🌸🌞 Użyj teraz kod MAJOWKA i zgarnij -30% na kursy🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Uwaga w maju z kodem MAJ24 odbierz -25% na VIP i Kierunki! 🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Certyfikowany Kurs Online

Dieta przy Zaburzeniach Tarczycy

Poznaj działanie gruczołu tarczycy oraz skuteczne i sprawdzone metody walki z najczęstszymi zaburzeniami – za pomocą diety i suplementacji. Naucz się tworzyć indywidualne jadłospisy i wdrażać suplementację usprawniającą proces konwersji i popraw zdrowie tarczycy.

249 zł

Co zyskasz?

Przed Tobą kompletny program nauki, który pozwoli Ci na zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Wyrównasz poziomy hormonów tarczycy i poczujesz się lepiej psychicznie i fizycznie
 • Skomponujesz jadłospis, który pozwoli schudnąć pomimo choroby Hashimoto
 • Ustabilizujesz hormony, co będzie miało korzystny wpływ na sen i redukcję stresu
 • Wyeliminujesz z diety szkodliwe produkty i unikniesz kolejnych problemów z tarczycą

Zaświadczenie ukończenia kursu

Jako absolwent możesz otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione według wytycznych zawartych w § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Szczegółowe wytyczne zawarte są w sekcji pytania i odpowiedzi.

Kontroluj dietą pracę tarczycy

Chcesz wesprzeć pracę tarczycy? Masz dość przyjmowania leków, które nie przynoszą poprawy samopoczucia?

Prawidłowa praca tarczycy ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania organizmu. Nieprawidłowa produkcja hormonów tarczycy ma wpływ na spadek przemiany materii, wzmożony apetyt, niski poziom energii i brak chęci do życia. Problemy z tarczycą nie zawsze są łatwe do rozwiązania. Najczęstszym postępowaniem w przypadku zaburzeń produkcji hormonów tarczycy jest stosowanie farmakoterapii. Jednak jest to działanie tylko krótkofalowe. Po odstawieniu leków problem wróci, dlatego ważnym jest, by precyzyjnie określić przyczyny zaburzeń i działać holistycznie.

Dzięki temu kursowi nauczysz się, jak komponować zdrową i zbilansowaną dietę wspierającą pracę tarczycy. Poznasz od podszewki działanie gruczołu tarczycy oraz wdrożysz sprawdzone i skuteczne metody walki z najczęstszymi zaburzeniami. Za pomocą diety i suplementacji poprawisz produkcję hormonów tarczycy i proces konwersji, co pozytywnie wpłynie na zdrowie, nastrój i chęci do życia.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla dietetyków i specjalistów żywienia, którzy prowadzą dietetycznie osoby z zaburzeniami pracy tarczycy, jak i dla osób, które zmagają się z chorobami tarczycy i chcą popracować nad swoim jadłospisem.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • Jak komponować zdrową, zbilansowaną dietę wspierającą pracę tarczycy?
 • W jaki sposób wyrównywać niedobory w organizmie przy chorobach tarczycy?
 • Jak rozpoznawać choroby tarczycy i odczytywać wyniki badań?
 • Jakie produkty należy wykluczyć przy zaburzeniach pracy tarczycy?
 • Co to jest dieta przeciwzapalna?
 • Dlaczego gluten i nabiał powinny zostać wykluczone z diety przy zaburzeniach hormonalnych?
 • Czy warto suplementować jod przy chorobie Hashimoto?
 • Jak działa proces konwersji hormonów tarczycy i w jaki sposób go usprawnić?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Gospodarka hormonalna i funkcje tarczycy
 • Badania diagnostyczne i laboratoryjne, które warto zrobić
 • Choroba Gravesa-Basedowa – opis i specyfika choroby
 • Hashimoto i niedoczynność tarczycy – diagnostyka i specyfika
 • Dieta przeciwzapalna – zastosowanie i komponowanie jadłospisu
 • Gluten i nabiał – wróg czy przyjaciel?
 • Przegląd badań naukowych o diecie w problemach z tarczycą
 • Postępowanie dietetyczne w niedoczynności tarczycy – zasady diety i przegląd jadłospisów
 • Wyrównywanie niedoborów w organizmie przy chorobie Hashimoto i Gravesa-Basedowa
 • Jod a niedoczynność tarczycy – czy należy go suplementować?

Dodatkowe materiały

Zapisz się na kurs, a w prezencie otrzymasz kilka dodatkowych materiałów do pobrania. Do naszych kursów dodajemy materiały, które wspomogą i przyspieszą Twoją naukę, w tym m.in.:

Dokładną listę materiałów zobaczysz po zapisie na kurs.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Paulina Ihnatowicz

Założycielka poradni “SanDiet”. Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Prezes Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella”.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do kursu

teraz tylko

249 zł

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Już za chwilę możesz zdobywać kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Co otrzymasz

teraz tylko

249 zł

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok. Podobnie w przypadku wykupienia pojedynczego kursu – masz aż rok na jego realizację.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej podczas egzaminu stacjonarnego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Za egzamin obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 49zł, która pokrywa koszty organizacji egzaminu i koszty wysyłki zaświadczenia.

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego na co najmniej 90%. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

kurs online

Gratulacje!

Zapisujesz się na Dieta przy Zaburzeniach Tarczycy. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.