🌸🌞 Użyj teraz kod MAJOWKA i zgarnij -30% na kursy🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌸🌞 Uwaga w maju z kodem MAJ24 odbierz -25% na VIP i Kierunki! 🌞🌸

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Chcesz pracować jako trener personalny? Nie popełniaj tego błędu!

Jeśli chcesz być trenerem personalnym, który od początku swojej pracy pokazuje profesjonalizm, nigdy nie popełniaj tego błędu! Staraj się go unikać – łatwiej mu zapobiec, niż potem się tłumaczyć.

Jak być dobrym trenerem personalnym?

Skoro tu jesteś i czytasz ten artykuł, to znaczy że interesujesz się sportem i aktywnością fizyczną. Trenując od jakiegoś czasu wiesz, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, ile serii i powtórzeń zrobić. Być może osiągnąłeś już tyle, że Twoi znajomi i obcy ludzie na siłowni pytają Cię “jak to zrobiłeś”?! A Ty z dumą opowiadasz o swojej przemianie, diecie jaką stosujesz i treningach, które wykonujesz. Zaczynasz udzielać porad…

STOP!

Możesz opowiadać o sobie, ale w tym momencie nie powinieneś udzielać dodatkowych porad!

Profesjonalny trener musi mieć wiedzę

Twoja wiedza jako „amatora”, nie jest wystarczająca. Aby zostać trenerem personalnym i pomagać innym osiągać cele, musisz zdobyć wiedzę niezbędną do prowadzenia treningów z klientami. Powinieneś być odpowiednio przygotowany na każdej płaszczyźnie: fizycznej, dietetycznej i psychologicznej. 

Zdajesz sobie sprawę, co może się stać, jeśli ktoś zacznie wykonywać ćwiczenie, które jest dla niego nieodpowiednie? Być może ta osoba miała w przeszłości kontuzję, która całkowicie zniszczyła mu staw kolanowy? Dlatego tak ważne jest to, byś miał kompletną wiedzę i potrafił dopasować trening indywidualnie do każdej osoby, z uwzględnieniem budowy ciała i przebytych urazów. 

Trener podnosi ciężary

Zapisz się na kurs trenera personalnego

Wiemy, że rozpiera Cię duma z tego, co osiągnąłeś. Słusznie! Masz prawo być z siebie zadowolony, bo zaangażowałeś się i wykonałeś kawał dobrej roboty. Teraz chcesz, by inni poszli Twoim śladem. Jednak jeszcze na chwilę schowaj dumę do kieszeni i zapisz się na kurs trenera personalnego, który doskonale przygotuje Cię do bycia profesjonalistą w tej dziedzinie. 

Zapisując się na kurs trenera personalnego przede wszystkim:

  • uporządkujesz swoją wiedzę dotyczącą metod treningowych;
  • nauczysz się, jak łączyć ze sobą poszczególne ćwiczenia;
  • dowiesz się co robić, aby uniknąć kontuzji;
  • poznasz zasady dotyczące zdrowego odżywiania, które wspomogą cele treningowe;
  • dowiesz się, jak pracować z ludźmi.

Podsumowując: zdobędziesz wiedzę i przede wszystkim zaświadczenie, które będzie Cię uprawniało do pracy jako trener personalny.

Zanim jednak to się stanie, musisz WYBRAĆ ODPOWIEDNI KURS. Nie zapisuj się na pierwsze lepsze szkolenie, który wpadnie Ci w oko i kończy się certyfikatem po przesłuchaniu 10h teorii. To na nikim nie zrobi wrażenia. Nie musisz też przepłacać. To, że kurs kosztuje kilka tysięcy wcale nie znaczy, że jest gwarancją sukcesu w tej branży.

Wybierz szkolenie, po ukończeniu którego otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN, uprawniające do pracy z klientami i takie, które nauczy Cię stosować teorię w praktyce.

Dziewczyna uczy się kurs trenera personalnego

Dokładnie taki jest nasz kurs A4® Personal Trainer!

Zawiera ponad 450 lekcji dotyczących anatomii, metod treningowych, dietetyki oraz pracy z klientem. To kurs online, ale tworząc go bazowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu w przeprowadzaniu szkoleń stacjonarnych.

Oferując wersję online zadbaliśmy o Twój komfort. O to, byś mógł przyswajać wiedzę w odpowiednim dla Ciebie tempie – bez zbędnego pospieszania, szybkiego notowania, przerywania wykładów przez innych uczestników.

Uczysz się tak szybko, jak potrzebujesz. A co powiesz na brak kosztów dojazdu, noclegu i wyżywienia? Zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na dalszy rozwój. Pamiętaj o regularnym doszkalaniu się – stagnacja i brak zdobywania wiedzy to kolejne błędy w tym zawodzie! Musisz być nieustannie na bieżąco z nowinkami w branży, to pozwoli Ci stać się cenionym trenerem. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę naszego kursu A4® Personal Trainer i dołącz do tysięcy naszych absolwentów.

Dołącz do A4!

Chcesz rozwijać się w treningu lub dietetyce? Załóż konto w platformie A4 i wybierz swój pakiet edukacyjny!

+50 tys. osób w platformie