Paulina Ihnatowicz w social media

Obserwuj eksperta

Ekspert A4®

Paulina Ihnatowicz

Specjalizacja: Dietetyka kliniczna
Paulina Ihnatowicz w social media

Obserwuj eksperta

Kim jest Paulina Ihnatowicz?

Założycielka poradni “SanDiet”. Moje motto brzmi „Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby”. Dzień w dzień staram się pokazywać swoim pacjentom, że prawidłowe odżywianie może zdziałać cuda. Jestem dietetykiem ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Współpracuję ze Stowarzyszeniem Health is Trendy. Sama jestem prezesem Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella”.

Kursy

Odkryj jak komponować zdrową, zbilansowaną dietę wspierającą pracę tarczycy mimo różnych zaburzeń. Naucz się jakie badania diagnostyczne i laboratoryjne warto wykonać, aby poznać funkcjonowanie tego gruczołu.

Dowiedz się jakie stresory obciążają nasz organizm w największym stopniu. Naucz się czym jest transakcyjny model stresu i poznaj jak dobór odpowiedniej diety może obniżyć jego poziom.

Poznaj najczęstsze problemy związane z miesiączką u kobiet starających się o dziecko. Dowiedz się co może być pomocne w łagodzeniu objawów PMS oraz naucz się jaki wpływ może mieć odpowiednia dieta i suplementacja.

Artykuły

No items found

Progres dzięki nauce

Edukujemy i inspirujemy w zakresie zdrowego trybu życia. Jesteśmy pionierami w walce z chorobami cywilizacyjnymi i wierzymy w progres dzięki nauce.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie? Napotkałeś problem techniczny? Przejrzyj nasze artykuły pomocy lub skontaktuj się z nami. 

Zaloguj się

Masz konto w platformie? Zaloguj się!

Zarejestruj się

Dołącz do A4® i rozwijaj się razem z nami!

Built with science 

 © 2021 A4®