczy Cię anatomii i biomechaniki, prawidłowej techniki ćwiczeń, progresji i regresji, programowania treningowego i pracy z klientem.

Po takim kursie będziesz wiedzieć, jak przeprowadzić bezpieczny trening z klientem i pomóc mu w osiągnięciu efektów.

Ale czy to wystarczy?

Uwaga

Tylko teraz zapisując się na kurs z użyciem kodu PROGRES, a otrzymasz zniżkę o wartości aż 30% (-297 zł).

Kod wygasa 8.03.2024

zostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Kurs trenerski to nie wszystko!

Każdy kurs trenerski da Ci wiedzę merytoryczną, ale gdy odbierzesz certyfikat, jesteś zdany na siebie.

Aby pracować jako trener i dobrze zarabiać na swojej pasji, musisz:

Kurs trenerski to dopiero początek. Prawdziwa praca zaczyna się po nim.

Standardowy kurs na trenera personalnego pozwoli Ci zdobyć wiedzę treningową, ale z całą resztą musisz już poradzić sobie sam – bez żadnego wsparcia i gwarancji, że zdobyty certyfikat trenera nie pójdzie na marne.

A gdyby istniał kurs, który daje nie tylko najwyższej jakości wiedzę merytoryczną, ale też indywidualne wsparcie w pierwszych krokach jako trener personalny?

Zostań Trenerem Personalnym z Gwarancją Klientów

Zapisz się na kurs A4® Personal Trainer z najlepszą praktyczną wiedza merytoryczną oraz indywidualnym wsparciem w trakcie kursu i pierwszych krokach jako trener

To Nie Jest Kolejny Kurs Trenerski

To Gwarancja Kariery Jako Trener Personalny

A4® Personal Trainer to kurs, który powstał na doświadczeniu prawie 10 lat prowadzenia kursów trenerskich w całej Polsce i wyszkolenia tysięcy trenerów personalnych.

✅ Dobra wiadomość – nie musisz szukać kursu stacjonarnego oraz dopłacać za dojazd i nocleg, aby zostać trenerem. Możesz to zrobić 100% online i będziesz mieć z tego lepsze efekty!

Jak to działa?

  1. Zapisujesz się na kurs i rozpoczynasz naukę
  2. Uczysz się wygodnie w domu 15-min dziennie
  3. Idziesz na swój trening i testujesz wiedzę w praktyce
  4. Wykonujesz zadania, przesyłasz filmiki, zadajesz pytania
  5. Instruktorzy pomagają Ci i korygują Twoje błędy
  6. Podchodzisz do egzaminu i zostajesz trenerem
  7. Otrzymujesz pełne wsparcie na dalszych etapach
  8. Zdobywasz pracę / klientów i zapełniasz kalendarz

Gwarantujemy, że Ci się uda.

Jeżeli w ciągu 14 dni od ukończenia kursu i zostania trenerem nie zdobędziesz pierwszych klientów, to będziemy pracować z Tobą indywidualnie tak długo, aż to zrobisz. Nie pozwolimy, żeby Twoja inwestycja w karierę trenerską była zmarnowana. Ten kurs jest tylko dla zdecydowanych. Jeśli poważnie myślisz o zostaniu trenerem personalnym i jesteś gotów podjąć decyzję, to my zainwestujemy w Ciebie i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś został trenerem z zapełnionym kalendarzem treningowym.

Merytoryka na Najwyższym Poziomie

Przed Tobą kompletny program edukacyjny, który pozwoli Ci zdobyć najlepszą praktyczną wiedzę merytoryczną.

Moduł 1

Anatomia i Biomechanika

Poznanie ludzkiego ciała to podstawa pracy trenera. Układ kostny, mięśniowy i nerwowy oraz ich połączenia i wspólne funkcjonowanie przedstawiamy w tym module.

Jacek Suchanowski

Fizjoterapeuta
Moduł 2

Diagnostyka Treningowa

Ten moduł to praktyczny zbiór najważniejszych testów diagnostycznych w pracy trenera. Wiedza z tej części kursu pozwoli Ci trafnie oceniać i diagnozować każdego klienta przed oraz w trakcie współpracy.

