Kurs Online

Modelowanie Kobiecej Sylwetki

Dieta i trening mogą być przyjemnością – krok po kroku osiągnij pięknie wymodelowaną, szczupłą sylwetkę bez restrykcji i wyrzeczeń

399 

Kurs online nowej generacji

Możesz zdobywać i poszerzać wiedzę w nowoczesny sposób. W A4® stawiamy na innowacyjne i skuteczne metody nauki.

Kurs online A4® dostosowuje się do Ciebie, Twoich oczekiwań i stylu życia. 

Modelowanie Kobiecej Sylwetki

Już wkrótce dieta może stać się smaczna i prosta, a trening wyczekiwaną, codzienną przyjemnością. Odkryjesz jak skomponować indywidualny, ciekawy jadłospis oraz skonfrontujesz się z szeregiem treningowych mitów. Poznasz również czym jest mindfulness i odkryjesz jak zamieniać potknięcia na wewnętrzną siłę.

 • Dowiesz się czy tylko trening cardio to najlepszy sposób na redukcję
 • Odkryjesz jak dostosować odżywianie do Twojego celu
 • Nauczysz się dobierać obciążenie podczas treningu
 • Poznasz jak prawidłowo obliczyć wartość energetyczną diety
 • Odkryjesz wnioski dotyczące wpływu hormonów na budowanie sylwetki
 • Dowiesz się jak skutecznie radzić sobie z uczuciem głodu
 • Poznasz szereg ćwiczeń na wszystkie partie ciała
 • Odkryjesz czym jest dieta ketogeniczna i na czym polega
 • Nauczysz się podstaw jogi

To tylko część tematów poruszonych w kursie. Otrzymasz komplet materiałów – od lekkostrawnych lekcji video po zeszyt ćwiczeń, który pomoże Ci przyswoić wiedzę. Wszystko w jednym celu – osiągnięciu takiej sylwetki, o której marzysz.

Przed Tobą:

Zdobędziesz Zaświadczenie według rozporządzenia MEN

Dokumentem potwierdzającym Twoje nowe kompetencje będzie Zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Czego się nauczysz

Przed Tobą kompletny program nauki, który gwarantuje zdobycie nowych, wartościowych umiejętności.

 • Odkryjesz, że modelowanie kobiecej sylwetki to przyjemny proces
 • Będziesz cieszyć się atrakcyjną kobiecą figurą, o której marzyłaś
 • Zrozumiesz trening i dietę, a potem dopasujesz do swojego stylu życia
 • Poczujesz, że wybrałaś drogę bez wyrzeczeń i morderczych treningów

Zapisz się na kurs, który w prosty i lekkostrawny sposób nauczy Cię komponowania planów żywieniowych i treningowych z uwzględnieniem konkretnego celu.

Modelowanie Kobiecej Sylwetki

Poruszane tematy

100% naukowej wiedzy

Wszystkie kursy A4® tworzymy w oparciu o rzetelne naukowe źródła i ekspercką wiedzę - podaną w przystępny i zrozumiały sposób.

Materiały dodatkowe

Kup kurs do 27 stycznia 2023, a otrzymasz w prezencie dodatkowe materiały, które pozwolą Ci łatwiej i szybciej przyswoić wiedzę:
No items found

Kto prowadzi kurs

Najlepsi eksperci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i staż szkoleniowy

Kacper Dobrowolski

Trener personalny, licencjonowany fizjoterapeuta. Wiedza, którą zdobył m.in podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu pozwala mu na indywidualne podejście do każdej osoby, z którą współpracuje. Od zawsze miał styczność ze sportem, dlatego w swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego i treningu siłowego oraz fizjoterapii.

Specjalizacja: Kształtowanie pośladków

Dominika Merta

Studentka III roku dietetyki. Od lat interesuje się psychodietetyką. Jest również instruktorką jogi oraz pilatesu. Ma za sobą kilka lat związanych z tańcem, stąd też jej zainteresowanie powiązaniem umysłu i ciała. Uwielbia to co robi i stale chce się rozwijać w tym kierunku.

Specjalizacja: Joga i pilates

Aldona Korchowiec

Założycielka Studia Treningu Personalnego – Studio No.1. Przeprowadza treningi personalne w kameralnych warunkach w Rzeszowie. Sama nieustannie się szkoli, na co dzień dzieli się swoją pasją na Instagramie inspirując i motywując do działania.

Specjalizacja: Kształtowanie kobiecej sylwetki

Anna Koelner

Uwielbia pracować z kobietami, jej fitnessowe hobby przerodziło się w specjalizację trenerską. Tytuł licencjata, jak i magistra uzyskała na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Szczególnie bliskie są jej diety roślinne, jest zafascynowana ich korzystnym wpływem na zdrowie oraz środowisko.

Specjalizacja: Dieta wegetariańska, fitness

Agnieszka Wianecka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, dietetyk zajmujący się dietoterapią w zakresie dietetyki klinicznej oraz sportowej, współtwórca projektu Lady Barbell. Na co dzień prowadzi gabinet dietetyczny, w którym pomagam ludziom osiągnąć wymarzoną sylwetkę, zdrowie i sukcesy sportowe.

