🌸🌞 Użyj teraz kod MAJOWKA i zgarnij -30% na kursy🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Uwaga w maju z kodem MAJ24 odbierz -25% na VIP i Kierunki! 🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Certyfikowany Kurs Online

Kurs Sprzedażowy dla Trenerów

Poznaj metody sprzedażowe wykorzystywane przez trenerów personalny, którzy z łatwością sprzedają swoje usług. Naucz się, jak rozmawiać z potencjalnym klientem i zwiększ bazę podopiecznych!

229 zł

Co zyskasz?

Przed Tobą kompletny program nauki, który pozwoli Ci na zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Staniesz się skuteczny w sprzedaży, powiększysz bazę klientów i staniesz się znanym i polecanym trenerem
 • Nauczysz się badać potrzeby klientów i dostosujesz ofertę do ich oczekiwań
 • Dopasujesz rozmowę pod różne osobowości i zwiększysz szansę na zdobycie klienta
 • Zaczniesz zarabiać więcej, dzięki dużej grupie klientów

Zaświadczenie ukończenia kursu

Jako absolwent możesz otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione według wytycznych zawartych w § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Szczegółowe wytyczne zawarte są w sekcji pytania i odpowiedzi.

Promuj swój biznes i zarabiaj więcej

Nie wiesz w jaki sposób rozmawiać z potencjalnym klientem, by skorzystał z Twoich usług? Zmagasz się z nieustannym brakiem klientów, ale nie wiesz jak promować swój biznes?

Prawidłowo przeprowadzona rozmowa z potencjalnym klientem ma ogromny wpływ na to czy ten docelowo skorzysta z usług. Brak wiedzy na temat skutecznych techniki komunikacji nie pozwala dopasować oferty na miarę potrzeb klientów, co w konsekwencji skutkuje brakiem sprzedaży i przychodów.

W tym kursie poznasz metody sprzedażowe, dzięki którym przestaniesz się martwić o brak klientów. Staniesz się bardziej pewny siebie podczas rozmowy z przyszłymi klientami, zachęcisz ich do skorzystania z Twojej oferty i z łatwością zwiększysz bazę podopiecznych. Poznasz techniki komunikacji, które pozwolą Ci dopasować rozmowę pod różne typy osobowości. Odkryjesz, jak tworzyć pytania sprzedażowe i finalizować sprzedaż. Rozwiniesz swój biznes i zaczniesz zarabiać więcej.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla trenerów personalnych, którzy pracują na własny rachunek lub są zatrudnieni na siłowniach, a także dla managerów i właścicieli siłowni i klubów fitness, którym doskwiera nieustanny brak klientów.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • W jaki sposób rozmawiać z potencjalnym klientem?
 • Dlaczego warto budować trwałe relacje z klientami?
 • Jak dotrzeć do klientów i zaspokoić ich oczekiwania?
 • W jaki sposób przekonać klienta do swojej oferty?
 • Jakie są skuteczne metody badania potrzeb klientów i jak je wykorzystać?
 • Jakie są tajniki skutecznego zamykania sprzedaży?
 • Jak mówić o sobie, by wzbudzać ciekawość?
 • Jak rozpoznać typ klienta?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Moduł 1: Fundamenty sprzedaży – podstawowe zasady i strategie, budowanie trwałych relacji z klientami
 • Moduł 2: Typologia klientów – różne typy klientów i ich potrzeby
 • Moduł 3: Techniki komunikacji – jak skutecznie komunikować się z klientami, w jaki sposób przedstawić ofertę i do niej przekonać
 • Moduł 4: Badanie potrzeb – skuteczne metody badania potrzeb klientów, sposoby na szukanie celu u klienta, dopasowywanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta
 • Moduł 5: Zamykanie sprzedaży – tajniki skutecznego zamykania sprzedaży, zwiększanie wyników sprzedażowych, eliminacja obiekcji klienta, sposób na dalsze polecenia od klienta

Dodatkowe materiały

Zapisz się na kurs, a w prezencie otrzymasz kilka dodatkowych materiałów do pobrania. Do naszych kursów dodajemy materiały, które wspomogą i przyspieszą Twoją naukę, w tym m.in.:

Dokładną listę materiałów zobaczysz po zapisie na kurs.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Piotr Karkoszka

Prezes i współtwórca firm z branży szkoleniowej i prawnej, takich jak: Quantum, Quantum International En LLc, Wealth up Academy, Odpowiedzialni Społecznie. Od prawie 10 lat specjalizuje się w temacie sprzedaży i biznesu.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do kursu

teraz tylko

229 zł

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Już za chwilę możesz zdobywać kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Co otrzymasz

teraz tylko

229 zł

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok. Podobnie w przypadku wykupienia pojedynczego kursu – masz aż rok na jego realizację.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej podczas egzaminu stacjonarnego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Za egzamin obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 49zł, która pokrywa koszty organizacji egzaminu i koszty wysyłki zaświadczenia.

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego na co najmniej 90%. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

kurs online

Gratulacje!

Zapisujesz się na Kurs Sprzedażowy dla Trenerów. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.