Alina Listwan

Trener Personalny
Moduł 3

Trening Siłowy

Trening siłowy to podstawa pracy każdego trenera – wyjaśnimy podstawowe pojęcia i omówimy najczęstsze błędy, a potem przejdziemy do bardziej zaawansowanych zagadnień. Zaprezentujemy również najważniejsze ćwiczenia oraz ich funkcje i wykorzystanie. W tym module zajmiemy się także omówieniem metod wykorzystywanych w treningu siłowym w kontekście różnych celów i w różnym stopniu zaawansowania.

Michał Tkacz

Trener Personalny
Moduł 4

Trening Funkcjonalny

Ten moduł dotyczy treningu, który przywraca prawidłowe funkcjonowanie ciała. Często w pracy trenera spotkasz się z klientami, którzy pracują za biurkiem, lub zmagają się z nieprawidłowościami ruchowymi lub sylwetkowymi. Dzięki treningowi funkcjonalnemu pomożesz im powrócić do optymalnej sprawności.

Alina Listwan

Trener Personalny
Moduł 5

Mobility i Stretching

Jako trener musisz wiedzieć wszystko o mobilności i stabilności. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie moduł, w którym poznasz techniki mobilizacji, a także poznasz stretching od podstaw wraz ze wszystkimi najważniejszymi metodami.

Artur Pietras

Fizjoterapeuta, Trener Personalny
Moduł 6

Programowanie Treningowe

Jak rozpisać plan treningowy? Ten moduł odpowiada obszernie na to pytanie. Poznasz zasady budowy planów treningowych, odkryjesz takie pojęcia jak intensywność, objętość i częstotliwość, a ponadto dowiesz się, jak budować plany treningowe w różnych przypadkach.

Michał Tkacz

Trener Personalny
Moduł 7

Podstawy Dietetyki

Nie musisz komponować planów dietetycznych, ale musisz znać podstawy dietetyki. Twoi klienci będą oczekiwali, że doradzisz im w kwestiach odżywiania. Dlatego w tym module poznasz zasady dietetyki – od makroskładników, przez zapotrzebowanie energetyczne, aż po korzystne produkty i metody przygotowywania posiłków.

Aneta Winiarz

Dietetyk, Trener Personalny
Moduł 8

Dieta i Suplementacja w Sporcie

Dieta osoby aktywnej fizycznie ma swoje założenia. Ten moduł nie pozostawi pytań bez odpowiedzi. Dowiesz się, jak powinna wyglądać dieta i suplementacja w sporcie, poznasz posiłki okołotreningowe i nauczysz się komponować dietę dla osób aktywnych.

Mateusz Durbas

Dietetyk
Moduł 9

Biznes Trenera

Trener bez klienta nie jest trenerem. Po skończeniu tego modułu będziesz rozumiał, jakimi prawami rządzi się biznes trenera, poznasz marketing i pozyskiwanie klientów, a także nauczysz się tak organizować swoją pracę, aby mieć czas również na własne treningi i … swoje życie.

Arek Ptaszkowski

Trener Personalny, Menedżer Klubu
Moduł 10

Praca z Klientem

Większość trenerów ignoruje ten element swojej pracy. Obsługa klienta to jeden z kluczowych obszarów, w których trener musi być doskonały. Praca trenera to praca z klientem, a w tym module dowiesz się, jak sprawić, by Twoi klienci trenowali z Tobą miesiące, a nawet lata.

Piotr Widera

Trener Personalny

Inne kursy trenerskie kończą się tutaj

Wiedza merytoryczna jest bardzo ważna – bez niej nie będziesz dobrym trenerem. 

Ale to nie wystarczy, jeśli chcesz z łatwością zdobywać klientów, którzy będą osiągać zamierzone cele, trenować z Tobą latami i jednocześnie przyciągać do Ciebie kolejnych klientów.

Na szczęście w A4® Personal Trainer otrzymujesz o wiele więcej!
BONUS #1

6-Miesięczny Program Mentoringowy Od Zera do Trenera 10k+

Wartość: 1194 zł

Dołączając do kursu otrzymasz najlepsze, indywidualne wsparcie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Program mentoringowy prowadzi Wojtek Habało, CEO A4 – trener trenerów, który w trakcie 20+ lat doświadczenia w branży fitness przeprowadził tysiące treningów personalnych, prowadził setki szkoleń stacjonarnych oraz online i wykształcił wielu profesjonalnych trenerów. Zarządzał również klubami fitness i zespołami trenerów, dzięki czemu pomoże Ci wygrać z innymi kandydatami do pracy jako trener i osiągać dużo lepsze rezultaty niż trenerzy z wieloletnim stażem pracy.