Specjalizacja: Dietetyka kliniczna i sportowa

Żaneta Michalak

Ukończyła dietetykę (w tym specjalność sportową) na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Szczególnie pasjonuję ją dietetyka sportowa, a także kliniczna w zakresie endokrynologii. Ukończyła „Ziołolecznictwo w profilaktyce i terapii” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Specjalizacja: Dietetyka sportowa i kliniczna

Szymon Aleksander

Magister fizjoterapii oraz trener personalny. Uczestnik wielu kursów dotyczących nowoczesnej rehabilitacji i sportu. Praktykę zawodową zdobywał na terenie Małopolski, Pomorza i Podkarpacia. Specjalizuję się głównie w treningach medycznych. Jego praca jest jednocześnie jego hobby, więc nieustannie stara się rozwijać.

Specjalizacja: Trening medyczny

Paweł Dulnikowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra fizjoterapii. Jest certyfikowanym trenerem personalnym oraz ukończył szkolenie Phase 1 Strength & Conditioning Certification w EPI. Wziął również udział w szeregu szkoleń i konferencji o tematyce kształtowania kobiecej sylwetki.

Specjalizacja: Trening medyczny

Mateusz Romankiewicz

Trener personalny, ukończył studia na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją Trener Personalny. Cały czas poszerza swoją wiedzę dzięki licznym kursom. Jego ulubione obszary to trening funkcjonalny, utrata wagi i modelowanie sylwetki, rozwój masy mięśniowej, trening skoczności i rehabilitacja. Jego praca jest jego pasją, a prywatnie jest też zapalonym fanem koszykówki.

Specjalizacja: Trening funkcjonalny i utrata wagi

Kinga Skoracka

Dietetyczka i propagatorka zdroworozsądkowego podejścia do zdrowego stylu życia. Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i tu też kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Prowadzi własną poradnię dietetyczną. W pracy z pacjentami szczególną uwagę kładzie na edukację i zmianę nawyków żywieniowych. 

Specjalizacja: Dietetyk kliniczna

Joanna Tomczak

Trenerka personalna i instruktor na siłowni. Treningi to jej pasja, którą zaraża innych. Szczególnie interesuje się tematyką modelowania kobiecej sylwetki w treningu siłowym. Pomaga kobietom w uzyskaniu zdrowej i proporcjonalnej sylwetki. 

Specjalizacja: Modelowanie kobiecej sylwetki

Jakub Perling

Magister fizjoterapii AWFiS w Gdańsku. Jako fizjoterapeuta specjalizuje się w terapii manualnej, powięziowej i treningu medycznym. Przyjmuje pacjentów bólowych i ortopedycznych. Sam przyznaje, że najmocniejszą jego stroną jest wiedza na temat kręgosłupa i stawów kolanowych. Pracuję z takimi sportowcami jak łyżwiarki figurowe z IceSkater czy siatkarze z Trefl Gdańsk

Specjalizacja: Terapia manualna i powięziowa

Angelika Szymaniak

Ma kilkuletnią praktykę w uprawianiu sportu i kształtowaniu sylwetki. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, regularnie uczęszcza na webinary oraz konferencje z tematyki treningu, dietetyki, jak i regeneracji ciała. Aktualnie studiuję DIETETYKĘ I stopnia.

Specjalizacja: Medyczny trener personalny

99% pozytywnych opinii

Zobacz, jak absolwenci oceniają naukę w A4®

Zapisałem się przez przypadek, ale zostałem na dłużej i to już mój 7 kurs u was
W takiej cenie tyle wartości nie da się znaleźć nigdzie indziej. Pakiet VIP to strzał w 10
Certyfikat z A4 autentycznie coś znaczy. Trzymam go w ręce i mam poczucie renomy
Największy plus: prowadzący. Wiedza podana w bardzo ciekawy i angażujący sposób
Rozwój kosztuje, często ogromne pieniądze, ale w Pakiecie VIP to wcale nie tak dużo
Dziękuję za certyfikat! Wygląda super, a najlepiej prezentuje się na ścianie
8170 uczestników

“Mam już 3 kursy od A4 academy i każdy trzyma poziom. Lekcje są prowadzone w bardzo łatwy do zrozumienia sposób, a prowadzący widać, że są nie tylko ekspertami, ale też pasjonatami. Na pewno wrócę po więcej!”

Angelika

“Kupowałem wcześniej kursy od nazwisk znanych w branży – i nie były wcale tak dobre, jak te w A4. To tylko dowodzi, że liczba followersów nie równa się wiedza i umiejętność jej przekazania.”

Maciej

“Polecam A4academy każdemu, kto lubi uczyć się w ciekawy sposób. Kursy wciągają jak dobry serial i nie można się oderwać! A na koniec otrzymujesz certyfikat. Masz to na Netflixie?”

