🌸🌞 Użyj teraz kod MAJOWKA i zgarnij -30% na kursy🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Uwaga w maju z kodem MAJ24 odbierz -25% na VIP i Kierunki! 🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Certyfikowany Kurs Online

Kurs Biznesowy dla Trenerów

Naucz się zdobywać, a następnie utrzymywać klientów jako trener personalny. Poznaj skuteczne metody, które pozwolą Ci zapełnić cały kalendarz treningowy i prowadzić biznes trenera bez obaw o utratę klientów.

249 zł

Co zyskasz?

Przed Tobą kompletny program nauki, który pozwoli Ci na zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Zbudujesz relacje z klientami i nie będziesz musiał się martwić o ich utratę
 • Zaczniesz zdobywać nowych klientów, co realnie wpłynie na twoje zarobki
 • Lepiej zorganizujesz swój czas pracy i nauczysz się oddzielać życie prywatne od zawodowego
 • Nauczysz się prosić o dalsze polecenia i bez wysiłku poszerzysz bazę klientów

Zaświadczenie ukończenia kursu

Jako absolwent możesz otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione według wytycznych zawartych w § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Szczegółowe wytyczne zawarte są w sekcji pytania i odpowiedzi.

Rozwijaj swój biznes

Nie masz pomysłu jak zdobywać i utrzymywać klientów? Nie wiesz w jaki sposób zbudować silną relację z klientem, która będzie skutkować współpracą na długie lata?

Dobra relacja trenera personalnego z klientem jest niezwykle istotna dla obu stron. Brak dobrej atmosfery na treningu skutkuje spadkiem motywacji u klienta, nudą i monotonią, a w rezultacie rezygnacją z usług. Dla trenera oznacza to kolejny spadek zarobków i mnóstwo siły włożonej w zdobycie nowego klienta.

Właśnie z tego powodu większość trenerów personalnych przez długie lata pracuje dla kogoś – pracodawca zapewnia im nowych klientów i nie muszą martwić się o zarobek. Nie mają odwagi, by zacząć działać na własny rachunek. Wynika to z obawy o brak klientów, braku rzetelnej wiedzy na temat budowania relacji z klientem i nieznajomości technik marketingowych. Efekt tego jest taki, że trener nie ma motywacji do dalszego rozwoju i nie osiąga takich zarobków, jakie mógłby mieć prowadząc swój biznes.

Ten kurs nauczy Cię od podstaw, jak zbudować swój własny biznes. Zbudujesz relacje z klientami, którzy będą chcieli trenować z Tobą przez długie lata. Podniesiesz jakość swoich usług i nauczysz się skutecznego marketingu, który pozwoli Ci zdobywać kolejnych klientów.

Ten kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących trenerów, którzy dopiero myślą o założeniu własnego biznesu, jak i tych, którzy już go prowadzą, ale wciąż brakuje im klientów.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • W jaki sposób zwiększać swoje kwalifikacje i umiejętności?
 • Jakie są możliwe drogi rozwoju zawodowego dla trenera?
 • Jak skutecznie promować swoje usługi i zdobywać nowych klientów?
 • Jak poszerzać bazę klientów?
 • Jakie umiejętności sprzedażowe powinieneś mieć jako trener i jak je rozwijać?
 • Po co budować trwałe i silne relacje z klientami?
 • W jaki sposób zoptymalizować swój czas pracy i efektywniej zarządzać kalendarzem?
 • W jaki sposób budować swój biznes i rozwijać karierę trenera?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Moduł 1. Miejsca pracy trenera personalnego – co najlepiej wybrać?
 • Moduł 2. Skuteczny marketing w sieci i tradycyjny, fanpage i strona, nisza w świecie treningów, poziomy wizerunku w sieci. Pierwsze spotkanie z potencjalnym klientem i finalizacja spotkania umową
 • Moduł 3. Proces sprzedaży – polityka cenowa, warunki sprzedaży, pierwszy telefon i spotkanie z nowym klientem
 • Moduł 4. Obsługa posprzedażowa, standardy pracy, pomocne narzędzia i aplikacje
 • Moduł 5. Optymalna ilość treningów, organizacja pracy z klientem
 • Moduł 6. Nieustanny rozwój – szkolenia, dochód pasywny, swój własny biznes

Dodatkowe materiały

Zapisz się na kurs, a w prezencie otrzymasz kilka dodatkowych materiałów do pobrania. Do naszych kursów dodajemy materiały, które wspomogą i przyspieszą Twoją naukę, w tym m.in.:

Dokładną listę materiałów zobaczysz po zapisie na kurs.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Arkadiusz Ptaszkowski

Trener personalny, aktywny sportowiec i menedżer klubów treningu personalnego. Wieloletni szkoleniowiec, specjalizuje się w zajęciach biznesowych dla trenerów i menedżerów.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do kursu

teraz tylko

249 zł

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Już za chwilę możesz zdobywać kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Co otrzymasz

teraz tylko

249 zł

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok. Podobnie w przypadku wykupienia pojedynczego kursu – masz aż rok na jego realizację.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej podczas egzaminu stacjonarnego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Za egzamin obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 49zł, która pokrywa koszty organizacji egzaminu i koszty wysyłki zaświadczenia.

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

kurs online

Gratulacje!

Zapisujesz się na Kurs Biznesowy dla Trenerów. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.