Co otrzymasz w ramach programu mentoringowego:

BONUS #2

Kompletny Zestaw Gotowych Dokumentów Profesjonalnego Trenera

Wartość: 499 zł

Dodatkowo odbierzesz pakiet szablonów dokumentów, które będą niezbędne w Twojej pracy trenera. Nie musisz tego robić samodzielnie – te szablony zostały przetestowane w praktyce i znacznie usprawnią Twoją pracę.

BONUS #3

Umowa z Klientem Przygotowana Przez Prawnika

Wartość: 990 zł

Ta umowa to znak, że jesteś profesjonalnym trenerem personalnym. Przygotowana przez prawnika tak, aby była zrozumiała dla Ciebie oraz Twojego klienta, ale też stanowiła dobre zabezpieczenie Twojego biznesu trenera.

BONUS #4

Podręczne Checklisty i Poradniki Trenerskie

Wartość: 267 zł

Profesjonalizm to coś, co wyróżni Cię jako trenera personalnego. Twoi klienci będą pod ogromnym wrażeniem jakości i etyki Twojej pracy, jeśli będziesz stosować się do tych porad. Dla Twojej wygody zebraliśmy je wszystkie w formie wygodnych checklist, które możesz mieć wydrukowane przy sobie lub jako PDF na telefonie.

BONUS #5

Grupa Mastermind dla Uczestników Kursu z Dożywotnim Dostępem

Wartość: 699 zł

Otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy tylko dla uczestników kursu A4® Personal Trainer. Poznasz innych kursantów, znajdziesz partnerów do treningu i nauki, ale przede wszystkim – otrzymasz pełne wsparcie instruktorów na Twojej drodze do celu. W trakcie kursu i po nim.

W ramach dożytowniego dostępu do grupy:

BONUS #6

Pierwsza Praca Trenera - Program Rekrutacyjny dla Najlepszych

Wartość: 599 zł

Gdy ukończysz kurs, nie zostaniesz sam. Możesz bezpłatnie wziąć udział w naszym programie, który przygotuje Cię do znalezienia dobrej pracy w klubie fitness lub klubie treningu personalnego. A najlepszych kandydatów umówimy na rozmowy rekrutacyjne w zaprzyjaźnionych klubach, pomagając w zdobyciu pierwszej pracy.

BONUS #7

Unikalna Koszulka Trenerska A4® Personal Trainer

Wartość: 129 zł

Każdy uczestnik kursu otrzyma od nas bezpłatnie 100% bawełnianą wysokiej jakości koszulkę trenerską, która nie jest nigdzie indziej dostępna – jeśli ukończy kurs w ciągu 60 dni od zapisu.

BONUS #8

4 Darmowe Miesiące Aplikacji Trenerskiej Fitebo

Wartość: 267 zł

Twórz plany treningowe, zarządzaj klientami i rozwijaj biznes w branży fitness korzystając z intuicyjnych narzędzi online.

Zaświadczenie na druku MEN

Jako absolwent otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione na druku MEN, wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz.652). Na Zaświadczeniu znajdą się Twoje dane osobowe, nazwa kursu “A4® Personal Trainer” oraz informacje o zakresie kompetencji, które zdobędziesz.

Uwaga

Tylko teraz zapisując się na kurs z użyciem kodu PROGRES, a otrzymasz zniżkę o wartości aż 30% (-297 zł).

Kod wygasa 8.03.2024

zostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Zapisz się teraz

Zostań Trenerem Personalnym z Gwarancją Klientów

Teraz w okazjonalnej cenie:
990 zł

Zobacz jak kursanci doceniają A4®

Jesteśmy dumni z tego, jak wysokie oceny otrzymują nasze kursy

na Facebooku:

Nadal się zastanawiasz?

Odpowiadamy na najczęstsze watpliwości:

Mam wątpliwości, czy nadaję się na trenera ...

