🌸🌞 Użyj teraz kod MAJOWKA i zgarnij -30% na kursy🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Uwaga w maju z kodem MAJ24 odbierz -25% na VIP i Kierunki! 🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Certyfikowany Kurs Online

Trening w Ciąży i po Porodzie

Poznaj sposoby na utrzymanie dobrej formy w czasie ciąży. Sprawdź, jak przygotować się na poród i okres połogu. Odkryj najskuteczniejsze ćwiczenia dla kobiet w ciąży, dzięki którym zmniejszysz ból pleców, wzdęcia i obrzęki.

249 zł

Co zyskasz?

Przed Tobą kompletny program nauki, który pozwoli Ci na zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Przyspieszysz powrót do formy po ciąży
 • Zmniejszysz dolegliwości bólowe związane z porodem
 • Zredukujesz dokuczliwe bóle pleców, zaparcia, wzdęcia i obrzęki
 • Wprowadzisz aktywność fizyczną, która poprawia nastrój i podnosi poziom energii

Zaświadczenie ukończenia kursu

Jako absolwent możesz otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione według wytycznych zawartych w § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Szczegółowe wytyczne zawarte są w sekcji pytania i odpowiedzi.

Szybki powrót do formy po ciąży

Jesteś kobietą aktywną fizycznie i spodziewasz się dziecka? Chcesz kontynuować uprawianie sportu w bezpieczny sposób? A może jesteś trenerem i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i zakres usług o treningi dla ciężarnych?

Regularna aktywność fizyczna w ciąży, dostosowana do możliwości kobiety oraz tego wyjątkowego stanu, przynosi wiele korzyści. Pozwala szybciej wrócić do formy po porodzie, a w czasie ciąży pomaga zniwelować typowe ciążowe dolegliwości jak obrzęki, bóle pleców czy zaparcia.

Kurs “Trening kobiet w ciąży i po porodzie” to skondensowana i merytoryczna wiedza przekazana w przystępnej formie lekcji video oraz najskuteczniejsze ćwiczenia, zarówno dla kobiet w ciąży, jak i trenerów personalnych, którzy chcą zyskać dodatkową specjalizację. Wprowadzenie treningu w trakcie trwania ciąży, pomoże zachować formę oraz sprawność, jak również, przygotuje do porodu i czasu po nim. Dzięki skrupulatnie wybranym ćwiczeniom możliwa jest redukcja typowych dolegliwości, na które cierpią kobiety w ciąży. Dodatkowo odpowiednio dobrana aktywność fizyczna, poprawi nastrój w tym wyjątkowym momencie życia oraz podniesie poziom energii.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • Kiedy warto włączyć aktywność fizyczną w ciąży?
 • Jakie są przeciwwskazania do ćwiczeń w ciąży?
 • Jakie są zasady treningu w ciąży?
 • Jak zaplanować aktywność w ciąży i po porodzie?
 • Po co i w jaki sposób wzmacniać mięśnie dna miednicy?
 • Jakie znaczenie dla ciąży i porodu ma stretching i metody rozluźniania mięśni?
 • Jaka jest rola ćwiczeń oddechowych?
 • Jak prawidłowo technicznie wykonywać poszczególne ćwiczenia?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Ciąża – zmiany w organizmie w czasie ciąży
 • Wskazania i przeciwwskazania do ćwiczeń w ciąży
 • Zasady treningu, planowanie aktywności w ciąży i po porodzie, dobór ćwiczeń
 • Ból pleców – sposoby na uciążliwe dolegliwości
 • Powrót do formy po porodzie – sprawdzone ćwiczenia
 • Mięśnie dna miednicy – ich znaczenie i przykłady ćwiczeń
 • Stretching oraz metody rozluźniania mięśni
 • Ćwiczenia oddechowe oraz ich rola
 • Zestaw ćwiczeń wraz z prawidłową techniką wykonywania

Dodatkowe materiały

Zapisz się na kurs, a w prezencie otrzymasz kilka dodatkowych materiałów do pobrania. Do naszych kursów dodajemy materiały, które wspomogą i przyspieszą Twoją naukę, w tym m.in.:

Dokładną listę materiałów zobaczysz po zapisie na kurs.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Alina Listwan

Trener personalny z wieloletnim stażem. Oprócz treningów prowadzi psychologiczny kanał na Youtube na temat umiejętności interpersonalnych. W A4® uczy jak budować relacje z klientami.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do kursu

teraz tylko

249 zł

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Już za chwilę możesz zdobywać kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Co otrzymasz

teraz tylko

249 zł

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok. Podobnie w przypadku wykupienia pojedynczego kursu – masz aż rok na jego realizację.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej podczas egzaminu stacjonarnego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Za egzamin obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 49zł, która pokrywa koszty organizacji egzaminu i koszty wysyłki zaświadczenia.

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego na co najmniej 90%. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

Gratulacje!

Zapisujesz się na Trening w Ciąży i po Porodzie. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.