🌸🌞 Użyj teraz kod MAJOWKA i zgarnij -30% na kursy🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Uwaga w maju z kodem MAJ24 odbierz -25% na VIP i Kierunki! 🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Certyfikowany Kurs Online

Mobility 360

Poznaj techniki mobilizacji wszystkich partii ciała. Dowiedz się, kiedy stosować konkretne mobilizacje i jak poprawiać sprawność lub eliminować dolegliwości. To wszystko oparte na aktualnych badaniach naukowych i wiedzy prowadzącego.

219 zł

Co zyskasz?

Przed Tobą kompletny program nauki, który pozwoli Ci na zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Zniwelujesz dolegliwości bólowe wynikające z różnych przyczyn
 • Urozmaicisz swój lub podopiecznych trening o mobilizacje różnych partii
 • Utrzymasz zdrowy aparat ruchu
 • Nauczysz się prawidłowej techniki ruchu i unikniesz kontuzji

Zaświadczenie ukończenia kursu

Jako absolwent możesz otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione według wytycznych zawartych w § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Szczegółowe wytyczne zawarte są w sekcji pytania i odpowiedzi.

Zmobilizuj ciało od podstaw

Chcesz poprawić mobilność całego ciała? Zmagasz się z wieloma dolegliwościami i wiesz, że odpowiednia mobilizacja poprawi Twoją sprawność?

Główną konsekwencją braku mobilności jest zmniejszona efektywność pracy poszczególnych części ciała. Skrócony jest zakres ruchu i pojawia się samoistne kompensowanie dysfunkcji poprzez nieprawidłowe ustawianie ciała, a następnie utrwalanie złych wzorców ruchowych. A to prosta droga do kontuzji i urazów. Trening mobility pomaga wzmocnić mięśnie, poprawić postawę ciała, wpływa na elastyczność i stabilizację stawów.

Dzięki kursowi Mobility 360 wprowadzisz do swojego treningu lub podopiecznych mobilizacje różnych partii ciała, co pozwoli utrzymać zdrowy aparat ruchu. Ćwicząc mobilność zniwelujesz dolegliwości bólowe spowodowane nieprawidłowymi wzorcami ruchowymi i zwiększysz zakres ruchu, by uzyskać prawidłową postawę. Dowiesz się, kiedy stosować konkretne mobilizacje, by poprawić sprawność swoją lub podopiecznego.

Kurs oparty jest o najnowsze badania naukowe oraz wieloletnie doświadczenie osoby prowadzącej. Przeznaczony jest dla trenerów, którzy chcą w kompleksowy sposób zadbać o swoich podopiecznych, także tych po przebytych uraz czy starszym wieku. Z kursu skorzystają także osoby, które zmagają się z wieloma dolegliwościami bólowymi, pracują przy komputerze i mają utrwalone nieprawidłowe wzorce ruchowe.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • Co to są mobilizacje uciskowe i jak je wykorzystasz?
 • Po co i jak stosować mobilizacje stawowe?
 • Jak skutecznie rozciągać mięśnie mobilizacjami rozciągającymi?
 • Jaka jest technika mobilizacji mięśnia podeszwowego stopy?
 • Jak mobilizować ścięgno Achillesa na taśmie?
 • Jakie są techniki mobilizacji poszczególnych mięśni nóg?
 • Jak skutecznie mobilizować mięśnie tułowia?
 • Co to jest rozciąganie kanapowe z taśmą i jak je wykonywać?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Mobilizacje uciskowe – poprawa ruchomości stawów i zwiększanie elastyczności mięśni
 • Mobilizacje stawowe – poprawia ruchomość poszczególnych stawów przy użyciu różnych technik mobilizacji
 • Mobilizacje rozciągające – skuteczne rozciąganie poszczególnych mięśni
 • Mobilizacja mięśni stopy – poprawa ruchomości i zmniejszanie ryzyka kontuzji
 • Mobilizacja ścięgna Achillesa na taśmie – poprawna technika
 • Mobilizacja mięśnia brzuchatego łydki – poprawna technika
 • Mobilizacja mięśni uda – zwiększanie siły i wydajności
 • Ćwiczenia mobilizacyjne poszczególnych mięśni bioder – prawidłowa technika wykonania
 • Mobilizacja mięśnia pośladkowego piłką i rollerem
 • Mobilizacja mięśnia gruszkowatego na piłce – techniki mobilizacji
 • Mobilizacja mięśni grzbietu, pleców i ramion – prawidłowa technika ćwiczeń
 • Mobilizacja stawu skokowego na taśmie –poprawa ruchomości i elastyczności
 • Rozciąganie kanapowe z taśmą – techniki rozciągania
 • Siad płotkarski – technika wykonywania
 • Mobilizacje kręgosłupa – różne techniki wzmacniania stabilizacji ciała

Dodatkowe materiały

Zapisz się na kurs, a w prezencie otrzymasz kilka dodatkowych materiałów do pobrania. Do naszych kursów dodajemy materiały, które wspomogą i przyspieszą Twoją naukę, w tym m.in.:

Dokładną listę materiałów zobaczysz po zapisie na kurs.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Artur Pietras

Fizjoterapeuta, instruktor sportu ze specjalizacją w kulturystyce. Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego Piłki Nożnej w Krakowie.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do kursu

teraz tylko

219 zł

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Już za chwilę możesz zdobywać kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Co otrzymasz

teraz tylko

219 zł

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok. Podobnie w przypadku wykupienia pojedynczego kursu – masz aż rok na jego realizację.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej podczas egzaminu stacjonarnego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Za egzamin obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 49zł, która pokrywa koszty organizacji egzaminu i koszty wysyłki zaświadczenia.

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

Gratulacje!

Zapisujesz się na Mobility 360. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.