🌸🌞 Użyj teraz kod MAJOWKA i zgarnij -30% na kursy🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Uwaga w maju z kodem MAJ24 odbierz -25% na VIP i Kierunki! 🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Certyfikowany Kurs Online

Dieta Redukcyjna od Podstaw

Postaw na naukową wiedzę na temat redukcji i przestań wierzyć w dietetyczne mity. Naucz się, jak spalić zbędny tłuszcz bez większych wyrzeczeń, by cieszyć się wymarzoną sylwetką bez efektu jojo.

169 zł

Co zyskasz?

Przed Tobą kompletny program nauki, który pozwoli Ci na zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Z łatwością Ty lub Twój podopieczny stracicie nadmiarowe kilogramy bez uszczerbku na zdrowiu
 • Wdrożysz sprawdzone sposoby na smaczną, zdrową i zbilansowaną dietę
 • Utrzymasz efekty redukcji na długi czas
 • Pogodzisz dietę z codziennymi sprawami tak, by odchudzanie nie było nieprzyjemnym wyrzeczeniem

Zaświadczenie ukończenia kursu

Jako absolwent możesz otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione według wytycznych zawartych w § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Szczegółowe wytyczne zawarte są w sekcji pytania i odpowiedzi.

Odchudzanie bez wyrzeczeń

Chcesz schudnąć, ale boisz się efektu jojo? Nie wiesz jak skomponować dietę redukcyjną, ale nie chcesz rezygnować z ulubionych potraw?

Prawidłowa masa ciała to bardzo ważny element zdrowego stylu życia. Osoby, które cierpią na otyłość lub nadwagę nie dość, że są niezadowolone ze swojego wyglądu, to dodatkowe kilogramy wpływają na ich komfort życia i zdrowie. W konsekwencji nadwaga może prowadzić do wielu chorób dietozależnych, dlatego tak ważnym jest, by utrzymywać BMI w normie.

Chcąc schudnąć szybko i w prosty sposób, pierwszym pomysłem jest zastosowanie diety głodówkowej lub niskokalorycznej. Niewiele jednak osób zdaje sobie sprawę z tego, jakie negatywne skutki może przynieść nieprawidłowo przeprowadzona dieta redukcyjna. Efekt jojo to najmniejszy problem, do jakiego można się doprowadzić stosując niezbilansowaną, niskokaloryczną dietę. Nierozsądne odchudzanie prowadzi do zaburzeń hormonalnych, problemów z poziomem glukozy i insuliny, a także dalszym niezadowoleniem z sylwetki i w konsekwencji zaburzeniami odżywiania.

Dzięki temu kursowi wreszcie uda Ci się w zdrowy sposób spalić nawet najbardziej uporczywy tłuszcz. Schudniesz bez większych wyrzeczeń i będziesz w stanie utrzymać efekty odchudzania przez wiele lat. Dowiesz się, jak poradzić sobie w każdej nieprzewidzianej sytuacji – podczas spotkań z przyjaciółmi czy wakacji, bo pogodzisz dietę z normalnym życiem.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • Jak uniknąć błędów w odchudzaniu?
 • Jak prawidłowo przygotować się do odchudzania?
 • Jakie są zasady skutecznej diety redukcyjnej?
 • Jak liczyć kalorie i czy trzeba to robić?
 • Ile jeść białka, tłuszczów i węglowodanów na redukcji?
 • Co i kiedy jeść w ciągu dnia?
 • Co zrobić, by nie być głodnym na Ciebie?
 • Co robić, kiedy waga nie spada?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Odchudzanie – na czym to właściwie polega?
 • Utrata kilogramów – ile to trwa?
 • Błędy w odchudzaniu – jak ich uniknąć?
 • Prawidłowe przygotowanie do odchudzania
 • Zasady skutecznej diety w redukcji tkanki tłuszczowej
 • Kalorie – jak je wyliczyć i czy trzeba liczyć?
 • Białko – ilość i źrodło
 • Tłuszcze – ilość i źrodło
 • Węglowodany – ilość i źródło
 • Posiłki w ciągu dnia – co i kiedy jeść?
 • Suplementy na odchudzanie – hit czy kit?
 • Jak pogodzić dietę z normalnym życiem?
 • Głód na diecie – jak sobie z nim radzić?
 • Sen, stres, nawodnienie oraz inne czynniki wpływające na odchudzanie
 • Waga nie spada – co robić?
 • Zakończenie odchudzania – jak nie przytyć?

Dodatkowe materiały

Zapisz się na kurs, a w prezencie otrzymasz kilka dodatkowych materiałów do pobrania. Do naszych kursów dodajemy materiały, które wspomogą i przyspieszą Twoją naukę, w tym m.in.:

Dokładną listę materiałów zobaczysz po zapisie na kurs.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Żaneta Michalak

Ukończyła dietetykę (w tym specjalność sportową) na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Szczególnie pasjonuję ją dietetyka sportowa, a także kliniczna w zakresie endokrynologii.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do kursu

teraz tylko

169 zł

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Już za chwilę możesz zdobywać kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Co otrzymasz

teraz tylko

169 zł

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok. Podobnie w przypadku wykupienia pojedynczego kursu – masz aż rok na jego realizację.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej podczas egzaminu stacjonarnego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Za egzamin obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 49zł, która pokrywa koszty organizacji egzaminu i koszty wysyłki zaświadczenia.

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego na co najmniej 90%. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

kurs online

Gratulacje!

Zapisujesz się na Dieta Redukcyjna od Podstaw. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.