Kurs online

Trening Siłowy dla Kobiet

Zdobądź niezbędną wiedzę, dzięki którym zbudujesz kobiecą sylwetkę. Dowiedz się, jak prawidłowo zaplanować aktywność, jak skonstruować plan treningowy oraz jak bezpiecznie i efektywnie wykonywać ćwiczenia.

Dlaczego warto?

Przed Tobą kompletny program nauki, który gwarantuje zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Zbudujesz jędrną sylwetkę, z wąską talią i płaskim brzuchem
 • Jeśli jesteś trenerem, Twoje klientki pokochają Twoją nową specjalizację
 • Poczujesz się pewniejsza siebie i bardziej sprawna
 • Unikniesz błędów początkujących, które niwelują efekty
Trening Siłowy dla Kobiet

Osiągnij idealną kobiecą sylwetkę

Chcesz zdobyć merytoryczną, rzetelną wiedzę z zakresu modelowania kobiecej sylwetki, ale wciąż gubisz się w chaosie informacji? Chcesz nauczyć się konstruowania planu treningowego, który pozwala osiągnąć spektakularne i trwałe efekty?

Wiele kobiet, zwłaszcza początkujących, szuka dla siebie idealnych rozwiązań po omacku. Częste, nieprzemyślane modyfikacje planu treningowego mogą powodować brak progresu lub powolne efekty, co skutkuje obniżeniem motywacji. Kobiety, które trenują siłowo i odnoszą w tym zakresie sukcesy, czują się pewniejsze siebie, mają więcej energii i lepszy nastrój.

Kurs “Trening Siłowy dla Kobiet” to merytoryczna wiedza oraz gotowy zestaw skutecznych ćwiczeń, przekazany w przystępnej formie lekcji video. Wybrane ćwiczenia pomogą wzmocnić i ujędrnić poszczególne partie mięśniowe. Ich regularne stosowanie przyspieszy przemianę materii – efektywnie wpłynie na spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki.

W kursie znajdziesz 4 moduły, w trakcie których zapoznasz się z zasadami treningu siłowego od podstaw. Dowiesz się jak prawidłowo planować aktywność oraz konstruować tygodniowy plan treningowy. W częściach praktycznych zobaczysz jak technicznie i dobrze wykonywać ćwiczenia, by móc wprowadzić je do treningu z podopiecznym lub własnego. Obalimy często powielane mity o treningu siłowym kobiet i przedstawimy fakty. Poznasz sekret wąskiej talii i płaskiego brzucha. Otrzymasz ogrom wiedzy oraz gotowy zestaw ćwiczeń!

Szkolenie zostało opracowane przez profesjonalistów i jest skierowane zarówno do trenerów, sportowców, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • W jaki sposób zaplanować aktywność siłową kobiet?
 • Jak skutecznie wzmocnić i ujędrnić konkretne partie mięśniowe?
 • Jakie są mity o treningu siłowym kobiet, a jakie są fakty?
 • Jak osiągnąć wąską talię i płaski brzuch?
 • Jak powinien wyglądać trening w trakcie miesiączki i ciąży?
 • Jaka jest rola rozgrzewki w treningu?
 • Jak powinna wyglądać prawidłowa dieta i jakie jest jej znaczenie w kontekście budowy sylwetki?
 • Dlaczego progresja w treningu jest niezbędna?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Moduł 1. Mięśnie w treningu siłowym – podstawy treningu siłowego, metody treningu, planowanie aktywności, znaczenie diety
 • Moduł 2. Ćwiczenia siłowe na dolne partie ciała – prawidłowa technika najpopularniejszych ćwiczeń
 • Moduł 3. Ćwiczenia siłowe na górne partie ciała – prawidłowa technika najpopularniejszych ćwiczeń
 • Moduł 4. Fakty i mity na temat treningu siłowego, trening w wyjątkowych sytuacjach, praktyczne wskazówki

100% naukowej wiedzy

Wszystkie kursy A4® tworzymy w oparciu o rzetelne naukowe źródła i ekspercką wiedzę – podaną w przystępny i zrozumiały sposób.

Dodatkowe materiały

Do każdego kursu A4® dołaczamy wartościowe materiały, łącznie ponad 300+ w całej platformie, w tym:

Zaświadczenie na wzorze MEN

Dokumentem potwierdzającym Twoje nowe kompetencje będzie Zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Alina Listwan

Trener personalny z wieloletnim stażem. Oprócz treningów prowadzi psychologiczny kanał na Youtube na temat umiejętności interpersonalnych. W A4® uczy jak budować relacje z klientami.

tr21-1

Rozpocznij kurs

Wykup roczny dostęp do całej platformy A4® w Pakiecie VIP:

588 zł

49 zł / mies.

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do największej platformy edukacyjnej w branży health & fitness.

Co otrzymasz

588 zł

49 zł / mies.

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie kursy w A4® dostępne są jedynie w ramach Pakietu VIP, który zaprojektowaliśmy tak, abyś mógł rozwijać się przez cały rok bez limitu i na swoich zasadach. Z całą pewnością w Pakiecie VIP znajdziesz więcej niż jeden interesujący kurs, ale też zdecydujesz o tym, jakie kolejne kursy pojawią się w platformie.

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych. Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652) §23 ust. 5 (Link do źródła). Za egzamin może obowiązywać dodatkowa opłata. Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego na co najmniej 90%. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

Gratulacje!

Zapisujesz się na Trening Siłowy dla Kobiet. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.