🌷 Dzień KOBIET w A4 – 22% z kodem: KOBIETA 🌷

Do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Certyfikowany Kurs Online

Protokoły Dietetyczne

Dowiedz się, na czym polegają konkretne protokoły dietetyczne oraz kiedy warto je wdrażać. Dzięki wiedzy zdobytej na tym kursie odkryjesz, jak przemyślane i zaplanowane protokoły dietetycznie mogą korzystnie wpływać na organizm.

219 zł

Co zyskasz?

Przed Tobą kompletny program nauki, który pozwoli Ci na zdobycie nowych, wartościowych umiejętności:

 • Zaplanujesz skuteczny protokół dietetyczny, który zregeneruje organizm
 • Unikniesz najczęstszych błędów popełnianych przy protokołach
 • Przeprowadzisz dietoterapię w jednostkach chorobowych i pozbędziesz się dolegliwości
 • Pozbędziesz się przewlekłych stanów zapalnych w organizmie

Zaświadczenie ukończenia kursu

Jako absolwent możesz otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wystawione według wytycznych zawartych w § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Szczegółowe wytyczne zawarte są w sekcji pytania i odpowiedzi.

Odkryj tajniki prawidłowego wdrażania protokołów dietetycznych

Chcesz wiedzieć, jak poprawnie wprowadzić protokoły dietetyczne do pracy z pacjentem, ale brakuje Ci rzetelnej wiedzy? Obawiasz się, że protokół przyniesie nieoczekiwane skutki i zamiast poprawić samopoczucie je pogorszy?

Nieprawidłowo przeprowadzone protokoły dietetyczne mogą stać się niebezpieczne dla zdrowia. Nieprzemyślana dieta i brak odpowiedniego przygotowania do protokołu są powodem wielu niedoborów, osłabienia organizmu, zaburzeń pracy układu trawiennego i obniżenia odporności. Mnóstwo osób przeprowadza protokoły dietetyczne na własną rękę – bez odpowiedniego przygotowania. Przed rozpoczęciem protokołu należy się skonsultować z dietetykiem, który nauczy przestrzegać zasad zdrowego i zrównoważonego odżywiania, prawidłowo skontroluje efekty i komponując jadłospis weźmie pod uwagę wyniki badań.

Dzięki wiedzy zdobytej w tym kursie odkryjesz na czym polegają konkretne protokoły dietetyczne i nauczysz się je wdrażać. Dowiesz się, jakie warunki muszą być zachowane, aby protokół przebiegał prawidłowo i bez uszczerbku na zdrowiu. Odkryjesz, jak rozsądnie rozszerzać dietę i unikniesz problemów trawiennych. Poprawisz zdrowie swoje lub podopiecznych i skutecznie zregenerujesz organizm.

Czego się nauczysz?

W tym kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, w tym:

 • Jakie są najważniejsze założenia protokołu autoimmunologicznego?
 • Co to jest dieta paleo I jakie są zasady jej stosowania?
 • Jaki wpływ na nadciśnienie tętnicze ma Dieta DASH?
 • Dla kogo zalecana jest dieta samuraja?
 • Na czym polega dieta FODMAP?
 • Jaką dietę zaleca się osobom ze stanami zapalnymi?
 • Co to jest dieta GAPS – protokół regeneracyjny?
 • Czy warto wprowadzać posty do planu dietetycznego?

Poruszane tematy

Zobacz, jakie tematy poruszane są w kursie:

 • Znaczenie indywidualnego podejścia w planowaniu planów dietetycznych
 • Najważniejsze założenia protokołu autoimmunologicznego
 • Dla jakich pacjentów zalecany jest protokół autoimmunologiczny?
 • Dieta paleo – zasady stosowania
 • Dieta samuraja – przeznaczenie i zasady stosowania
 • FODMAP i istota indywidualnej obserwacji swojego odżywiania
 • Diety skierowane do osób ze stanami zapalnymi
 • Dieta GAPS – protokół regeneracyjny
 • Post dr Dąbrowskiej – zalety i wady
 • Korzyści z wplatania postów do planu dietetycznego
 • Protokoły bezmięsne i ograniczające produkty odzwierzęce
 • Ograniczenie produktów wysokoprzetworzonych
 • Świadomość diety – dlaczego dieta ma znaczenie?
 • Protokoły dietetyczne – kluczowe fundamenty i popularne błędy

