🌸🌞 Użyj teraz kod MAJOWKA i zgarnij -30% na kursy🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Uwaga w maju z kodem MAJ24 odbierz -25% na VIP i Kierunki! 🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Certyfikowany Kurs Online

Fundamenty Treningu Siłowego

Poznaj sprawdzone zasady treningu siłowego i zdobądź praktyczną wiedzę na temat prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń. Dowiedz się wszystkiego na temat poprawnych wzorców ruchowych, technik wykonywania ćwiczeń, unikania kontuzji i budowania siły oraz hipertrofii.

199 zł

Co zyskasz?

Przed Tobą kompletny program nauki, który pozwoli Ci na zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Unikniesz popularnych błędów i zobaczysz efekty
 • Zapobiegniesz kontuzjom
 • Skrócisz czas oczekiwania na efekty ćwiczeń
 • Popracujesz nad stabilnością tułowia, co podniesie komfort życia

Zaświadczenie ukończenia kursu

Jako absolwent możesz otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione według wytycznych zawartych w § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Szczegółowe wytyczne zawarte są w sekcji pytania i odpowiedzi.

Buduj trwałą masę mięśniową

Chcesz zacząć trenować z ciężarami, ale brakuje Ci podstawowej wiedzy na temat technik wykonywania ćwiczeń? A może już trenujesz i chcesz zbudować silną sylwetkę, ale nie zauważasz żadnych efektów?

Bez solidnych podstaw na temat treningu siłowego, hipertrofii i budowania siły Twoje treningi prawdopodobnie będą nieefektywne. Będziesz powielać niepoprawne wzorce ruchowe i błędy charakterystyczne dla treningu siłowego, co w konsekwencji nie dość, że nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, to może okazać się kontuzjogenne.

Ten kurs to kompletny zestaw wiedzy na temat podstaw treningu siłowego. To rzetelne źródło informacji na temat anatomii mięśni, specyfiki ich działania i rodzajów siły. Nauczysz się, jakie metody treningowe najlepiej prowadzą do hipertrofii mięśni i w prosty sposób opanujesz poprawne wzorce ruchowe. Dowiesz się, jak prawidłowo technicznie wykonywać najbardziej znane ćwiczenia z obciążeniem. W końcu zaczniesz zauważać efekty i będziesz mógł cieszyć się umięśnioną sylwetką.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla trenerów personalnych, jak i osób, które chcą samodzielnie ćwiczyć siłowo i brakuje im rzetelnej wiedzy na temat podstaw treningu siłowego.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • Od czego zależy siła mięśniowa?
 • Po co ludzie przychodzą do trenera personalnego i jaka jest ich motywacja?
 • W jaki sposób poprawiać technikę ćwiczeń?
 • Jakie są rodzaje tkanki mięśniowej?
 • W jaki sposób pracuje mięsień?
 • Jakie są rodzaje siły?
 • Co to jest hipertrofia?
 • Jakie są prawidłowe wzorce ruchowe i jakie korzyści daje ich opanowanie?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Siła mięśniowa – czynniki decydujące
 • Motywacja do treningu – cele i oczekiwania
 • Korekcje techniki treningowej dla lepszych wyników
 • Specyfika działania mięśni – rodzaje tkanki mięśniowej
 • Podział włókien mięśniowych i ich funkcje
 • Praca mięśni – aspekty treningu siłowego
 • Rodzaje siły i ich znaczenie
 • Metody treningowe na hipertrofię mięśni
 • Wzorce ruchowe – korzyści z ich opanowania
 • Stabilność tułowia – najlepsze ćwiczenia
 • Martwy ciąg bułgarski – efektywne ćwiczenie nóg i pośladków
 • Martwy ciąg rumuński – jak poprawić swoją technikę i uniknąć kontuzji
 • Martwy ciąg z deficytem – wyzwanie dla zaawansowanych
 • Przysiad ze sztangą w chwycie zercher – mocne nogi i lepsza sylwetka
 • Wiosłowanie sztangą – ćwiczenie dla wzmocnienia mięśni grzbietu

Dodatkowe materiały

Zapisz się na kurs, a w prezencie otrzymasz kilka dodatkowych materiałów do pobrania. Do naszych kursów dodajemy materiały, które wspomogą i przyspieszą Twoją naukę, w tym m.in.:

Dokładną listę materiałów zobaczysz po zapisie na kurs.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Michał Tkacz

Trener personalny ze specjalizacją w treningu motorycznym. Szkoleniowiec i wykładowca, wiedzę zdobywał na prestiżowych szkoleniach np. EXOS. Współpracuje z zawodowymi sportowcami.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do kursu

teraz tylko

199 zł

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Już za chwilę możesz zdobywać kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Co otrzymasz

teraz tylko

199 zł

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok. Podobnie w przypadku wykupienia pojedynczego kursu – masz aż rok na jego realizację.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej podczas egzaminu stacjonarnego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Za egzamin obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 49zł, która pokrywa koszty organizacji egzaminu i koszty wysyłki zaświadczenia.

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

kurs online

Gratulacje!

Zapisujesz się na Fundamenty Treningu Siłowego. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.