Julia

“Skusiła mnie opcja nauki 5 minut dziennie. Krótkie lekcje można oglądać w drodze do pracy, stojąc w kolejce, itd. W ten sposób odebrałam już 4 certyfikat za ukończony kurs, a nie czuję, żeby to była nauka taka, jak znamy ze szkoły.”

Dagmara

Gwarancja

Dzięki naszej gwarancji, jeśli w ciągu 14 dni od zapisu zmienisz zdanie, to zwrócimy Twoje pieniądze bez zadawania pytań.

Kupujesz bez ryzyka.

Zapisz się teraz

Rozpocznij naukę już dziś

Otrzymasz:

teraz tylko
399 
Bezpieczne płatności
Dostępne raty 0%

Pytania i odpowiedzi

Odpowiedzieliśmy na pytania, które kursanci zadawali najczęściej.

Tak, oczywiście. Jeśli w ciągu 14 dni z jakichś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to zwrócimy 100% Twoich pieniędzy.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymasz błyskawicznie po zamówieniu, lub – w rzadkich przypadkach – w dniu startu kursu, jeśli podana jest data startu.

Tak, pod warunkiem rzetelnego podejścia do tematu. Nasze kursy są pełne wiedzy i informacji. Do ich przyswojenia wymagane będzie Twoje zaangażowanie.

Oczywiście, kurs przygotowaliśmy nie tylko z myślą o profesjonalistach.

Przesyłamy Ci dostęp do platformy na podany adres e-mail. Pamiętaj, aby wpisać go bez błędów.

Tyle, ile chcesz. Kursy otrzymujesz bezterminowo.

Dane logowania do platformy wysyłane są przez nas automatycznie po zakupie. Czasami jednak wiadomość trafia do zakładki „oferty” w Twojej poczcie lub do spamu. Poszukaj dokładnie w tych miejscach.
Jeśli nadal nie możesz odszukać maila, możesz samodzielnie wygenerować nowe hasło.

Do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia niezbędne jest obejrzenie i zapoznanie się ze wszystkimi lekcjami wideo, tekstowymi, graficznymi, wykonanie wszystkich ćwiczeń, zadań, testów kontrolnych, testów końcowych.Do otrzymania zaświadczenia niezbędne jest zdanie egzaminu w formie pisemnej. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652) §23 ust. 5 (Link do źródła).Kursant ma możliwość wyboru daty zaliczenia stacjonarnego spośród dat zaproponowanych przez nas.

Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, do skutku.

Formą oceniania postępów są zaliczanie poszczególnych zajęć oraz przeprowadzanie testów online. Warunkiem zaliczenia jest obejrzenie i oznaczenie jako ukończone wszystkich lekcji oraz zaliczenie testu końcowego na co najmniej 90%. Test jest testem jednokrotnego wyboru.

Masz pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas w godzinach 10:00 – 16:00 pod numer:

lub wypełnij formularz:

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Logo A4

Ponad 50 tysięcy kursantów

Społeczność A4® rośnie od 2014 roku

Jesteśmy liderem nowoczesnej edukacji. Stawiamy na zweryfikowaną, naukową wiedzę połączoną z innowacyjnymi metodami nauczania, które gwarantują, że szybciej przyswoisz wiedzę i zastosujesz w praktyce. 

To nas wyróżnia i właśnie to doceniają członkowie Społeczności A4®.

Szczerze polecam kursy A4academy. Trafiłam przez przypadek, a zostałam na dłużej. Kursy są przemyślane, krótkie lekcje to wielkie ułatwienie, a wiedza jest przekazywana w bardzo jasny sposób. Kursy wciągają jak dobry serial i dużo się zapamiętuje. Dobrym pomysłem są materiały dodatkowe, których jest naprawdę sporo. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie – ekipa A4academy szybko rozwiąże każdy problem! Dziękuję!”

Magda, kursantka

Partnerzy i Przyjaciele

Wspólnie z naszymi partnerami realizujemy misję inspirowania i edukowania w zakresie zdrowia i sportu

Zapisz się teraz

Nie czekaj i rozpocznij naukę już dzisiaj

Przetestuj za darmo kurs Modelowanie Kobiecej Sylwetki

Wypełnij formularz i zajrzyj do środka

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Gratulacje!

Zapisujesz się na kurs Modelowanie Kobiecej Sylwetki i za chwilę rozpoczniesz naukę.

Wymagane zgody

Przeczytałem i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz Statut. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w celu skorzystania z usługi zapisu do Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego „A4Academy” ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków, REGON: 520685455 wpisanej do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO: 279119 i wykonania umowy kształcenia oraz w celach marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego A4academy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Przetestuj za darmo

Oto Twoja darmowa lekcja z kursu

Więcej lekcji znajdziesz w kursie

Odbierz zniżkę -10%

Kliknij w przycisk poniżej, aby odebrać zniżkę -10%, którą możesz wykorzystać na zakup Kursu, Kierunku lub Pakietu VIP

Kod ważny jest tylko przez 20 minut

Wykorzystaj swój kod