Dodatkowe materiały

Zapisz się na kurs, a w prezencie otrzymasz kilka dodatkowych materiałów do pobrania. Do naszych kursów dodajemy materiały, które wspomogą i przyspieszą Twoją naukę, w tym m.in.:

Dokładną listę materiałów zobaczysz po zapisie na kurs.

Instruktorzy

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy.

Emilia Ptak

Założycielka poradni “SanDiet”. Prowadzi szereg szkoleń i webinariów w całym kraju, szkoląc z zakresu dietetyki klinicznej i zdrowia.

Rozpocznij naukę

Odblokuj dostęp do kursu

teraz tylko

219 zł

Dołącz do ponad 50 tys. kursantów

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

„W trakcie kilku miesięcy zaoszczędziłam 2000 zł na szkoleniach, a czuję, że dopiero się rozkręcam. Pakiet VIP to zdecydowanie strzał w 10! 😁”

Martyna, Dietetyk

„Wreszcie nie muszę szukać w różnych miejscach kursów i zastanawiać się, czy zmarnuję pieniądze na słabej jakości szkolenie. W Pakiecie VIP po prostu odpalam kurs.”

Kacper, Trener Personalny

„To niemożliwe, żeby przerobić wszystkie materiały, które udostępniacie w VIP. Chciałoby się wszystko pochłonąć, ale czasu tak mało… Na szczęście lekcje są krótkie i można oglądać w drodze do pracy.”

Zuza, graficzka

„Dziękuję, że jesteście! ❤️ Nie znalazłam nigdy tak obszernego pakietu w tak absurdalnie niskiej cenie. Aż ciężko uwierzyć, że Pakiet VIP istnieje.”

Agata, pasjonatka fitnessu

„10 certyfikatów w 2 miesiące 💪 – a wcale nie czuję, żebym się bardzo przepracował. Wiedza jest podana w bardzo przejrzysty sposób i nauka z A4 to sama przyjemność!”

Aleks, Instruktor Fitness

„Polecam Pakiet VIP każdemu, kto pasjonuje się zdrowiem. Nie musisz być specjalistą, żeby skorzystać, bo prowadzący tłumaczą wszystko w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Mówię to jako mama, która chce zadbać o zdrowie rodziny :)”

Monika, pasjonatka zdrowia

Rozwijaj się wygodnie i bez ryzyka

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od kupienia kursu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań. Kupujesz bez ryzyka.

Zapłać za 30 dni

Dzięki PayPo możesz zapisać się na kurs dzisiaj za darmo, a zapłacić w ciągu 30 dni – całkowicie bezpłatnie.

Raty 0%

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie darmowe raty 0% we współpracy z PayU.

Rozpocznij naukę

Już za chwilę możesz zdobywać kompetencje, które zaprocentują w przyszłości.

Co otrzymasz

teraz tylko

219 zł

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach. W zależności od tematyki kursu może to wymagać od Ciebie więcej pracy.

Dołączając do Pakietu VIP aktywujesz roczny dostęp do wszystkich kursów A4®. Wszystkie materiały będą dostępne przez rok od dziś. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia dostępu o kolejny rok. Podobnie w przypadku wykupienia pojedynczego kursu – masz aż rok na jego realizację.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.

Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej podczas egzaminu stacjonarnego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 06 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Za egzamin obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 49zł, która pokrywa koszty organizacji egzaminu i koszty wysyłki zaświadczenia.

Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego na co najmniej 90%. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

Inne ciekawe kursy

W platformie A4® znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby się rozwijać

kurs online

Gratulacje!

Zapisujesz się na Protokoły Dietetyczne. Za chwilę rozpoczniesz naukę. Wypełnij formularz i przejdź dalej!

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.