🌺☀️ Letnia okazja! -24% z kodem LATO☀️🌺

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Użyj teraz kod MAJOWKA i zgarnij -30% na kursy🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Uwaga w maju z kodem MAJ24 odbierz -25% na VIP i Kierunki! 🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Certyfikowany Kurs Online

Umiejętności Interpersonalne Trenera

Naucz się budować trwałe relacje z klientami, motywować ich i przygotowywać do treningu. Dowiedz się, jak komunikować się z klientem, aby zachęcić go do stałej współpracy.

219 zł

Co zyskasz?

Przed Tobą kompletny program nauki, który pozwoli Ci na zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Nauczysz się podstaw skutecznego marketingu i przestaniesz martwić się o brak klientów
 • Zbudujesz trwałe relacje i zatrzymasz klientów przy sobie
 • Rozmowa z potencjalnym klientem przestanie Cię stresować
 • Zwiększysz efektywność swojej pracy i skutecznie rozplanujesz swój grafik

Zaświadczenie ukończenia kursu

Jako absolwent możesz otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione według wytycznych zawartych w § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Szczegółowe wytyczne zawarte są w sekcji pytania i odpowiedzi.

Buduj trwałe relacje z klientami

Masz problem z nawiązywaniem trwałych relacji z klientami? Nie wiesz jak ich motywować i o czym rozmawiać podczas treningów, co przekłada się na słabą atmosferę podczas ćwiczeń?

Jeśli nie będziesz potrafił zbudować trwałych relacji z klientem na długie lata, ten z pewnością prędzej czy póżniej zrezygnuje z Twoich usług. Zdemotywowany klient zakończy współpracę i nie poleci Cię nikomu więcej. Będziesz się ciągle borykać z brakiem podopiecznych, a w konsekwencji niskimi zarobkami i stracisz zapał do wykonywania tego zawodu.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas kursu, będziesz skutecznie komunikował się z podopiecznym i nauczysz się aktywnie słuchać. Pozytywna atmosfera na treningach jest niezwykle istotna. Wdrożenie metod, które poznasz podczas kursu sprawi, że trening stanie się przyjemnością dla podopiecznego, a współpraca z Tobą będzie w 100% komfortowa i klient nie będzie mógł się doczekać kolejnego spotkania. Dodatkowo wdrożysz sprawdzone i skuteczne metody promocji swoich usług, by cały czas poszerzać bazę podopiecznych.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla trenerów personalnych, jak i managerów, pracowników i właścicieli siłowni, którzy chcą nauczyć się zbudować pozytywne relacje z odwiedzającymi ich miejsce pracy.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • W jaki sposób rozmawiać z potencjalnym klientem, by chciał podjąć współpracę?
 • Jak motywować klienta?
 • Dlaczego warto budować dobre pierwsze wrażenie?
 • Jak się zachowywać, kiedy klient się od Ciebie oddala lub Cię opuścił?
 • Jakie konsekwencje ma bycie „zbyt blisko” z klientem?
 • Czy powinieneś przekazywać swoją wiedzę klientom?
 • Czy warto i jak budować relację z klientem w trakcie treningu?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Inteligencja emocjonalna i wymiar empatii
 • Wymiar umiejętności społecznych – dlaczego warto je mieć?
 • Rozmowa z potencjalnym klientem – przebieg i wskazówki
 • Budowa pierwszego wrażenia – początek ma znaczenie
 • Motywowanie klienta i lepsza sprzedaż
 • Spotkanie w celu nawiązania współpracy, budowa relacji – praktyczne wskazówki
 • Przygotowanie i motywacja do treningu – sposoby na motywowanie klienta
 • Budowanie relacji z klientem w trakcie treningu – skuteczne wskazówki
 • Czy przekazywać klientom swoją wiedzę?
 • Klient się oddala lub rezygnuje z usługi – co robić?
 • Jakie konsekwencje ma bycie „zbyt blisko” z klientem?

Dodatkowe materiały

Zapisz się na kurs, a w prezencie otrzymasz kilka dodatkowych materiałów do pobrania. Do naszych kursów dodajemy materiały, które wspomogą i przyspieszą Twoją naukę, w tym m.in.:

Dokładną listę materiałów zobaczysz po zapisie na kurs.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Piotr Widera

Trener personalny z wieloletnim stażem. Oprócz treningów prowadzi psychologiczny kanał na Youtube na temat umiejętności interpersonalnych. W A4® uczy jak budować relacje z klientami.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do kursu

teraz tylko

219 zł

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Już za chwilę możesz zdobywać kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Co otrzymasz

teraz tylko

219 zł

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok. Podobnie w przypadku wykupienia pojedynczego kursu – masz aż rok na jego realizację.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej podczas egzaminu stacjonarnego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Za egzamin obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 49zł, która pokrywa koszty organizacji egzaminu i koszty wysyłki zaświadczenia.

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

Gratulacje!

Zapisujesz się na Umiejętności Interpersonalne Trenera. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.