To zrozumiałe, że nie wiesz, czy sobie poradzisz jako trener. Spójrz na to tak: w tym kursie otrzymujesz instrukcje krok-po-kroku i jeśli będziesz się do nich stosować, to Twoja praca trenera będzie bardzo łatwa. Nie musisz się zastanawiać – kupujesz gotowe rozwiązania. A na każde Twoje pytanie lub problem znajdziesz odpowiedź – w trakcie mentoringu, na grupie lub w materiałach kursu. Jeśli masz motywację i chcesz zostać trenerem, to dobry start. Z całą resztą pomożemy!

Na rynku trenerów jest zbyt duża konkurencja i nie wiem, czy się przebiję ...

Pewnie, na rynku jest sporo trenerów. Jak się przebić? Stosować się do naszych metod krok-po-kroku. To wyróżni Cię jako profesjonalnego trenera, który potrafi poradzić sobie w każdych okolicznościach. Jeśli będziesz stosować się do metod z tego kursu, to zrobisz więcej niż 99% trenerów. Twój profesjonalizm na siłowni będzie onieśmielał innych trenerów – z lepszą sylwetką lub dłuższym stażem pracy. Proaktywne techniki, które poznasz, sprawią, że nigdy nie będziesz narzekać na brak klientów i pewnie czasem będziesz odsyłać nowych klientów do innych trenerów. I jeszcze dodatkowo, pewnie nie wiesz o tym, ale jest więcej klientów niż trenerzy są w stanie obsłużyć.

Nie wiem, czy znajdę czas na naukę ...

Kurs podzieliliśmy na krótkie (około 5-min) lekcje, dzięki czemu możesz uczyć się w drodze do pracy, w przerwach od zajęć, do śniadania lub na własnym treningu …

Nie jestem przygotowany na taką kwotę ...

Koszt stacjonarnego szkolenia to około 1800 zł. Kursy online wahają się w granicach 1000 zł. Natomiast w tym kursie otrzymujesz wartość kursu stacjonarnego 1800 zł + bonusy o wartości 4634 zł. Łączna wartość całego kursu z bonusami to prawie 6500 zł. Dlatego widoczna cena to super okazja, której nigdy już nie znajdziesz. W dodatku możesz skorzystać z opcji rat 0%, dzięki czemu zapłacisz niską miesięczną ratę.

Nie wiem, czy będę mieć wystarczające umiejętności do pracy z klientami ...

To normalne, że chcesz, żeby Twoja praca była najwyższej jakości. W kursie zdobędziesz najlepszą praktyczną wiedzę merytoryczną, która pozwoli Ci prowadzić bezpieczne i poprawne treningi, które przynoszą klientom upragnione efekty.

Obawiam się, że kupię i nie będę się regularnie uczyć ...

To typowa obawa, która ma sens w przypadku standardowych kursów online. W przypadku A4® Personal Trainer będziesz stale otrzymywać przypomnienia o spotkaniach mentoringowych, powiadomienia z grupy, ale też regularne maile z dodatkową wartością oraz wyzwaniami, które znacząco ułatwią Ci trzymanie się nauki. Zrobiliśmy wszystko, abyś ukończył kurs i został trenerem. Właściwie nie da się zrobić więcej.

Nie wiem, czy mogę ufać w waszą gwarancję ...

Jeśli jeszcze nie znasz A4, to działamy od 2014 roku i przeszkoliliśmy dziesiątki tysięcy specjalistów. Jesteśmy bardzo wysoko oceniani przez kursantów. Szkoda byłoby utracić tak długo budowaną reputację. Gwarantujemy, że zdobędziesz pierwszych klientów oraz nauczysz się, jak mieć stale zapełniony kalendarz z kolejką chętnych na treningi u Ciebie.

Zastanawiam się, czym jest Zaświadczenie według MEN ...

Zaświadczenie według rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki to dokument potwierdzający zdobyte przez Ciebie kompetencje. Jako Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego jesteśmy uprawnieni do wystawiania takich dokumentów. Wiąże się z tym obowiązek dbania o najwyższą jakość kształcenia, co sprawia, że Zaświadczenie jest dokumentem o wysokiej wartości. Aby ukończyć kurs, wystarczy zdać test w formie pytań online, natomiast Zaświadczenie możemy wydać tylko po zaliczeniu egzaminu stacjonarnego. W świetle obowiązującego prawa każda szkoła, która prowadzi nauczanie na odległość, musi przeprowadzić egzaminację w formie stacjonarnej.

Gratulacje!

Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.